Dotazy

našli jste na fóru nějaké nedostatky? Pište sem...
English - introduction
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Bilajz: Vrátil jsem se do funkce aktivního moderátora, kterých je tu zapotřebí. Né že by ostatní nějak zaostávali.
PhpBB umí skupiny uživatelů mimo jiné nadat i unikátní barvou, aby ostatní uživatelé měli jasno s kým mají tu čest jednat.
Avatar uživatele
Supík
Příspěvky: 482
Registrován: 24 Kvě 2009, 19:18
SHŠ: Malchus
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy

Příspěvek od Supík »

Radim Vaňousek napsal:... aby ostatní uživatelé měli jasno s kým mají tu čest jednat.
Přesně tak. Kromě toho, že Radim je od teď , stejně jako ostatní fialky, globalní moderátor. Tak jsem barevně zvýraznil moderátory. Pokud by se někomu fialová nelíbila, tak řekněte ja tam dám třeba nějakou jinou. Ta fialová je taková řvavá .. strach nahánějící :tongue4:
Avatar uživatele
Bilajz
Příspěvky: 340
Registrován: 04 Črv 2008, 13:51
SHŠ: Burgunďané, Doba Karlova
Místo/Bydliště: Brno

Re: Dotazy

Příspěvek od Bilajz »

Jasny, sam s dvema phpBB forama mam jako moderator zkusenosti. Jen mi prislo divne, ze to neni dole v liste zdurazneno. Priste zkusim zapojit to co je na krku :-) :banghead:
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Takovéhle věci zjistíš pouze pokud nahlédneš do administračního panelu, který holt není moderátorům zpřístupněn. Nebo je vysvětlení ve FAQ, pokud se pamatuji dobře.

V legendě se nemusí zobrazovat všechny skupiny. Záleží na admin. nastavení.
Jiří z Holohlav
Příspěvky: 161
Registrován: 05 Pro 2006, 11:26
Místo/Bydliště: Rumburk

Re: Dotazy

Příspěvek od Jiří z Holohlav »

Kam mám vepsat svůj druhý mail ?
Avatar uživatele
Random
Příspěvky: 1287
Registrován: 04 Lis 2007, 20:15
SHŠ: Fäähnli Rattenschwanz
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy

Příspěvek od Random »

Supíku, nešlo by něco udělat se SZ v tom smyslu, že když mi přijde vzkaz, který odesílatel adresuje naráz třem lidem a já dám "odpovědět", odpověď jde jenom odesílateli, těm dvěma dalším ne. Je docela otrava to pořád vypisovat, tento druh korespondence je poměrně častý.

A když už jsem u toho, proč je počet adresátů omezený na 5, nešlo by 8 nebo alespoň 6?
"Ad ultimum!"
Avatar uživatele
Supík
Příspěvky: 482
Registrován: 24 Kvě 2009, 19:18
SHŠ: Malchus
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy

Příspěvek od Supík »

Ahoj trošku jsem nad tím bádal a bohužel tohle není ve standardni verzi fóra možný. Napíšu vývojářum, aby přidali "reply to all" funkci do další verze fóra.
Počet příjemců jsem nastavil na 20.

A jako malou "náplast" si zatím ve svém uživatelském profilu můžeš vyplnit SHŠ ke které se hlásíš ;)
Avatar uživatele
Ignac
Příspěvky: 733
Registrován: 20 Dub 2008, 16:10
SHŠ: kanton Bern
Místo/Bydliště: Praha

Re: Dotazy

Příspěvek od Ignac »

Mám dotaz... kdyz vejdu do nejake kategorie, tak se mi barevne ukazuje, ze mam jeste nejake neprectene vlakno. Ale co kdyz se jedna treba oo kategorii nabidka a ty neprectene vlakna jsou treba dva roky stare - to opravdu musim kazde vlakno otevrit a rucne proklikat vsechny stranky, aby se mi uz neukazovalo jako neprectene? Nejde nejak smahem zakliknout neco jako: oznacit vsechna vlakna jako prectena?
Kritizovat- to znamená usvědčit autora, že to nedělá tak, jak
bych to dělal já, kdybych to uměl.

Čapek K.
Avatar uživatele
Bilajz
Příspěvky: 340
Registrován: 04 Črv 2008, 13:51
SHŠ: Burgunďané, Doba Karlova
Místo/Bydliště: Brno

Re: Dotazy

Příspěvek od Bilajz »

vsak to uz tu je. hned prvni modra lista nahore na hlavni strance
Avatar uživatele
Ignac
Příspěvky: 733
Registrován: 20 Dub 2008, 16:10
SHŠ: kanton Bern
Místo/Bydliště: Praha

Re: Dotazy

Příspěvek od Ignac »

Máš pravdu, dík moc, vůbec jsem si toho nevšiml :thumbup:
Kritizovat- to znamená usvědčit autora, že to nedělá tak, jak
bych to dělal já, kdybych to uměl.

Čapek K.
Avatar uživatele
Čapin
Příspěvky: 194
Registrován: 24 Lis 2008, 00:24
Místo/Bydliště: Pardubice / Ondřejov
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy

Příspěvek od Čapin »

Ahoj, nešly by přesunout příspěvky týkající se zdobení lemů ze Salonu krásy (Matěj - šlechtic na přelomu 14. a 15. století, začínají na straně 3) do samostatného tématu v Badatelském kroužku?

Zdá se mi, že takto časem zapadne spousta zajímavých informací a názorů. Člověk si pak vzpomene, že se daná otázka u kohosi probírala, ale těžko se hledá, kde to bylo.
Avatar uživatele
Pája1111
Bůh inhumačních technik
Bůh inhumačních technik
Příspěvky: 1308
Registrován: 05 Pro 2006, 10:08
SHŠ: Divoké svině
Místo/Bydliště: Brno

Re: Dotazy

Příspěvek od Pája1111 »

Ahoj, pořád mi nefachčí upozornění mailem na nové příspěvky či nové SZ. Už jsi přišel na to, proč to tak je???
„Jest čestné koupiti si dívku, unésti ji násilím je znakem statečnosti a odvahy, ale svésti děvče úsměvy a sladkými slůvky je podlé a hanebné“
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy

Příspěvek od Radim Vaňousek »

A máš to zaškrtané v (uživatelský profil - nastavení - osobní nastavení) ?
Avatar uživatele
Pája1111
Bůh inhumačních technik
Bůh inhumačních technik
Příspěvky: 1308
Registrován: 05 Pro 2006, 10:08
SHŠ: Divoké svině
Místo/Bydliště: Brno

Re: Dotazy

Příspěvek od Pája1111 »

Radim Vaňousek napsal:A máš to zaškrtané v (uživatelský profil - nastavení - osobní nastavení) ?
Vole!!! :D To víš, že mám....
„Jest čestné koupiti si dívku, unésti ji násilím je znakem statečnosti a odvahy, ale svésti děvče úsměvy a sladkými slůvky je podlé a hanebné“
Honza F.
Sponzor Brodce
Příspěvky: 826
Registrován: 24 Kvě 2009, 07:48

Re: Dotazy

Příspěvek od Honza F. »

Mám dotaz - když chci vložit odkaz na obrázek z Jpeg.cz, funguje pouze vložení velkého formátu obrázku. Vložit miniaturu obrázku nejde a dříve to šlo. Pokud použiji Jpegem vygenerovaný odkaz na miniaturu, vloží se mi pouze odkaz s názvem Obrázek (viz. mé dva poslední příspěvky zde).
V přepisu problém nebude, odkazy kopíruji.
Vzdělání při člověku nectném je toliko jako šperk v rypáku svině. J. A. Komenský
Odpovědět

Vrátit se na “brodec.org”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti