Libušín 2010

byl jsem tady a támhle...
Avatar uživatele
Random
Příspěvky: 1287
Registrován: 04 Lis 2007, 20:15
SHŠ: Fäähnli Rattenschwanz
Kontaktovat uživatele:

Libušín 2010

Příspěvek od Random »

Tzv. "ročník 1" - co k němu? Když začnu od konce, tak bych jeko největší klad viděl, že nevzal chuť na ročník 2. Obecnou diskusi nechám na ČŠ, ale i z pohledu Švýcarské pěchoty se budou některé body opakovat.

Asi nejviditelnjší změnou byl tábor. Podařilo se do velké míry zachovat rozdělení zón a udržet přiměřený vzhled zóny 1. Diváci přicházeli, procházeli, nahlíželi a fotili, co viděli. Z toho mám dobrý pocit.

Nemám dobrý pocit z toho, že se nepodařilo udržet soustavné hlídání švejcarského ležení. Beastman všechno nezvládne - počkejte příště :badgrin:

Bitva - jednotka fungovala velice dobře, ale do budoucna musíme vyřešit efektivní zapojení free lances. Taky si chtějí zabojovat a nemůžeme se divit/zlobit, že zaplňují mezery v našich řadách.

Myslím si, že rozhodnutí nebrat píky se ukázalo jako správné a Švejcaři "po staru" byli v poli velice účinní (nemluvě o přesunu lesem :badgrin: ).
Naposledy upravil(a) Random dne 03 Kvě 2010, 12:26, celkem upraveno 1 x.
"Ad ultimum!"
Avatar uživatele
Bilajz
Příspěvky: 340
Registrován: 04 Črv 2008, 13:51
SHŠ: Burgunďané, Doba Karlova
Místo/Bydliště: Brno

Re: Libušín 2010

Příspěvek od Bilajz »

Taky necham obecnejsi plky na CS a jen tady ty hlavni:
1) Rozdeleni tabora a vyhozeni aut se povedlo suprove, jen v nekterych taborech mohlo byt vic zivo (hlavne nahore u RS, ale treba jsem tam byl jen ve spatnou dobu na obchuzce).
2) Bitva - byl jsem u hranicaru vpravo z pohledu divaka. Mix defakto vseho. Velitel si vedl podle me dobre, obdivuju, ze to dokazal drzet jakz takz pohromade, horsi uz to bylo u jednotlivych serzantu (kdyz me sejme vlastni serzant, kdyz se vracim do svych rad, tak to je na zabiti). I velet moc nezvladali. Tam by mozna chtelo zamerit pozornost, minimalne aby byly nejak vyrazne odlisitelni. Zarazeni volne bitvy a kruhu zrady taky super.
Kazdopadne se mi to moc libilo a uz se tesim na pristi rocnik. Panove, jen tak dal! :clap: :thumbup:
Avatar uživatele
Romikov
Bééé !!!
Bééé !!!
Příspěvky: 381
Registrován: 11 Bře 2008, 21:25
Místo/Bydliště: Horní Řasnice ev.č.8

Re: Libušín 2010

Příspěvek od Romikov »

Za prvé musím hodnotit dění na bojišti - byl znát pohyb jednotek a tudíž oproti loňsku velký posun.
Za druhé zase velké mínus za absenci mluveného slova v klíčových okamžicích což způsobilo že se divák ztrácel v ději - např. šikovný a hezký boční vpád do týla, jenže bez komentáře.
Za třetí nebudu řešit nesmrtelné páč to nejni vaše chyba.
Za čtvrté velké plus za soc. zařízení i v neděli použitelné. :D
Za páté mínus za DLOUHÉ stání kousek před kanóny bez jakékoliv aktivity :? vyjma cca 6 - 10 lidí co zahráli zasažené a padli.. za to jim pochvala. :clap:
.... Nicméně zlepšení bylo celkově znát.
Neuhlídání spacáků a sudu v 1 zóně tábora byla krapet ostuda.
zapiš si za uši - dobro!.. Je zákeřné,... ale zlo ! Je vzrušující! Omamné! Je ... povznášející.... a teď táhni!
Avatar uživatele
Jindřich mž
Příspěvky: 26
Registrován: 01 Črv 2009, 20:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2010

Příspěvek od Jindřich mž »

"Hezký vesnice hezky hoří"
Avatar uživatele
Czernozub
Příspěvky: 422
Registrován: 27 Ún 2010, 18:20

Re: Libušín 2010

Příspěvek od Czernozub »

Byl to můj první Libušín, takže nemůžu porovnávat, každopádně se mi líbil moc, tábořiště bylo opravdu epesní, bitva dost nudná(jako ve skrze špatný krok mi přišlo předvádění střelců před začátkem samotné bitvy) a lidi super. A příští rok už snad půjdu taky do vřavy :albino:
Pěchota z přesvědčení.
Avatar uživatele
MLuks
Příspěvky: 1041
Registrován: 06 Ún 2009, 07:03
SHŠ: Gléva Jana Smiřického
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2010

Příspěvek od MLuks »

Abych také trochu přispěl - 1.tábor (dobová ZOO) byl parádní a určitě by se měl opakovat i v dalších ročnících. Snad jen vyhnat lid s vodnicemi, spacáky a podobným svinstvem.

Zásadní mínusy
1.selhání scénáře při přepadu lučištníků a děl Pražany a Švýcary.
2.povinnost obléci se do zbrojí v 14.00 a pak přes hodinu ležet na zemi a poslouchat komentář ke střeleckému turnaji.
3.mohlo být nakonec více mrtvých a nemusely se taktéž provádět "taktické ústupy" i když jednotka protivníka začínala drtit.
Česneku třikrát více než velí zdravý rozum !!!
https://www.facebook.com/Smiricti
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2010

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Takže. Bylo to lepší ...celkově.
Vytkl bych špatně zakamuflované novodobé předměty v zóně 1, přílišnou délku bitvy samotné (mohla být klidně o čtvrthodinku kratší) a také to, že bylo všude nasráno od psů.

BTW, tu fotku sudu mám :albino:
Avatar uživatele
Indy
Příspěvky: 713
Registrován: 05 Pro 2006, 08:17
Místo/Bydliště: Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2010

Příspěvek od Indy »

Sud švýcaři ukradli a schovali, jen jim holt chvilku trvalo než se rozhoupali šáhnout na cizí věci. Holt My jsme Ti hodní! Tady bych nasypal trochu popela i na Johanity, byli to nějací jejich noví borci, evidentně z Horního Keckařova a bez patřičné instruktáže. Až mi při pohledu na jejich omotané kecky došla trpělivost, šel za nimi a zjistil ke komu patří. No a pak šel za Hugem od johanitů a dál to fungovalo jako v armádě. Já sprcal ho a on je na 2 doby. Příště musíme býti více důslední a krást, ničit a vyhazovat nedobové věci při pouhém zjevení. /Samozřejmě navážení věcí nepočítám/ Tudíž pořád chybí post velitele tábora, kvartýrmajstra, či policajta na dobovost.
"Ty vole! Tolik Indyjánů jsem v životě neviděl!" gen. Custer.
Hrdý majitel několika halaparten a hákovnic a neutuchající prudič, který má zvláště spadeno na blbce. A že jich je!
http://sedmiletka.brodec.org/
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2010

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Kvartýrmajstra můžu na některých akcích dělat i já. Jelikož jsem bezprizorní a pohybuji od tábora k táboru. Navíc můžu opakované prohřešky zdokumentovat a používat jako důkazy. :alien:
Avatar uživatele
Indy
Příspěvky: 713
Registrován: 05 Pro 2006, 08:17
Místo/Bydliště: Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2010

Příspěvek od Indy »

Na houby to fotit! Je třeba to hned vyhodit a pojebal šiřitele tohodle zla!
"Ty vole! Tolik Indyjánů jsem v životě neviděl!" gen. Custer.
Hrdý majitel několika halaparten a hákovnic a neutuchající prudič, který má zvláště spadeno na blbce. A že jich je!
http://sedmiletka.brodec.org/
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2010

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Takže mám sebou tahat monopod s hrotem? :badgrin:
Avatar uživatele
Czernozub
Příspěvky: 422
Registrován: 27 Ún 2010, 18:20

Re: Libušín 2010

Příspěvek od Czernozub »

Radim: ano
Pěchota z přesvědčení.
Avatar uživatele
Random
Příspěvky: 1287
Registrován: 04 Lis 2007, 20:15
SHŠ: Fäähnli Rattenschwanz
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2010

Příspěvek od Random »

Jindřichu, ty zvíře ... tohle je hodně zlý :evil:
http://jindrich-tyn.rajce.idnes.cz/Libu ... 242690.JPG

Nejlepší fotka z Bušína 2010!
"Ad ultimum!"
Avatar uživatele
Standa mž
Sponzor Brodce
Příspěvky: 511
Registrován: 31 Led 2009, 12:39
SHŠ: Slánská rota
Místo/Bydliště: Horšovský Týn
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2010

Příspěvek od Standa mž »

Jo,jo . Nad touhle fotkou jsme se společne s klukama ze Schwyzu hodně zasmáli už včera večer :lol:
Mrakomor
Příspěvky: 31
Registrován: 19 Ún 2009, 21:48

Re: Libušín 2010

Příspěvek od Mrakomor »

Jak sem byl ke změnám dost skeptickej, tak musim uznat, že pořadatelé odvedli dobrou práci. Jasně ňáký mouchy byly (třeba když sme sešikovaný nečinně stáli v bitvě a koukali na záda nepřítele jak buší do našich). Hold vzdávám veliteli hraničářů vpravo z pohledu diváků, byl to člověk na svym místě.

Taky přidám jednu fotečku (abych nekřivdil-je to focený v třetí zóně, ale pobavilo mě to)
http://img5.rajce.idnes.cz/d0511/3/3341 ... 100143.JPG
Odpovědět

Vrátit se na “Hodnocení akcí”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů