Company of Saynte George na Malešově 30.8. - 2.9.2012

byl jsem tady a támhle...
Avatar uživatele
Mojshe
Příspěvky: 789
Registrován: 19 Lis 2008, 21:07
SHŠ: Rattenschwanz, C.of st. George

Company of Saynte George na Malešově 30.8. - 2.9.2012

Příspěvek od Mojshe »

někteří z nás měli možnost a čas být na Malešove a užít si akci s Companií of Saynte George.

prosím ty, kteří něco nafotili, aby sem prskli nějaké fotky.

díky.
Jákob aka Mojshe
-----------------------
www.armabohemia.cz
www.mojshe.sweb.cz
Avatar uživatele
Šimon z Curychu
Příspěvky: 248
Registrován: 21 Říj 2008, 12:21
SHŠ: Kompanie z Curychu
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Company of Saynte George na Malešově 30.8. - 2.9.2012

Příspěvek od Šimon z Curychu »

bylo to skvele, sice mam od noseni vody ruce vytahane jako opice ale i tak :)

mile mne prekvapila aktivni ucast bratru slovaku a morizte s ulrichem, bidaka, michala a anny!!
a samozrejme Vaclav, ale ten jezdi kazdy rok.

bidakovi a michalovi timto jeste jednou dekuji za pomoc s hlidkou, ja s honzou bychom to vazne fyzicky uz nedali, po uklizeni kuchyne o pulnoci jit na hlidku od 2 do 4 a pak v 5 vstavat na sluzbu v kuchyni...no fuj ! takze velke diky a mate u me pivo


jinak sem cekal, ze se na spicku reenactmentu prijde podivat vic lidi z rad "ozivovacu"
skoda no
Šimon Christian Attinger
Curyšská hotovost
Obrázek
Zürich, die berühmte Stadt
Avatar uživatele
Václav
Příspěvky: 261
Registrován: 25 Bře 2007, 23:51
Místo/Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Company of Saynte George na Malešově 30.8. - 2.9.2012

Příspěvek od Václav »

Na Dobývání Malešova jsem byl již po osmé a řekl bych, že to byl zatím nejlepší ročník. Zajímavým zpestřením byla i účast Company of Saynte George. Vidět bombardu "v akci" byl skutečně velký zážitek. :-) Nakonec celkem vyšlo i počasí. Letos jsem si spíše užíval atmosféru a moc nefotil, takže zde je pouze pár fotek z bitvy:

https://picasaweb.google.com/Wacslaw/XD ... esova2012#
Avatar uživatele
Václav
Příspěvky: 261
Registrován: 25 Bře 2007, 23:51
Místo/Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Company of Saynte George na Malešově 30.8. - 2.9.2012

Příspěvek od Václav »

Dovolím si sem dát ještě odkaz na výborné fotky od Páva:
http://www.oook.cz/events/malesov12/
Avatar uživatele
Mojshe
Příspěvky: 789
Registrován: 19 Lis 2008, 21:07
SHŠ: Rattenschwanz, C.of st. George

Re: Company of Saynte George na Malešově 30.8. - 2.9.2012

Příspěvek od Mojshe »

můžeš se prosím zeptat Páva, zda Companie může případně použít některou z jeho fotek do svého blogu?

dík.
Jákob aka Mojshe
-----------------------
www.armabohemia.cz
www.mojshe.sweb.cz
Avatar uživatele
Veceslav
Příspěvky: 139
Registrován: 05 Črv 2009, 15:44
Místo/Bydliště: Praha

Re: Company of Saynte George na Malešově 30.8. - 2.9.2012

Příspěvek od Veceslav »

Me osobne se akce libila.

Jedine co me dosti zarazilo bylo dosti vysoke vstupne. Sice na oba dny ale preci jen kdo pojede dvakrat na stejnou akci ze?

Bombarda super.

Company se musi nechat ze hrad ozivit umi - hlidky jim fungovaly super a vecerni zabava v podobe her fungovala myslim take prikladne.

Simone vase namaha nezustava nedocenena. Podpora zazemi byla hodne videt - vse na cas a v hojnem mnozstvi. Kade na myti nadobi me vratily do taborovych let a myslim, ze jsou dosti prakticke.

Mrzi me pochroumana zada a predcasny odjezd - timto jeste jednou Diky Serchnovym za ruzove stesticko, docela dost mi pomohlo.

Bidakovi patri muj dik za urovnani trapasu a organizatorum za inspiraci pro Budyni...

V.
Avatar uživatele
Šimon z Curychu
Příspěvky: 248
Registrován: 21 Říj 2008, 12:21
SHŠ: Kompanie z Curychu
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Company of Saynte George na Malešově 30.8. - 2.9.2012

Příspěvek od Šimon z Curychu »

Veceslav napsal:Me osobne se akce libila.

Jedine co me dosti zarazilo bylo dosti vysoke vstupne. Sice na oba dny ale preci jen kdo pojede dvakrat na stejnou akci ze?

V.
zde je videt ma unava, uplne jsem na Tebe a Kroka zapomnel :( mea culpa, i Vam patri dik

vstupne bude jiste jeste dlouho probirane tema, reknu jen ze z hlediska navstevnosti to byl jeden z nejhorsich rocniku, ondra na tom dost zadre :((
me 180 na cely den prijde dost v pohode, kdyz to srovnam s kinem, aquaparkem apod. i blba hodinova prohlidka ledasjakeho hradu stoji kilo...nicmene jsem byl 3x svedkem toho jak se potencionalni navstevnici u obrany otocili s tim ze je to moc drahe

drahe je relativni pojem bohuzel

co uz
Šimon Christian Attinger
Curyšská hotovost
Obrázek
Zürich, die berühmte Stadt
scarvein
Příspěvky: 107
Registrován: 19 Dub 2010, 09:25

Re: Company of Saynte George na Malešově 30.8. - 2.9.2012

Příspěvek od scarvein »

Omlouvam se, ze se Vam sem cpu s offtopicem - nemuzete mi nekdo prosim dat kontakt na nekoho z Malesova? Jeste behem jara jsme tam zapomneli jeden velky cinovy tac (a pak jsem na nej zapomnel ja;P), takze pokud by byl nejaky zpusob jak se k nemu dostat, bylo by to naprosto skvele.
Avatar uživatele
wolf
Příspěvky: 38
Registrován: 17 Ún 2009, 10:54

Re: Company of Saynte George na Malešově 30.8. - 2.9.2012

Příspěvek od wolf »

tvrz@malesov.cz - tohle nefunguje?
Aqua et panis est vita canis.
Avatar uživatele
BidakII
Příspěvky: 292
Registrován: 05 Říj 2008, 22:53

Re: Company of Saynte George na Malešově 30.8. - 2.9.2012

Příspěvek od BidakII »

Šimon z Curychu napsal:bylo to skvele, sice mam od noseni vody ruce vytahane jako opice ale i tak :)

mile mne prekvapila aktivni ucast bratru slovaku a morizte s ulrichem, bidaka, michala a anny!!
a samozrejme Vaclav, ale ten jezdi kazdy rok.

bidakovi a michalovi timto jeste jednou dekuji za pomoc s hlidkou, ja s honzou bychom to vazne fyzicky uz nedali, po uklizeni kuchyne o pulnoci jit na hlidku od 2 do 4 a pak v 5 vstavat na sluzbu v kuchyni...no fuj ! takze velke diky a mate u me pivo


jinak sem cekal, ze se na spicku reenactmentu prijde podivat vic lidi z rad "ozivovacu"
skoda no
V pohodě, není zač ;) .

Jsem rád, že se mi konečně dobývání Malešova s ničím netlouklo a že jsem se letos mohl vypravit. Navíc možnost působit vedle CoStG byla zajímavá zkušenost a atmosféra akce vynikající. Těžko co vypíchnout dřív – za mě asi tu bombardu, protože s tou se na akcích v Čechách člověk nesetká.

Bylo to fajne :thumbup:
Naposledy upravil(a) BidakII dne 07 Zář 2012, 02:09, celkem upraveno 1 x.
"Bylo by omylem myslet si, že je-li historikův text čtivý, není dost vědecký."

Jacques Le Goff
Avatar uživatele
volrath
Příspěvky: 48
Registrován: 28 Črc 2009, 17:22
Místo/Bydliště: Bratislava, Hlohovec
Kontaktovat uživatele:

Re: Company of Saynte George na Malešově 30.8. - 2.9.2012

Příspěvek od volrath »

5 dní na ktoré človek len tak nezabudne :thumbup:
môj obdiv patrí organizátorovi a všetkým ktorí sa podieľali na realizácii tejto úžasnej udalosti hlavne musím vyzdvihnúť prácu osadenstva kuchyne žranica bola zatiaľ najlepšia, akú som na akcii mal :clap:
čo sa týka výšky vstupného si myslím, že bolo veľmi férové vzhľadom na to, že počas celej doby kedy bola tvrz otvorená pre divákov tak nebolo žiadne hluché miesto kedy by sa nemali diváci na čo pozerať
za mňa ešte veľké plus:
-workshopy
-náročnosť akcie, že to nebolo len dobové ležení u piva
-vážnosť s akou brali ľudia svoje role
-kostýmová vybavenosť účastníkov
-možnosť vidieť bombardel

na záver zopár fotiek odomňa
http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 157&type=3
Schwarzer Tod, willkommner Gast, nimm, die du erkoren hast.
Avatar uživatele
wothan
Příspěvky: 100
Registrován: 09 Ún 2009, 17:46
Místo/Bydliště: Reichenberg
Kontaktovat uživatele:

Re: Company of Saynte George na Malešově 30.8. - 2.9.2012

Příspěvek od wothan »

Jo taky jsem si to užil, byl to z mého pohledu za ta léta co jezdím na Malešov jeden z nejlepších ročníků. Škoda že mi vyšel čas jen od pátku do neděle, holt moc práce, málo dovolené.
Avatar uživatele
Olaff
Příspěvky: 303
Registrován: 10 Pro 2006, 23:53
Místo/Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Company of Saynte George na Malešově 30.8. - 2.9.2012

Příspěvek od Olaff »

volrath napsal:hlavne musím vyzdvihnúť prácu osadenstva kuchyne žranica bola zatiaľ najlepšia, akú som na akcii mal :clap:
No a to je odpoved na to, preco chodime na akcie, kde prave Mracidlo chodieva so svojou kuchynou... Mraca je fakt dobra, raz darmo... Urcite jej to odkazem..... :thumbup:
"Humor je boj s lidskou hloupostí. V tomto boji nemůžeme nikdy vyhrát, ale nikdy v něm nesmíme ustat. Ovšem pozor na zmýlenou - ten, koho považujeme za blbce, považuje za blbce nás. Jde o to nevyvraždit se." Jan Werich
Avatar uživatele
Amantius
Příspěvky: 324
Registrován: 07 Led 2009, 22:14
SHŠ: Sprisahanci
Místo/Bydliště: Slovensko

Re: Company of Saynte George na Malešově 30.8. - 2.9.2012

Příspěvek od Amantius »

Veľmi kvalitná akcia. Jedlo úplne super a aj oragnizácia bola veľmi fajn. Aj keď niektoré veci ma trochu prekvapili, napr. Maďari v buzňáčoch. :blackeye:

Ale úroveň St. George je fakt neskutočná. Originály krúžkových zbrojí v pohybe sa nevidia tak často.

Bombardelle bola brutálna. Najlepšie bolo, keď začala pucovať okolité strechy. :wave:
A aj plnosť a šírka dobového života, ktorým Kompánia žije je vynikajúca.
Fotky ale nemám, nefotil som.
Varpulis
Avatar uživatele
Šimon z Curychu
Příspěvky: 248
Registrován: 21 Říj 2008, 12:21
SHŠ: Kompanie z Curychu
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Company of Saynte George na Malešově 30.8. - 2.9.2012

Příspěvek od Šimon z Curychu »

Olaff napsal:
volrath napsal:hlavne musím vyzdvihnúť prácu osadenstva kuchyne žranica bola zatiaľ najlepšia, akú som na akcii mal :clap:
No a to je odpoved na to, preco chodime na akcie, kde prave Mracidlo chodieva so svojou kuchynou... Mraca je fakt dobra, raz darmo... Urcite jej to odkazem..... :thumbup:
kuchyni mel pod palcem milan od nas, mracidlo prijela pomahat az pozdeji
Šimon Christian Attinger
Curyšská hotovost
Obrázek
Zürich, die berühmte Stadt
Odpovědět

Vrátit se na “Hodnocení akcí”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti