LORICA - Wothanův svět kroužkových zbrojí

Avatar uživatele
wothan
Příspěvky: 100
Registrován: 09 Ún 2009, 17:46
Místo/Bydliště: Reichenberg
Kontaktovat uživatele:

LORICA - Wothanův svět kroužkových zbrojí

Příspěvek od wothan »

Tak se mi přátelé konečně podařilo zprovoznit web mého, dosud vesměs orientálního obchůdku. Hlavní náplní jsou a budou jako dosud především kroužkové zbroje + sem tam nějaké doplňkové zboží z různých období, které mi někdy zbude na skladě z větší zakázky na objednávku (někdy se mi holt vyplatí vzít 10 kusů i když mám objednávku jen na 6-7 a doufat že se zbytek udá). To a fakt že většinu zboží beru na zakázku a většina objednávek (třeba zbrojí) stejně probíhá diskusí se zákazníkem cože to vlastně přesně chce a potřebuje je také důvod, proč jsem se zatím nezatěžoval s nějakým obchodním systémem. Košík tedy u mne zatím nehledejte, jen seznam zboží, ceníky, katalog a fotky toho co mám na skladě. U zboží které beru od Deepeeky respektuji jejich kódové označení abych v tom nedělal zbytečný chaos.

Orientovat bych se ale chtěl spíše na ty kroužkové zbroje a starověký reenactment:

http://www.lorica.cz
Avatar uživatele
wothan
Příspěvky: 100
Registrován: 09 Ún 2009, 17:46
Místo/Bydliště: Reichenberg
Kontaktovat uživatele:

Re: LORICA - Wothanův svět kroužkových zbrojí

Příspěvek od wothan »

Přátelé - sbírám další objednávku. Do konce ledna bych potřeboval uzavřít objednávku, tak aby se na začátku února mohly zase vybrat zálohy a odeslat. Budu zase brát něco na sklad, ale jen ty nejběžnější nejprodávanější věci - tj. 8mm kroužky, kukly, základní zbroje aj. Pokud chcete třeba komplety nebo něco z 6mm kroužků (jedno jestli hotové věci nebo jen pletivové pruhy) popřípadě jiné zboží, tak pouze na objednávku. Další objednávka bude asi až v létě, takže přijde spíše ke konci sezóny.
Avatar uživatele
wothan
Příspěvky: 100
Registrován: 09 Ún 2009, 17:46
Místo/Bydliště: Reichenberg
Kontaktovat uživatele:

Re: LORICA - Wothanův svět kroužkových zbrojí

Příspěvek od wothan »

Aktualizováno - přišlo mi nové zboží: http://www.lorica.cz - další várka koncem příštího měsíce.

Připomínám že mám ve slevě dvě krožkovky z plochého pletiva za výjimečnou cenu 7900,-Kč (šíře 130cm, krátký rukáv, 8mm kroužky). Ve slevě jsou pro to že mi tyhle gotické přišly omylem, místo jiného typu zbrojí.
Avatar uživatele
wothan
Příspěvky: 100
Registrován: 09 Ún 2009, 17:46
Místo/Bydliště: Reichenberg
Kontaktovat uživatele:

Re: LORICA - Wothanův svět kroužkových zbrojí

Příspěvek od wothan »

Zbývají mi na skladě poslední kroužkové nýtované věci:

1x kukla 8mm (2000,-Kč/ks)
1x dlouhý/široký límec 8mm (3000,-Kč/ks)

A v případě vážného zájmu a rychlého jednání i jedna kroužková zbroj s dlouhým rukávem - 8mm (9500,-Kč/ks)

Zbytek zboží na http://www.lorica.cz
Avatar uživatele
wothan
Příspěvky: 100
Registrován: 09 Ún 2009, 17:46
Místo/Bydliště: Reichenberg
Kontaktovat uživatele:

Re: LORICA - Wothanův svět kroužkových zbrojí

Příspěvek od wothan »

Ještě doplním fotky těch kukel a límců:

Obrázek
Obrázek

Dále - na Libušín mám objednáno toto:
- zbroj s krátkým rukávem 130cm (8mm) - 4x
- zbroj s krátkým rukávem 155cm (8mm) - 1x
- zbroj s dlouhým rukávem 130cm (8mm) - 4x
- zbroj s krátkým rukávem 130cm (6mm) - 1x
- kukla kroužková - 20x

Je toho ještě víc, ale zbytek už je předběžně zamluvený. Je to plánované tak, aby to přišlo včas a měl jsem to tam volně na prodej, ale stát se holt může cokoli (stávka celníků, ztracené zboží na letišti aj.) a může se to zdržet. Pokud to tam budu mít všechno - bude to volně k prodeji, bez zálohy, na místě - jen si pochopitelně vemte peníze! Přednost samozřejmě mají ti co si něco z toho předem zamluví - to budu prodávat jen pokud si to tam nevyzvednou. Jinak tam budu mít i další zboží ze skladů Loricy. Další ty široké límce budu mít asi až v červenci.
Avatar uživatele
wothan
Příspěvky: 100
Registrován: 09 Ún 2009, 17:46
Místo/Bydliště: Reichenberg
Kontaktovat uživatele:

Re: LORICA - Wothanův svět kroužkových zbrojí

Příspěvek od wothan »

Když se daří tak se daří - aneb "Delay Due To Customs Strike/holiday. Clearance At 1st Opportunity " - tak se obávám že mi do Libušína nestihne přijít žádné z objednaného zboží - přijde to zřejmě hned v tom následujícím týdnu, což je k vzteku. Budu to samozřejmě zkoušet stále, ale mám jen mizivou možnost to nějak popohnat. Tak raději píšu všem co mají co objednaného, že je možné že to dorazí až po Libušínu. Jinak nějaké zboží ze skladu tam mít stejně budu, ale spíše prachovnice, ostruhy, křesadla, samotné kroužky a nýty, límec apod.

Rád bych tam také posbíral objednávky na květnovou várku.
Avatar uživatele
wothan
Příspěvky: 100
Registrován: 09 Ún 2009, 17:46
Místo/Bydliště: Reichenberg
Kontaktovat uživatele:

Re: LORICA - Wothanův svět kroužkových zbrojí

Příspěvek od wothan »

Tak to vypadá že by se to mohlo stihnout. Bude to prsa korejské ženy, ale možná mi to přiveze kurýr rovnou na Libušín v pátek.
Avatar uživatele
wothan
Příspěvky: 100
Registrován: 09 Ún 2009, 17:46
Místo/Bydliště: Reichenberg
Kontaktovat uživatele:

Re: LORICA - Wothanův svět kroužkových zbrojí

Příspěvek od wothan »

Takže přátelé - důkazem, že Murphyho zákony pracují naprosto spolehlivě je fakt, že zboží objednané na Libušín dorazilo právě dneska. Čili kdo co máte objednané a hlavně co Indiáni vyrobili, to taky dostanete. Jen prosím ty co si to nejsou schopni vyzvednout a budou to chtít poslat o chviku strpení. Mám auto v servisu a na poštu 3km. Takže to tam tenhle týden budu muset nosit pěšky nebo busem tak vždycky po 2 balíčkách za den, víc toho při váze každého balíčku 10-15kg fakt nepoberu. Teď jsem dodělal inventuru, zítra se pokusím aktualizovat web a doplnit nové zboží.

Ze zbrojí je většina buď už rozebrána nebo zamluvena, zbývá volné:

1x zbroj gotická s dlouhým širokým rukávem, 8mm/1,2mm - 9500,-Kč
1x zbroj gotická s krátkým širokým rukávem, 6mm/1,2mm - 14500,-Kč
1x límec gotický, dlouhý, 8mm - 3000,-Kč
14x kroužková kukla - 2000,-Kč/ks

Kukly se mi ale nevešly do téhle várky, takže kromě prvních pěti kusů co došly dneska dojde zbytek tak do týdne až dvou. Je možné si je zamluvit a vřele vám to doporučuji, protože i když jich mám hodně, valem ubývají - za tu cenu není divu.

Jinak jsem prakticky doprodal své ocílky za zaváděcí ceny - do Libušína - další už budou o něco dražší, ale nijak dramaticky (asi tak za 50-60,-Kč kus podle typu).
Avatar uživatele
wothan
Příspěvky: 100
Registrován: 09 Ún 2009, 17:46
Místo/Bydliště: Reichenberg
Kontaktovat uživatele:

Re: LORICA - Wothanův svět kroužkových zbrojí

Příspěvek od wothan »

Jinak další objednávku dělám v květnu, tak s sebou hoďte pokud něco chcete. Deadline je po Gladiu - tedy 16.5.2011 - předpokládaný termín dodání je srpen (upřesním až bude zboží hotové a připravené k odeslání).
Avatar uživatele
wothan
Příspěvky: 100
Registrován: 09 Ún 2009, 17:46
Místo/Bydliště: Reichenberg
Kontaktovat uživatele:

Re: LORICA - Wothanův svět kroužkových zbrojí

Příspěvek od wothan »

Tak mi zbývá už jenta gotická zbroj z 6mm kroužků a kukly, zbytek je pryč. Přijímám objednávky na další várku.

Mám tu ale jednu prosbu od nešťastníka co si objednal 130cm zbroj (8mm/1,2mm) a zjistil, že se do ní při své postavě v silnější prošívanici nevejde. Zbroj má prodloužené rukávy (60cm) a šíři asi 135cm. Je fungl nová, nepoužitá a stojí 10500,-Kč - pokud byste o ní někdo měl zájem, napište mi a já vám dám na něj kontakt.
Avatar uživatele
Divous
Příspěvky: 1164
Registrován: 30 Pro 2008, 20:38
SHŠ: Slánská rota
Místo/Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: LORICA - Wothanův svět kroužkových zbrojí

Příspěvek od Divous »

wothan napsal:Tak mi zbývá už jenta gotická zbroj z 6mm kroužků a kukly, zbytek je pryč. Přijímám objednávky na další várku.

Mám tu ale jednu prosbu od nešťastníka co si objednal 130cm zbroj (8mm/1,2mm) a zjistil, že se do ní při své postavě v silnější prošívanici nevejde. Zbroj má prodloužené rukávy (60cm) a šíři asi 135cm. Je fungl nová, nepoužitá a stojí 10500,-Kč - pokud byste o ní někdo měl zájem, napište mi a já vám dám na něj kontakt.
dám mu kontakt na švadlenu, co mu ušije slabší prošívanici 8)
"Rád slyším pleskání kroužkového odění o hrušku sedla a zvonění a cinkání postroje, pak spěchám dál a vidím prošívanice navlékané přes pancíř, pleskání praporců pozvedá mého ducha..." Petr z Bergeraku, 13. století
Avatar uživatele
wothan
Příspěvky: 100
Registrován: 09 Ún 2009, 17:46
Místo/Bydliště: Reichenberg
Kontaktovat uživatele:

Re: LORICA - Wothanův svět kroužkových zbrojí

Příspěvek od wothan »

Už je to vyřízené, díky :-)
Avatar uživatele
wothan
Příspěvky: 100
Registrován: 09 Ún 2009, 17:46
Místo/Bydliště: Reichenberg
Kontaktovat uživatele:

Re: LORICA - Wothanův svět kroužkových zbrojí

Příspěvek od wothan »

Tak aktuálně - jedna gotická zbroj použitelná od Antiky po pozdní gotiku - krátký rukáv, šíře přes 130cm, 6mm kroužky - cena 14500,-Kč a možná jedna gotická 8mm s krátkým rukávem za 8400,-Kč (je zatím zamluvená, budu vědět v pondělí/úterý jestli bude volná).

Jinak mám doma na ukázku antickou zbroj z miniaturních 6mm kroužků - kombinace ploché a vysekávané. Rozhodl jsem se že jí prodávat nebudu a nechám si jí jako zkušební vzorek (já sám jí neunosím, nosím svalák), ale pro představu a namlsání:

Obrázek Obrázek Obrázek

Dále k Antice mám ještě volné:
----------------------------------------------
Pozdně římské pugio s pochvou (2200,-Kč)
Obrázek
Malý římský universální nožík (240,-Kč)
Obrázek
Luguancula (1000,-Kč)
Obrázek
Para (1650,-Kč)
Obrázek
Psací tabulky s bronzovým stylem (450,-Kč)
Obrázek

Pro středověk mám na skladě různé typy ostruh od 11.st. po 15.st. (ceny prosté - všechno s kolečkem 1200,- a všechno s bodcem 1000,-Kč za pár)

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

A nějaké lampičky za dobré ceny (1200,-Kč/ks)

Obrázek
Obrázek

Další fotky a informace (o tom co je opbjednané a na kdy), případně další zboží najdete tady: http://www.lorica.cz
Avatar uživatele
wothan
Příspěvky: 100
Registrován: 09 Ún 2009, 17:46
Místo/Bydliště: Reichenberg
Kontaktovat uživatele:

Re: LORICA - Wothanův svět kroužkových zbrojí

Příspěvek od wothan »

Přátelé - 16. května (tedy po Gladiu) uzavírám objednávku zbrojí na další várku. Už se mi to povážlivě plní, takže jsem schopný vzít do téhle objednávky ještě tak 3-4 zbroje na objednávku (tedy do jisté míry lze vzít něco i na míru). Budu samozřejmě brát zase něco na sklad, ale jen konfekční velikosti.
Avatar uživatele
wothan
Příspěvky: 100
Registrován: 09 Ún 2009, 17:46
Místo/Bydliště: Reichenberg
Kontaktovat uživatele:

Re: LORICA - Wothanův svět kroužkových zbrojí

Příspěvek od wothan »

Stále ještě mám na skladě 3 gotické lampičky, visací zámky, jedny okovy a antické vybavení. Pokud to vyjde, měl bych mít další zboží na Malešově.
Odpovědět

Vrátit se na “Ostatní řemesla”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti