Kandidáti do pranýře

odstrašující případy, nevídané události...
Jiří z Holohlav
Příspěvky: 161
Registrován: 05 Pro 2006, 11:26
Místo/Bydliště: Rumburk

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Jiří z Holohlav »

S hubenou rití to nemůže být Švýcar ,ti běhají furt někde do kopce a tak musí být nasvalení :badgrin:
Avatar uživatele
Ignac
Příspěvky: 733
Registrován: 20 Dub 2008, 16:10
SHŠ: kanton Bern
Místo/Bydliště: Praha

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Ignac »

Filip z Lubovne napsal:Ne Ignaci hec to nie je. :D Je potrebne povedat, ze ti chalani na fotke boli takto odeti este pred tym, ako zacala samotna akcia prebiehat. Chcel som povedat, ze i situacia na slovensku sa pomaly lepsi. :)
Však jasně, já to beru, ale zkuste někdo říct, kdy začíná třeba takový Libušín, když někteří chodí v kostýmu už od středy, jiný se oblíkne až před bitvou.

Jde mi o to, že snad jen na Slovensku jsem viděl, že lidé byli schopní (uznávám že v době, kdy nebyl tábor pro veřejnost otevřen) být oblečeni v kostýmu a přitom mít na sobě kecky či jinou nedobovou obuv. A že tam bylo bahno a hnus? My, nevybavení dřeváky, jsme se v něm ráchali a co... 8)

Viz naše boty: :albino:

http://ignatz.rajce.idnes.cz/Bitva_ve_S ... CN2970.JPG

http://ignatz.rajce.idnes.cz/Bitva_ve_S ... CN2926.JPG


Ale nic ve zlém, jsem rád, že jdete dopředu a boty na přezutí jsem vám občas i záviděl :idea: Ale jinak souhlasím s Lazarem . kdybych chtěl, šel bych do hospody večer v moderním civilu a boty bych měl na druhý den suché, ale kvůli tomu bych nemusel jezdit 700km :thumbup:
Kritizovat- to znamená usvědčit autora, že to nedělá tak, jak
bych to dělal já, kdybych to uměl.

Čapek K.
Avatar uživatele
MLuks
Příspěvky: 1041
Registrován: 06 Ún 2009, 07:03
SHŠ: Gléva Jana Smiřického
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od MLuks »

Jiří z Holohlav napsal:S hubenou rití to nemůže být Švýcar ,ti běhají furt někde do kopce a tak musí být nasvalení :badgrin:
Jistě, a hlavně poté, co sežerou ta kvanta tučných sýrů !!!

Hoší Švejcarský, měli byste na sobě zamakat ;)
Česneku třikrát více než velí zdravý rozum !!!
https://www.facebook.com/Smiricti
trener
Příspěvky: 373
Registrován: 03 Črv 2008, 11:28

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od trener »

Ne že by mi do toho něco bylo, ale my máme v kroužku jedno pravidlo: Nesmíme kombinovat moderní a "středověké" součástky oděvu a doplňků.
Avatar uživatele
Ignac
Příspěvky: 733
Registrován: 20 Dub 2008, 16:10
SHŠ: kanton Bern
Místo/Bydliště: Praha

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Ignac »

trener napsal:Ne že by mi do toho něco bylo, ale my máme v kroužku jedno pravidlo: Nesmíme kombinovat moderní a "středověké" součástky oděvu a doplňků.
Krásné pravdilo, kéž by ho lidé více ctili... :albino:
Kritizovat- to znamená usvědčit autora, že to nedělá tak, jak
bych to dělal já, kdybych to uměl.

Čapek K.
Avatar uživatele
deCarabas
Příspěvky: 273
Registrován: 15 Srp 2008, 14:34

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od deCarabas »

Ignac: Filipovi never, je to klamar :D V sobotu od osmej rano platila kostymova povinnost a toto je fotka z casu po tom. Cize akcia oficialne bezala, hoci bitka samotna este nie! :D Kecky su toooo :thumbup:

Filip: Ty demagooog.
Muž může být šťasten s kteroukoli ženou, pokud ji nemiluje.(Oscar Wilde)

Je-li některá žena věrna svému muži, je to ze zlomyslnosti k tomu třetímu. (Oscar Wilde)
Avatar uživatele
Indy
Příspěvky: 713
Registrován: 05 Pro 2006, 08:17
Místo/Bydliště: Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Indy »

Kombinování nesnáším a lidi posílám převléci. Klasická výmluva že mu boty dovezou, či si je nechce namočit neplatí. Budto komplet historické odění, nebo civil. Kombinování je u nás též nepřípustné. Pochvy jsem si na nácviku nevšiml, jinak tam měl jen jeden zjev kecky, ovšem byl od slánských, tudíž nebyl pod mou pravomocí.
"Ty vole! Tolik Indyjánů jsem v životě neviděl!" gen. Custer.
Hrdý majitel několika halaparten a hákovnic a neutuchající prudič, který má zvláště spadeno na blbce. A že jich je!
http://sedmiletka.brodec.org/
Avatar uživatele
Bilajz
Příspěvky: 340
Registrován: 04 Črv 2008, 13:51
SHŠ: Burgunďané, Doba Karlova
Místo/Bydliště: Brno

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Bilajz »

Sigi: Jo máš pravdu, timhle okecáváním bysme se nikam nepohli. A těch civil bot jsem si na té fotce fakt nevšiml (asi proto, že jsem ho viděl až v těch botech od Kvasničky).
Avatar uživatele
Kafkin
Sponzor Brodce
Příspěvky: 1564
Registrován: 27 Dub 2010, 10:07
SHŠ: Slánská rota
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Kafkin »

Indy napsal:Pochvy jsem si na nácviku nevšiml, jinak tam měl jen jeden zjev kecky, ovšem byl od slánských, tudíž nebyl pod mou pravomocí.
Víme o tom a tento exces je již s dotyčným řešen. Můžeme zaručit, že se nic podobného (v bitvě, na nácviku ani v táboře) u členů Roty nebude opakovat. Pokud ano, nebudou již členy Roty.
… polní písař Slánské roty a menší písař městské kanceláře…
Avatar uživatele
Ignac
Příspěvky: 733
Registrován: 20 Dub 2008, 16:10
SHŠ: kanton Bern
Místo/Bydliště: Praha

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Ignac »

Kafkin napsal:
Indy napsal:Pochvy jsem si na nácviku nevšiml, jinak tam měl jen jeden zjev kecky, ovšem byl od slánských, tudíž nebyl pod mou pravomocí.
Víme o tom a tento exces je již s dotyčným řešen. Můžeme zaručit, že se nic podobného (v bitvě, na nácviku ani v táboře) u členů Roty nebude opakovat. Pokud ano, nebudou již členy Roty.
Wow, to je ale síly v jednom udání v Pranýři - si připadám, jak bychom měli nějaký Výbor pro veřejné blaho... Snad mě tu nakonec lidi nezačnou nemít rádi... :badgrin:
Kritizovat- to znamená usvědčit autora, že to nedělá tak, jak
bych to dělal já, kdybych to uměl.

Čapek K.
Avatar uživatele
Pupek
Příspěvky: 443
Registrován: 24 Lis 2009, 23:54
SHŠ: Rawen, Slánská rota
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Pupek »

Ano, ano, začně z toho nový hon na čarodějnice, keckaři se budou věšet a upalovat! A všichny kdo přežijí čeká zařívá čístá alespoň KM budoucnost ... :lol:
Personal punishment is good and necessary!!!
Avatar uživatele
Filip z Lubovne
Příspěvky: 57
Registrován: 24 Kvě 2010, 16:50
SHŠ: www.fecht-kunst.eu
Místo/Bydliště: Antiqua Liblo
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Filip z Lubovne »

deCarabas napsal:Ignac: Filipovi never, je to klamar :D V sobotu od osmej rano platila kostymova povinnost a toto je fotka z casu po tom. Cize akcia oficialne bezala, hoci bitka samotna este nie! :D Kecky su toooo :thumbup:

Filip: Ty demagooog.

No ja mam pocit, ze vtedy este neplatila. Kazdopadne to neschvalujem, len trebalo nejake veci ozrejmit. Mne osobne sa inak cele tie kostymi nepacia. :roll:
Honore et Gladio!
Avatar uživatele
Kafkin
Sponzor Brodce
Příspěvky: 1564
Registrován: 27 Dub 2010, 10:07
SHŠ: Slánská rota
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Kafkin »

Ignac napsal:Wow, to je ale síly v jednom udání...
Ono to možná zní krapet tvrdě, nicméně nám toho předvedl o dost víc než kecky na nácviku (škoda, že nemáme fotku). To jen na vysvětlenou proč jsem reagoval, jak jsem reagoval.
… polní písař Slánské roty a menší písař městské kanceláře…
Avatar uživatele
Divous
Příspěvky: 1164
Registrován: 30 Pro 2008, 20:38
SHŠ: Slánská rota
Místo/Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Divous »

Kafkin napsal:
Ignac napsal:Wow, to je ale síly v jednom udání...
Ono to možná zní krapet tvrdě, nicméně nám toho předvedl o dost víc než kecky na nácviku (škoda, že nemáme fotku). To jen na vysvětlenou proč jsem reagoval, jak jsem reagoval.
Tak jsi měl, Kafkine, nakonec pravdu - všimli si ho :?
"Rád slyším pleskání kroužkového odění o hrušku sedla a zvonění a cinkání postroje, pak spěchám dál a vidím prošívanice navlékané přes pancíř, pleskání praporců pozvedá mého ducha..." Petr z Bergeraku, 13. století
Avatar uživatele
Dorlas
Příspěvky: 198
Registrován: 21 Led 2010, 23:59
SHŠ: Sprisahanci
Místo/Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Dorlas »

každý správny slovan má obojručku
http://staroslovania.webnode.sk/fotogaleria/
Přílohy
38971_115543378497593_100001257956380_109974_5326378_n.jpg
38971_115543378497593_100001257956380_109974_5326378_n.jpg (134.69 KiB) Zobrazeno 4672 x
"Never trust another reenactor."
Odpovědět

Vrátit se na “SSB pranýř”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 1 host