Ahoj,
chtěl bych vás poprosit zda nevíte kde by se dal sehnat střich nebo fotka zdařilé rekonstrukce kabátu na rok cca 1470, nejlépe pro čechy... Jde mi o kabát na zimní období... Jiank na sobě nosim kalhotový nohavice navázaný k vestě a přesto kabátec (či doublet...?). Díky moc
Ramon
RAMON - Český měšťan cca 1470
RAMON - Český měšťan cca 1470
Naposledy upravil(a) Ramon dne 28 Srp 2008, 11:34, celkem upraveno 1 x.
JUST BECAUSE
I DON'T CARE
–
DOESN'T MEAN
I DON'T UNDERSTAND
Homer Simpson
I DON'T CARE
–
DOESN'T MEAN
I DON'T UNDERSTAND
Homer Simpson
Re: RAMON
http://www.miedreich.com/HWT/HWT-Seiten/Bild72.html ten tmavomodry
http://www.miedreich.com/coburg/coburg- ... Bild4.html
http://www.miedreich.com/coburg/coburg- ... ld227.html ten v popredi
http://www.miedreich.com/coburg/coburg- ... Bild4.html
http://www.miedreich.com/coburg/coburg- ... ld227.html ten v popredi
Muž může být šťasten s kteroukoli ženou, pokud ji nemiluje.(Oscar Wilde)
Je-li některá žena věrna svému muži, je to ze zlomyslnosti k tomu třetímu. (Oscar Wilde)
Je-li některá žena věrna svému muži, je to ze zlomyslnosti k tomu třetímu. (Oscar Wilde)
Kdo je online
Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti
