Libušín 2011

Avatar uživatele
Maršálek
Příspěvky: 1064
Registrován: 24 Lis 2008, 12:07
Místo/Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2011

Příspěvek od Maršálek »

Protože jsem už slyšel nespočet prohlášení, která jsem údajně k Libušínu pronesl, cítím potřebu se tu veřejně projevit ;)

Nejsem již součástí organizačního týmu a v lecčems můžu se Snasem nesouhlasit.
Respektuji, že každý má právo si vybrat, na jakou akci chce jet a nemám s tím problém. Je mi jako účastníkovi srdečně jedno, kdo akci organizuje a jak se k tomu dostal, pokud bude vše fungovat jak má. Je mi srdečně jedno, jestli na tom vydělá, nebo ne. Nemám morální problém přiznat, že každý má za svou práci nárok na přiměřený zisk. To, že jsme ho v minulých letech při spolupráci s Jandou nevyžadovali bylo naše rozhodnutí, které v nás nezanechalo nějaký pocit křivdy, nebo hořkosti. Pro mně byl garantem Libušína vždy Hejtman, nikoli Janda. Hejtman se letos opět chopil organizace spolu se Siegfriedem, Randomem, Melkelem, Lazarem, Dagfarim a dalšími. Snase neznám, je ano a oni jsou pro mě stále garanty kvality. Jsem s nimi v kontaktu a tak jsem si mohl udělat představu o tom, jak se v novém organizace zvládá.

Na základě těchto informací jsme se rozhodl, že na Libušín pojedu a i letos povedu Hradecké do pole. Šik Hradeckého dvora bude mít opět spolehlivou oporu ve spojencích, kterými jsou Teutoni, Johanité a Templáři. Jako se účastníme boje, účastníme se i táboření s ostatními.
Artuš
Příspěvky: 15
Registrován: 06 Ún 2009, 12:45
SHŠ: SHŠ Bellators

Re: Libušín 2011

Příspěvek od Artuš »

Maršalek--Sice jsem podal i of..přihlášku,ale jelikoš počitam,že budem pod p,Vrcovem,potažmo pod tvým vedením...pravděpodob-6 bojujicich,2 nebojujici,lehkooděnci s kratšima dřevcema+ pobočky-tak jaj nas znaš..
Snas
Příspěvky: 111
Registrován: 21 Led 2011, 13:15

Re: Libušín 2011

Příspěvek od Snas »

Propagační materiály budou k disposici v průběhu příštího týdne. Až to bude hotové, všechny kdo se zde na toto ptáte, zkontaktuji a dořešíme to.
Avatar uživatele
sroub
Příspěvky: 8
Registrován: 06 Ún 2009, 14:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2011

Příspěvek od sroub »

Chci se zeptat organizátorů, jestli pro nás opět plánují nějakou scénickou akci s "vlky" Patrně na Libušín pojedeme i tak, ale bylo by dobrý mít možnost případnou akci, nacvičit předem.
Sroub
Non multi, sed multa
www.haljaruna.com
Avatar uživatele
Siegfried
Chaos
Chaos
Příspěvky: 2676
Registrován: 05 Pro 2006, 11:12

Re: Libušín 2011

Příspěvek od Siegfried »

Upozornil jsem na vás Standu Dupače, měl by se ozvat. Pokud tak neudělá brzy napiš a já ho postrčím :)

Protož, prosím, povstaň Pane Bože vojsk, silný mstiteli, jenž mstíš hřiechy otcóv nad syny až do třetieho i čtvrtého pokolenie! Pozdvihni sě, jenž súdíš zemi, odplať otplatu pyšným a na tohoto přezřejmého potupitele tvého nepoškvrněného zákona a znamenitého haněče a tvých věrných lítého záhubci ruku tvé pomsty ztáhni!
Snas
Příspěvky: 111
Registrován: 21 Led 2011, 13:15

Re: Libušín 2011

Příspěvek od Snas »

16. 4. je nácvik speciálních scén. Mohli byste s těmi vlky přijet? Pokud ano, tak si myslím, že by to nějak zapojit šlo. Konečné rozhodnutí ve scénických věcech leží na Standovi Dupačovi. Jestli mohu poprosit, tak se s ním spoj a dohodni se přímo s ním. Nejlepší bude telefonicky 603 436 513, neboť teď moc nestíhá a není moc na mailu.
Avatar uživatele
Stanislav Dupač
Příspěvky: 27
Registrován: 21 Led 2011, 19:05
SHŠ: Berounští měšťané

Re: Libušín 2011

Příspěvek od Stanislav Dupač »

Ahoj, kdo máte možnost vyvěsit plakáty někde kde je větší počet lidí, ve škole v práci u lékaře, v informačním centru... Rovněž se prosím ozvěte kdo máte možnost lepit v nějaké obci či městě v rozumném dosahu od Libušína, nebo i v Praze. Napište mi prosím mailem adresu a počet kusů, pošlu Vám plakát nebo plakáty. Pište do předmětu zprávy plakát Díky Standa Dupač sd@berounstimestane.cz tel.: 603436513
Snas
Příspěvky: 111
Registrován: 21 Led 2011, 13:15

Re: Libušín 2011

Příspěvek od Snas »

Ahoj, tak Libušín se nám kvapem blíží, proto připomínám několik věcí:
9. 4. od 9:00 je stavba kulis (možná se protáhne do neděle); rádi bychom vás požádali o pomoc; večer bude pivko a guláš; kdo má zájem, ozvěte se mi na tel.: 777 111 706, nebo na mailu jb@emaevent.cz
16. 4. od 9:00 je nácvik speciálních scén, zácvik dělostřelců apod.; koho by zajímalo se na tomto podílet, ozvěte se mi na výše zmíněný kontakt.
22. 4. od 15:00 je průvod Kladnem; hlašte se prosím buď na přihlášce (http://libusin.org/pro-ucastniky/prihlaska/), nebo mě na výše zmíněný kontakt.
martinT
Příspěvky: 38
Registrován: 07 Dub 2011, 14:17

Re: Libušín 2011

Příspěvek od martinT »

Zdravím.mám nabídku pro pořadatele,nabízíme ukázku boje bezezbroje (blossfechten )jak pro diváky tak v neděli pro šermující.Pokud budete mít zájem prosím ozvěte se na mail m.a.r.t.i.n-n.o.v.a.k@seznam.cz.
Jiří z Holohlav
Příspěvky: 161
Registrován: 05 Pro 2006, 11:26
Místo/Bydliště: Rumburk

Re: Libušín 2011

Příspěvek od Jiří z Holohlav »

Plakát - mě stačí odkaz a už si to vytisknu. Je někde?
Snas
Příspěvky: 111
Registrován: 21 Led 2011, 13:15

Re: Libušín 2011

Příspěvek od Snas »

Program víkend 15. - 17. 4.
Pátek 15. 4.
-dobudování palpostů, most přes příkop a další dodělávky
Sobota 16. 4.
9:00 - 12:00 Nácvik velitelů a doladění scénáře
13:00 - 20:00 Nácvik, speciální scény, pyro efekty, nástřely děl, a dalších palných zbraní apod.
Neděle 17. 4.
-dobudování hlavního valu, stavba vstupních bran do areálu

Úterý 19. 4. - pátek 22. 4.
-stavba brány v hlavním valu, další dodělávky
Avatar uživatele
urs
Příspěvky: 129
Registrován: 20 Srp 2010, 18:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2011

Příspěvek od urs »

Zdravím
Mám technický problém. Výrobce ještě nevyrobil mojí kůsu. Něměl by prosím někdo na půjčení nějakou dřevcovku? Je mi celkem jedno co to bude, jen aby s tím šlo bojovat.

Díky
Avatar uživatele
bagtru
Příspěvky: 5
Registrován: 06 Ún 2009, 14:14
SHŠ: kmenový svaz Styrke
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2011

Příspěvek od bagtru »

Nevim jeslti to sem patří a na českém šermu asi odpověď nedostanu tak se zeptám tady, jde mě o to jeslti s tím c mám zapadnu bez nějakých problémů do RS šiku přidávám foto
http://trissino.rajce.idnes.cz/Libusin_ ... 290408.JPG
(su ten úplně vpravo se štítem na zádech)
klidně přidejte výtky
melkel
Příspěvky: 1443
Registrován: 04 Ún 2010, 15:14

Re: Libušín 2011

Příspěvek od melkel »

Je to otázka na Dagfariho. Na té fotce není moc vidět, nic přímo urážejícího nevidím, ale finální slovo bude mít Dagfari.
Avatar uživatele
bagtru
Příspěvky: 5
Registrován: 06 Ún 2009, 14:14
SHŠ: kmenový svaz Styrke
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2011

Příspěvek od bagtru »

Tak loni jsem prosel bez problemu s tim ze tam byly kolem horsi veci nez ja ale nevim prave jak moc se upravovala pravidla pro vikingy tak lepsi se zeptat nez pak byt za blbce
Odpovědět

Vrátit se na “Starší Libušíny”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti