Kandidáti do pranýře

odstrašující případy, nevídané události...
melkel
Příspěvky: 1443
Registrován: 04 Ún 2010, 15:14

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od melkel »

Soudruzi, co jste čekali? Že při tlaku na kvalitu vybavení se vše změní jen k vaší spokojenosti? Že lidé budou nosit kvalitní kostýmy a zbraně, budou kamarádští, a nad českými a moravskými luhy a háji se rozeklene duha míru a každá bitvička a akcička bude pohodička? A prima kalba k tomu?
Sorry, ne. Je to nekončící práce, kterou komplikují naprosto stejné lidské vlastnosti jako ty, které způsobují keckitidis acutus vulgaris. Tedy zabedněnost, netolerance a přesvědčení o vlastní dokonalosti. Vím, o čem mluvím, všemi těmito vlastnostmi bohatě disponuji.
Je úplně jedno, jestli se lidi hádají o peří chovaných holubů, na koleně kreslené erby či typ stehu použitý na kostýmu - vždycky se najde někdo, kdo bude vykřikovat "Takhle je to jedině správně", a někdo druhý, který zaujímá stejně nesmiřitelné stanovisko, bohužel však zcela opačné. Smiřte se s tím, uleví se vám a budete se věnovat jen tomu, co vám dělá radost.
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Lazar: Ano, bylo to jen v ohradě. Naštěstí. :)
Avatar uživatele
Krea
Příspěvky: 308
Registrován: 30 Zář 2007, 20:28
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Krea »

Radim Vaňousek napsal:Kvůli hadru na hlavě bylo pruzeno mnohem víc lidí, ale asi tuším, kterou švadlenu jsi myslel :-)
Ale já nikomu ruční švy na spodkách nekontroluju, Radime!!!
:albino:
Navíc mě osobně rozčiluje, když už ten rozkaz na hadry na hlavě je v platnosti, tak že tam není také výslovně napsáno, že musí být mokré.
___________________________
:lol:

P. S. ... a úplně nejférovější je do takových zákonů zapracovat zákeřně své vlastní vybavení, aby si člověk nemusel kupovat nové vybavení. Tak se tam napíše, že s rovným dnem je povoleno, protože autor výstrojních předpisů náhodou má rovný dno. :thumbup:
"Bát se? Tebe? Před hodinou jsem zabila a stáhla medvěda dvakrát tak velkého - a to ani neměl tak hloupé poznámky!" :) hra Proroctví, Altar
Avatar uživatele
Maršálek
Příspěvky: 1064
Registrován: 24 Lis 2008, 12:07
Místo/Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Maršálek »

Jestli to pořadatelům kontraverzních akcí pomůže, jsem ochoten na sebe vzít kontrolu švů spodního prádla přítomných krásek (rozumíme si, že švy jsou kontrolovatelné na vnitřní straně?) :lol: Diskuze na téma dobový ideál už tu proběhla a já mám ve svém ideálu jasno :lol:

P.S. to aby vám nebylo líto, že když už se diskuze zvrtla, je tu málo plků
Avatar uživatele
Krea
Příspěvky: 308
Registrován: 30 Zář 2007, 20:28
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Krea »

Maršálek napsal:Jestli to pořadatelům kontraverzních akcí pomůže, jsem ochoten na sebe vzít kontrolu švů spodního prádla přítomných krásek (rozumíme si, že švy jsou kontrolovatelné na vnitřní straně?) :lol: Diskuze na téma dobový ideál už tu proběhla a já mám ve svém ideálu jasno :lol:

P.S. to aby vám nebylo líto, že když už se diskuze zvrtla, je tu málo plků
Škoda, že tu není tlačítko "like" jako na Držkovníku - hned bych ho klikla.
"Bát se? Tebe? Před hodinou jsem zabila a stáhla medvěda dvakrát tak velkého - a to ani neměl tak hloupé poznámky!" :) hra Proroctví, Altar
Avatar uživatele
Spakona
Příspěvky: 406
Registrován: 15 Ún 2009, 16:24

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Spakona »

Krea napsal: Škoda, že tu není tlačítko "like" jako na Držkovníku - hned bych ho klikla.

taky ti tu občas chybí? :D
bezprizorní a všudypřítomná, rustikálně upřímná
Kdybychom byly muži, hovořily bychom teď o tom, jak za svou zem položíme své životy. Jako ženy můžeme mluvit jen o tom, že se položíme.
Avatar uživatele
Romikov
Bééé !!!
Bééé !!!
Příspěvky: 381
Registrován: 11 Bře 2008, 21:25
Místo/Bydliště: Horní Řasnice ev.č.8

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Romikov »

Jé Maršálku s tou kontrolou na to nestačíš sám takže ti ochotně pomůžu. No a měli bychom začít u sebe že, takže - Kreo jak vypadají tvoje švy? :D :lol: :D :bom:
zapiš si za uši - dobro!.. Je zákeřné,... ale zlo ! Je vzrušující! Omamné! Je ... povznášející.... a teď táhni!
Avatar uživatele
Krea
Příspěvky: 308
Registrován: 30 Zář 2007, 20:28
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Krea »

Romikov napsal:Jé Maršálku s tou kontrolou na to nestačíš sám takže ti ochotně pomůžu. No a měli bychom začít u sebe že, takže - Kreo jak vypadají tvoje švy? :D :lol: :D :bom:
Na to se osobně optej mého choťe, prosím.
:wave:
"Bát se? Tebe? Před hodinou jsem zabila a stáhla medvěda dvakrát tak velkého - a to ani neměl tak hloupé poznámky!" :) hra Proroctví, Altar
Avatar uživatele
Spakona
Příspěvky: 406
Registrován: 15 Ún 2009, 16:24

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Spakona »

Krea napsal:
Na to se osobně optej mého choťe, prosím.
:wave:

Muhehehe :D
bezprizorní a všudypřítomná, rustikálně upřímná
Kdybychom byly muži, hovořily bychom teď o tom, jak za svou zem položíme své životy. Jako ženy můžeme mluvit jen o tom, že se položíme.
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Maršálek: Nevěděl jsem, že seš až takovej romantik, Ivane. Představ si, že i ženský maj na vnitřních švech spoďárů škrtátka :badgrin:

Krea: Tou švadlenou jsi nebyla myšlena ty, a navíc jsem o kontrolách spoďárů nepsal já, nýbrž Broďan. Stala jsi se tudíž obětí křížového... něčeho, kdy pod nátlakem přehršle informací jsi nepřímo přiznala úchylku v kontrolování cizích spoďárů.
Pěkná skupinka jste... trochu different, co? http://www.youtube.com/watch?v=0uaClHZVvD0
:alien:
Avatar uživatele
Maršálek
Příspěvky: 1064
Registrován: 24 Lis 2008, 12:07
Místo/Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Maršálek »

Radim Vaňousek napsal:Maršálek: Nevěděl jsem, že seš až takovej romantik, Ivane. Představ si, že i ženský maj na vnitřních švech spoďárů škrtátka :badgrin:

Věřím, že se to běžně stává těm, co mají jenom jedno spodní prádlo a bojí se vody, takové případy se ale rozcházejí s mým ideálem :lol:


A ano, pěkná skupinka tu jsme, my všichni plkající a na plky reagující :lol:
Avatar uživatele
Romikov
Bééé !!!
Bééé !!!
Příspěvky: 381
Registrován: 11 Bře 2008, 21:25
Místo/Bydliště: Horní Řasnice ev.č.8

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Romikov »

Je lékařsky dokázáno že reagující bytosti jsou živé, tudíž hurá my žijeme ;)
Vědecky je zase dokázáno že člověk je jedním z tvorů který prakticky neustále myslí na sex a věci s ním spojené, což vytváří určité sociální pouto které pak utváří kulturu (tedy exteligenci) a ta pak zpětně ovlivňuje naše myšlení a utváří inteligenci. 8)
Takže hurá, naše harašení z nás jednou možná utvoří nějaké rozumné bytosti, takže milujte se a množte se! :)
Ale je to trochu Off topic tohle je pranýř tak se se omlouvám :D

Kreo .. jen testuju jestli tvůj choť ešče existuje, navíc co by mohl mít proti kontrole švů, preca neni keckař nae?
zapiš si za uši - dobro!.. Je zákeřné,... ale zlo ! Je vzrušující! Omamné! Je ... povznášející.... a teď táhni!
Avatar uživatele
Punkenstein
Příspěvky: 81
Registrován: 16 Zář 2010, 19:00
SHŠ: Rattenschwanz

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Punkenstein »

Avatar uživatele
Kuno
Bůh rytířů
Bůh rytířů
Příspěvky: 267
Registrován: 04 Pro 2006, 18:53
SHŠ: SHŠ Revertar
Místo/Bydliště: Zlí­n

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Kuno »

hmmm..to byli ti strašliví husité před kterými se třásli všichni papeženci. :D
Wir wissen was wir sollen machen und niemand wird uns kommandieren!!!
Avatar uživatele
Randall
Příspěvky: 167
Registrován: 11 Zář 2008, 11:35
SHŠ: OS Rattenschwanz
Místo/Bydliště: Kralupy nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidáti do pranýře

Příspěvek od Randall »

Jeee husiti v teplákách a v ubrusu, vedeni husitkou, pokáceli skotského kováře vybaveného kradeným přehozem na gauč. :-D
Naposledy upravil(a) Randall dne 28 Říj 2011, 10:24, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět

Vrátit se na “SSB pranýř”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti