Libušín 2011

Snas
Příspěvky: 111
Registrován: 21 Led 2011, 13:15

Libušín 2011

Příspěvek od Snas »

Vážení přátelé, dámy a pánové,
rád bych Vás tímto informoval o dění okolo bitvy v Libušíně. Novým pořádajícím se stala agentura EMA ve spolupráci s Berounskými měšťany a stávajícími organizátory programu a scénáře v čele s Tomášem „Hejtmanem“ Lapáčkem. Naším cílem je pozvednout úroveň této akce, která má velký, ale doposud málo rozvíjený potenciál. Konkrétně bychom letos rádi především zapracovali na těchto věcech:
na zkvalitnění a rozšíření programu pro diváky
zkrácení čekání šermířů před bitvou
zrychlení spádu bitvy a zamezení prostojům
úroveň tábora a to tak, aby si táboření mohl každý užít dle svých představ, aniž by ho rušili způsoby ostatních
program pro šermíře
různá další zpříjemnění pobytu v táboře (maso, pivo, dřevo na otop, seno na podestýlku aj.) především pro lidi, kteří nám pomohou s akcí
dále se zvažuje rozšíření akce na dvoudenní
Pokud máte dojem, že máte k tomuto tématu co říct, nebo byste se rádi nějakým způsobem zapojili do přípravy akce, a nebo pokud máte dotazy a nápady, které byste mi raději sdělili soukromě napište mi na můj mail: jb@emaevent.cz. Obzvláště přínosné by letos mohla být pomoc s přípravou kulis, protože jsme v jednání s městem a vypadá to, že by konečně mohli povolit nějaké trvalejší terénní úpravy na bojišti. S kupiny a jednotlivce, kteří se významější mírou zapojí, nabízíme mimo jiné místo pro propagaci jejich akcí, nebo aktivit na letáku, který se bude u vstupu rozdávat divákům.
V nejbližší době bychom rádi přesunuli oficiální diskuse a informace o akci na libusin.org , což Vám oznámíme zde a na ceskyserm.cz.
Avatar uživatele
Sunny Jane Schimek
Příspěvky: 81
Registrován: 08 Led 2011, 21:24

Re: Libušín 2011

Příspěvek od Sunny Jane Schimek »

Ahoj, mám dotaz ryze praktický:
letos připadne Libušín na poslední celý víkend 23. - 24. 4. a bude se krýt s Velikonoci nebo bude 30. 4. - 1. 5.?
Díky
Jana
Avatar uživatele
Maršálek
Příspěvky: 1064
Registrován: 24 Lis 2008, 12:07
Místo/Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2011

Příspěvek od Maršálek »

Je v tradičním termínu sv. Jiří a letos to vychází tak, že se současně kryje s velikonoci, které jsou pohyblivým svátkem.
Avatar uživatele
sherchan
Příspěvky: 500
Registrován: 27 Říj 2008, 01:03

Re: Libušín 2011

Příspěvek od sherchan »

Snas:
Spuštění stránek je dobrý počin. Narazil jsem ale na nejasnosti v harmonogramu pro účastníky. Myslíte, že byste ho mohli srovnat? Zdá se mi, že některé řádky nejsou na správném místě (12:00-16:00 "sraz pro účastníky - tento termín je deadline" a asi ještě dva další).
A ještě takový detail - Oficiální "zpuštění" stránek mě uhodilo do očí. :)
Neber to jako šťourání, píšu jako přátelské upozornění.
Avatar uživatele
Krea
Příspěvky: 308
Registrován: 30 Zář 2007, 20:28
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2011

Příspěvek od Krea »

Siegfriede,
má bitva letos nějaký oficiální leták? Pokud by byl v pdf, tak bych ho ráda vytiskla a na pár míst lípla, protože se nás na tohle zhusta ptají potenciální diváci.
Kukuju. :albino:
"Bát se? Tebe? Před hodinou jsem zabila a stáhla medvěda dvakrát tak velkého - a to ani neměl tak hloupé poznámky!" :) hra Proroctví, Altar
Avatar uživatele
Czernozub
Příspěvky: 422
Registrován: 27 Ún 2010, 18:20

Re: Libušín 2011

Příspěvek od Czernozub »

Dobrý dotaz, taky bych po Táboře udělal reklamu...
Pěchota z přesvědčení.
Avatar uživatele
umar
Příspěvky: 32
Registrován: 06 Kvě 2009, 13:08
Místo/Bydliště: Prdelní díra.

Re: Libušín 2011

Příspěvek od umar »

Tak, my chceme letaky sigfride :)
Avatar uživatele
Jeremias
Příspěvky: 183
Registrován: 14 Lis 2008, 10:23
Místo/Bydliště: ČelEj
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2011

Příspěvek od Jeremias »

Jestli nejaky budou Siegfriede, tak je muzu roznest v Celakovicich a okoli.
Kdyz se mi bude chtit jet na kole, tak letakovou kampan muzu rozsirit z okresu Praha-vychod do okresu Nymburk... :)
Kde je Braník, tam je i naděje....
Avatar uživatele
Siegfried
Chaos
Chaos
Příspěvky: 2676
Registrován: 05 Pro 2006, 11:12

Re: Libušín 2011

Příspěvek od Siegfried »

Ok, letáky poptám a dám vědět.
Díky za nabídky.

Protož, prosím, povstaň Pane Bože vojsk, silný mstiteli, jenž mstíš hřiechy otcóv nad syny až do třetieho i čtvrtého pokolenie! Pozdvihni sě, jenž súdíš zemi, odplať otplatu pyšným a na tohoto přezřejmého potupitele tvého nepoškvrněného zákona a znamenitého haněče a tvých věrných lítého záhubci ruku tvé pomsty ztáhni!
Jiří z Holohlav
Příspěvky: 161
Registrován: 05 Pro 2006, 11:26
Místo/Bydliště: Rumburk

Re: Libušín 2011

Příspěvek od Jiří z Holohlav »

Plakát ,plakát !!!
Avatar uživatele
Ruda
Příspěvky: 17
Registrován: 15 Kvě 2009, 14:16

Re: Libušín 2011

Příspěvek od Ruda »

Já se taky přidávám
Avatar uživatele
Krea
Příspěvky: 308
Registrován: 30 Zář 2007, 20:28
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2011

Příspěvek od Krea »

Siegfried napsal:Ok, letáky poptám a dám vědět.
Díky za nabídky.
Už ti někdo řekl - teda kromě Dášenky - že seš občas naprosto skvělej?
:)
"Bát se? Tebe? Před hodinou jsem zabila a stáhla medvěda dvakrát tak velkého - a to ani neměl tak hloupé poznámky!" :) hra Proroctví, Altar
Avatar uživatele
Bilajz
Příspěvky: 340
Registrován: 04 Črv 2008, 13:51
SHŠ: Burgunďané, Doba Karlova
Místo/Bydliště: Brno

Re: Libušín 2011

Příspěvek od Bilajz »

Sigi ohledně přihlášky (sice už jsem to psal na ČŠ, ale tam je zas nakydáno), jak se mají hlásit ti, co jsou součástí větších celků (u mě např. Karlovců)? Přes své organizátory, nebo normál přes přihlášku na webu? Díky
Jiří z Holohlav
Příspěvky: 161
Registrován: 05 Pro 2006, 11:26
Místo/Bydliště: Rumburk

Re: Libušín 2011

Příspěvek od Jiří z Holohlav »

No,taky si nad tím formulářem drbu hlavu.
Avatar uživatele
Maršálek
Příspěvky: 1064
Registrován: 24 Lis 2008, 12:07
Místo/Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2011

Příspěvek od Maršálek »

Za organizované celky to řeší jejich představitelé ;)

Hradecké a Teutony řeším já, takže Jiří, proveď přemarš svých bratrů a dej mi vědět počet helmic, které postavíte do pole.
Odpovědět

Vrátit se na “Starší Libušíny”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti