Dobývání Malešova (2007)

byl jsem tady a támhle...
Avatar uživatele
Pappi
Hlad
Hlad
Příspěvky: 423
Registrován: 04 Pro 2006, 20:23
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pappi »

Pája1111 napsal:Všimli jste si, jak nám tuto debatu kazí Vaňous??? On jedinej není level4 :badgrin:
Až bude větší také bude.

Všiml jsem si ovšem jiného, že nelíbal korouhev! Nebo jsem měl zrovna zakrytý výhled! Oprav mě Vaňousku jestli se mýlím. Určitě jsi se tam míhal kolem, protože jsme pili na vítězství a na Brod na Brodce.

Malešov nám zkončil a chčije a chčije. Není třeba jezdit na další akce.
Pardón je třeba jet na Svatomartinskou husu. Kam? No přeci na Malešov!
Je třeba odpouštěti nepřátelům, ale ne dří­v, dokud nebudou pověšeni.
Avatar uživatele
Broďan
Bůh cynismu
Bůh cynismu
Příspěvky: 953
Registrován: 03 Pro 2006, 22:40
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Broďan »

Pappi napsal: Všiml jsem si ovšem jiného, že nelíbal korouhev! Nebo jsem měl zrovna zakrytý výhled! Oprav mě Vaňousku jestli se mýlím. Určitě jsi se tam míhal kolem, protože jsme pili na vítězství a na Brod na Brodce.
No, to je fakt. Taky jsem si nevšiml, že by naší korouhev líbal. A vlastně jsem ho ani neviděl, že by žral prase!! Taky si nevybavuju, že by pil na vítězství, na Brod či na Brodce. Člověk by pomalu řekl, že tam vůbec nebyl. Zdá se mi, že jeho morální profil je dost narušenej.
Vzpamatuj se Vaňousku, nebo tě pošleme do Mordoru na politický školení a tam už z tebe ten vzdor vytlučou. Bubububu!!!
Cynik je zlosyn, jehož pokřivené vnímání­ způsobuje, že vidí­ věci jaké jsou, ne jaké by měly být.
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Pája1111 napsal:Všimli jste si, jak nám tuto debatu kazí Vaňous??? On jedinej není level4 :badgrin:
Já jsem BANán a ty jsi hovno! :badgrin:
Pappi napsal:Až bude větší také bude.

Všiml jsem si ovšem jiného, že nelíbal korouhev! Nebo jsem měl zrovna zakrytý výhled! Oprav mě Vaňousku jestli se mýlím. Určitě jsi se tam míhal kolem, protože jsme pili na vítězství a na Brod na Brodce.

Malešov nám zkončil a chčije a chčije. Není třeba jezdit na další akce.
Pardón je třeba jet na Svatomartinskou husu. Kam? No přeci na Malešov!
Omlouvám se bratří za svou nepřítomnost. Probíraje paměť -nejspíše jsem ve chvíli, kdy probíhala muchlovačka s korúhví, se blíže zaobíral hadím plemenem. Nicméně korúhev jsem již jednou veřejně políbil (na sv. Martina tuším...) a nemám potřebu podruhé tak učiniti. Nemám totiž co "žehlit", nikterak jsem se Brodu neprotivil ;) (a navíc když si představím ty vaše soply a kemry z biologických zbytků, co na ni ulpěly...) :lol:
Brodec je kapitola sama pro sebe. Je můj. Zapil jsem jej nedávno, avšak si prozatím zaslouží chvíli oddechu.

Na Malešov hrr!
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Pokud jste něco nafotili a nemáte místo na webu, pošlete mi fotografie buď na mail, nebo na http://uschovna.cz/
Avatar uživatele
Pappi
Hlad
Hlad
Příspěvky: 423
Registrován: 04 Pro 2006, 20:23
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pappi »

Radim van Ousek napsal:
Pája1111 napsal:Všimli jste si, jak nám tuto debatu kazí Vaňous??? On jedinej není level4 :badgrin:
Já jsem BANán a ty jsi hovno! :badgrin:
Pappi napsal:Až bude větší také bude.

Všiml jsem si ovšem jiného, že nelíbal korouhev! Nebo jsem měl zrovna zakrytý výhled! Oprav mě Vaňousku jestli se mýlím. Určitě jsi se tam míhal kolem, protože jsme pili na vítězství a na Brod na Brodce.

Malešov nám zkončil a chčije a chčije. Není třeba jezdit na další akce.
Pardón je třeba jet na Svatomartinskou husu. Kam? No přeci na Malešov!
Omlouvám se bratří za svou nepřítomnost. Probíraje paměť -nejspíše jsem ve chvíli, kdy probíhala muchlovačka s korúhví, se blíže zaobíral hadím plemenem. Nicméně korúhev jsem již jednou veřejně políbil (na sv. Martina tuším...) a nemám potřebu podruhé tak učiniti. Nemám totiž co "žehlit", nikterak jsem se Brodu neprotivil ;) (a navíc když si představím ty vaše soply a kemry z biologických zbytků, co na ni ulpěly...) :lol:
Brodec je kapitola sama pro sebe. Je můj. Zapil jsem jej nedávno, avšak si prozatím zaslouží chvíli oddechu.

Na Malešov hrr!
Tady přeci nejde vo žádný žehlení, ale o niterní potřebu! Vem si příklad ze Sádi ten je pravověrnej, ženský neženský jen to zahlídnul a už byl u nás a to prosím ještě stál někde frontu na chlast. Navíc máš představivost dost blbou, neboť žádnýho dobrýho Broďana by ani ve snu nenapadlo si utírat nějaký soply do korouhve. Takovému bychom ten rypák pažbou urazily.
Je třeba odpouštěti nepřátelům, ale ne dří­v, dokud nebudou pověšeni.
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Nene, mýlíš se. Totiž Sáďoj se letošní lov na ženský nevydařil a tak musel ukájel své potřeby na něčem, co mu nedokázalo odepírat. Sáďa je v tomhle fikanej -počkej až uvidíš jeho fotografii (když si to srovnám v palici) těsně po aktu s korúhví? Ano... :evil2:

Jinak k těm soplům: příště pro jistotu zakoupíme vlhčené ubrousky. Ani mastná skvrna od kachní pečínky není nic extra koukatelného. :)
Avatar uživatele
Pappi
Hlad
Hlad
Příspěvky: 423
Registrován: 04 Pro 2006, 20:23
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pappi »

Radim van Ousek napsal:Nene, mýlíš se. Totiž Sáďoj se letošní lov na ženský nevydařil a tak musel ukájel své potřeby na něčem, co mu nedokázalo odepírat. Sáďa je v tomhle fikanej -počkej až uvidíš jeho fotografii (když si to srovnám v palici) těsně po aktu s korúhví? Ano... :evil2:

Jinak k těm soplům: příště pro jistotu zakoupíme vlhčené ubrousky. Ani mastná skvrna od kachní pečínky není nic extra koukatelného. :)
Aha nelíbals proto, protože žereš jako prase a seš pak umatlanej jako dobytek a z rypáku ti tečou soply tak to jó. Ještě, že ses věnoval ženám.
Jó jak dopadl lov? Bylo chňaps, draps?

Sáďa fikanej skutečně je čeká lišák též potomka a tak má myslím dolovíno což ovšem neznamená, že nemůže s nějakou divoce zakřepčit.
Je třeba odpouštěti nepřátelům, ale ne dří­v, dokud nebudou pověšeni.
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Pappi:
O mém lovení raději nemluvě -jako obvykle by se to obrátilo proti mně. Zkrátka dělám skvělého společníka žen. Chňaps, draps bylo. Nejsem však natolik otrslý, abych smáčel krocana, natož papriku plnil někde na veřejnosti a přitom "glgal škopek".

Hubu mastnou jsem snad také neměl, veškerý marast otírám do hadru, jenž skrývám v tašvici. Popř. poslouží nohavice, nebo si pomohu přátelským poplácáním někomu po zádech.
Avatar uživatele
Pája1111
Bůh inhumačních technik
Bůh inhumačních technik
Příspěvky: 1308
Registrován: 05 Pro 2006, 10:08
SHŠ: Divoké svině
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvek od Pája1111 »

Radim van Ousek napsal:Pappi:
O mém lovení raději nemluvě -jako obvykle by se to obrátilo proti mně. Zkrátka dělám skvělého společníka žen. Chňaps, draps bylo. Nejsem však natolik otrslý, abych smáčel krocana, natož papriku plnil někde na veřejnosti a přitom "glgal škopek".

Hubu mastnou jsem snad také neměl, veškerý marast otírám do hadru, jenž skrývám v tašvici. Popř. poslouží nohavice, nebo si pomohu přátelským poplácáním někomu po zádech.
Bastarde a já odkud mám ty fleky na dubletě!!! :evil: Až tě příště uvidím, taky tě poplácám, ale halebardou :badgrin:
Taky bych chtěl vidět, jak si utíráš mastnou hubu do nohavic :D To musí ženské šílet a křičet: Vaňousi, ty nás tak rajcuješ!!!! Pak jim předvedeš rekord v čůrání do výšky a žádná ti neodolá, že? :badgrin:
„Jest čestné koupiti si dívku, unésti ji násilím je znakem statečnosti a odvahy, ale svésti děvče úsměvy a sladkými slůvky je podlé a hanebné“
Avatar uživatele
Broďan
Bůh cynismu
Bůh cynismu
Příspěvky: 953
Registrován: 03 Pro 2006, 22:40
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Broďan »

Tak jsem konečně dodělal komentovanou fotoreportáž z letošního Malešova. Snažil jsem se o co největší objektivitu a doufám, že jsem se nikoho nedotknul. Bohužel všichni zajímaví lidé v mém osvědčeném Kampfgeraetu neuvízli.

http://www.brodabohemicalis.wz.cz/Malesov07.htm
Cynik je zlosyn, jehož pokřivené vnímání­ způsobuje, že vidí­ věci jaké jsou, ne jaké by měly být.
Avatar uživatele
Pája1111
Bůh inhumačních technik
Bůh inhumačních technik
Příspěvky: 1308
Registrován: 05 Pro 2006, 10:08
SHŠ: Divoké svině
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvek od Pája1111 »

Martin Broďan napsal:Tak jsem konečně dodělal komentovanou fotoreportáž z letošního Malešova. Snažil jsem se o co největší objektivitu a doufám, že jsem se nikoho nedotknul. Bohužel všichni zajímaví lidé v mém osvědčeném Kampfgeraetu neuvízli.

http://www.brodabohemicalis.wz.cz/Malesov07.htm
Smrade, až tě příště uvidím..... Jenom v tvém příběhu chybí, že jste se snažili tu hodnou dívenku Páju ožrat tím svým očipuličem,co máte na čištění hlavní. Při ochutnání těch splašků, jsem dělal ty roztomilé cukrbliky, jež jsou na fotkách!!! Fuj :oops: Jinak pěkné, je vidět, že jsi Narcis jak hrom :badgrin:
„Jest čestné koupiti si dívku, unésti ji násilím je znakem statečnosti a odvahy, ale svésti děvče úsměvy a sladkými slůvky je podlé a hanebné“
Avatar uživatele
Siegfried
Chaos
Chaos
Příspěvky: 2676
Registrován: 05 Pro 2006, 11:12

Příspěvek od Siegfried »

Myslím, že popisky u obrázků plně vystihují situace, jako vždy se ukázalo, že Martin je skvělý dokumentarista s citem pro to podstatné ze společenského dění.
Pája1111: a ty cháme moc nevyhrožůj nebo dostaneš sudliců :) Čistič na hlavně byl můj .)) Muhehehe a jak je to v tom vtipu o japonských bojových uměních - hever z mazdy to je taky od vás z japonska :) Takže čistič hlavní to je taky od vás z Moravy :)

Protož, prosím, povstaň Pane Bože vojsk, silný mstiteli, jenž mstíš hřiechy otcóv nad syny až do třetieho i čtvrtého pokolenie! Pozdvihni sě, jenž súdíš zemi, odplať otplatu pyšným a na tohoto přezřejmého potupitele tvého nepoškvrněného zákona a znamenitého haněče a tvých věrných lítého záhubci ruku tvé pomsty ztáhni!
Avatar uživatele
Mrkvoslav
Příspěvky: 4
Registrován: 10 Pro 2006, 00:04
Místo/Bydliště: Prága
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mrkvoslav »

Moc pěkná pohádka, jen co je pravda :)
Omnia vincit Daucus carota!
Avatar uživatele
Pája1111
Bůh inhumačních technik
Bůh inhumačních technik
Příspěvky: 1308
Registrován: 05 Pro 2006, 10:08
SHŠ: Divoké svině
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvek od Pája1111 »

Siegfried napsal:Myslím, že popisky u obrázků plně vystihují situace, jako vždy se ukázalo, že Martin je skvělý dokumentarista s citem pro to podstatné ze společenského dění.
Pája1111: a ty cháme moc nevyhrožůj nebo dostaneš sudliců :) Čistič na hlavně byl můj .)) Muhehehe a jak je to v tom vtipu o japonských bojových uměních - hever z mazdy to je taky od vás z japonska :) Takže čistič hlavní to je taky od vás z Moravy :)
Od nás z Moravy ano, ale pro pražáky!!! A to je podstatný rozdíl :badgrin:
„Jest čestné koupiti si dívku, unésti ji násilím je znakem statečnosti a odvahy, ale svésti děvče úsměvy a sladkými slůvky je podlé a hanebné“
Avatar uživatele
Mrkvoslav
Příspěvky: 4
Registrován: 10 Pro 2006, 00:04
Místo/Bydliště: Prága
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mrkvoslav »

Pájo, takže sračka na export? :)
Omnia vincit Daucus carota!
Odpovědět

Vrátit se na “Hodnocení akcí”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti