Taboření

Moderátoři: Broďan, dave77, Zdenál, BidakII, Mac, schwarzhelm

Avatar uživatele
Random
Příspěvky: 1287
Registrován: 04 Lis 2007, 20:15
SHŠ: Fäähnli Rattenschwanz
Kontaktovat uživatele:

Re: Taboření

Příspěvek od Random »

Zdravím a děkuji organizátorům. I když jsem nenocoval, táboření se mi líbilo a nebránil bych se to zase někdy zopakovat. Dobrá akce.
"Ad ultimum!"
Avatar uživatele
Randall
Příspěvky: 167
Registrován: 11 Zář 2008, 11:35
SHŠ: OS Rattenschwanz
Místo/Bydliště: Kralupy nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Taboření

Příspěvek od Randall »

Ahoj, děkuji všem kteří se podíleli na pořádání akce, zvláště Honzovi a ženám v kuchyni. Celá akce se mi moc líbila a program byl moc fajn, velké díky Axíkovi a Věrce za přednášky, Davidovi a Honzovi za výcvik tesáků a zápasu a všem ostatním už jen za to že tam byli. Pokud jsem na někoho zapomněl tak se omlouvám :) Takže ještě jednou díky všem a snad zase někdy.
Avatar uživatele
Turpoš
Příspěvky: 55
Registrován: 04 Říj 2011, 10:47
SHŠ: Spolek Poustevník
Místo/Bydliště: Brno

Re: Taboření

Příspěvek od Turpoš »

Chtěl jsem tu pět chválu, ale Randall mě předběhl. I přes poněkud vlezlé počasí parádně připravená akce. Třikrát hurá všem, co se zůčastnili a hanba všem, co mohli a nedojeli.

Speciální díky pak patří nedělní pěchotě, která pro nás střelce simulovala prohraný boj apod.:-), zase jsme se posunuli dál v tom, co ve formacích jde a nejde. Díky
Avatar uživatele
Kafkin
Sponzor Brodce
Příspěvky: 1564
Registrován: 27 Dub 2010, 10:07
SHŠ: Slánská rota
Kontaktovat uživatele:

Re: Taboření

Příspěvek od Kafkin »

Taky se přidávám k díkům. Parádní akce, pěkný program, supr strava, móóóc střelby :thumbup: .

Odkaz na naše fotky: http://kafkin.rajce.idnes.cz/Ptice_2012/
… polní písař Slánské roty a menší písař městské kanceláře…
Avatar uživatele
Jack
Příspěvky: 41
Registrován: 07 Říj 2010, 11:23

Re: Taboření

Příspěvek od Jack »

Nj. a na vlastníka pozemku, vyběhávače úřadů, zásobovače vody, chlastu a dřeva se jako vždy zapomene...
Co nadělám :-D

Jinak jsem dnes mluvil se starostou- dokonce ani nedělní salvy našich střelců nedaly naší poklidné mírumilovné skupince špatnou nálepku a prý není problém s povolením i na příští rok :)
Avatar uživatele
Gull
Příspěvky: 182
Registrován: 07 Říj 2010, 10:49
Místo/Bydliště: Praha 3

Re: Taboření

Příspěvek od Gull »

Třikrát sláva Jackovi Majiteli, Vyjednávači, Organizátorovi a všeobecnému Logistikovi! :occasion5:
Taktéž hluboká poklona Dámám z Kuchyně a Cvičitelům a Velitelům a vůbec všem, co na nás a za nás celej víkend mysleli :thumbup: :salute: :banan:
Perun s Tebou!
Avatar uživatele
Galion
Příspěvky: 259
Registrován: 05 Srp 2010, 15:46
SHŠ: HSŽ Poustevník
Místo/Bydliště: Vítkův Kámen

Re: Taboření

Příspěvek od Galion »

Nezbývá než se přidat - díky všem. Hlavně již zmíněným a zmínivším se. :-) A vůbec. Bylo to velmi příjemné a kdyby bylo hezky, nedalo by se to samým blahem vydržet. Takže ještě že bylo jak bylo.
Takhle pěkně jsem si už dlouho nezarámusil, jen houšť. Máme co trénovat, ale jednou, jednou...
Longius aut proprius mors sua quemque manet et mors ultima rerum.
Avatar uživatele
Abďa
Příspěvky: 212
Registrován: 07 Črc 2009, 11:53
SHŠ: FRACCE
Místo/Bydliště: Willenz, Hochland
Kontaktovat uživatele:

Re: Taboření

Příspěvek od Abďa »

Hip, hip, hurá. Díky Jackovi a Honzovi.
Byl to výborný relax. Palec nahoru taky za semináře - konečně vím jak nabrousit nůž tak aby krájel...už jsem dneska dělal machry v práci :D
Avatar uživatele
hejtman
Příspěvky: 583
Registrován: 23 Lis 2008, 18:51

Re: Taboření

Příspěvek od hejtman »

Díků už tu bylo dost, takže je nebudu opakovat. Byl jsem na podobné akci poprvé a jenom na sobotu, ale zažít něco podobného rozhodně stojí za to.
Tak se mi ta atmosféra a všechno, co se tam dělo líbilo, že kdybych byl mladší, tak bych si nechal ušít hodně barevný oblek s velkým kloboukem, pořídil bych si katz a pěknou tyčovku, a měli byste jednoho dopelsoldnera navíc. :)
Takže všem, kteří se na přípravě a provedení téhle akce podíleli, vlastně nakonec tímto děkuju.
Avatar uživatele
Broďan
Bůh cynismu
Bůh cynismu
Příspěvky: 953
Registrován: 03 Pro 2006, 22:40
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Taboření

Příspěvek od Broďan »

Též děkuji všem, kteří zajišťovali táboření, nemělo to chybu. Jenže já jsem si u lancošů už zvyknul na takovýto servis coby standardní a beru to jako samozřejmost ... což bych možná neměl ;). Nu, člověk rychle zapomíná, že? Škoda jen, že počasí bylo tak uslzené a mokré, trocha sluníčka mi výrazně chyběla. Vlastně jednu výtku bych měl - nechali jste mne v neděli chrnět do půl jedenáctý a tak jsem nestihnul převážnou část manévrů :( .
hejtman napsal:Tak se mi ta atmosféra a všechno, co se tam dělo líbilo, že kdybych byl mladší, tak bych si nechal ušít hodně barevný oblek s velkým kloboukem, pořídil bych si katz a pěknou tyčovku, a měli byste jednoho dopelsoldnera navíc. :)
No, to víš, že ti věříme, z rytíře knechtem snadno a rychle :doubt: A ten věk, to je jenom výmluva, to jsem zkoušel taky. Třeba takový lancošský střelec může být libovolně starý, to není nijak omezeno, stačí když je schopen chůze. Aby si mládež na staré pardy nevyskakovala, tak jsme založili odborový svaz střelců a myslím, že není problém :D.

OT: Zajímavé video, kterak si dědci hrajou. Kulomet Gatling versus oddíl střelců.
http://www.youtube.com/watch?v=9vbLu5zyWs4
Cynik je zlosyn, jehož pokřivené vnímání­ způsobuje, že vidí­ věci jaké jsou, ne jaké by měly být.
Avatar uživatele
Galion
Příspěvky: 259
Registrován: 05 Srp 2010, 15:46
SHŠ: HSŽ Poustevník
Místo/Bydliště: Vítkův Kámen

Re: Taboření

Příspěvek od Galion »

No, nedá se říct, že by to byl překvapivej výsledek... Ale muselo to být zábavný. :-)
Longius aut proprius mors sua quemque manet et mors ultima rerum.
Odpovědět

Vrátit se na “Landsknechti - A. D. 1525”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 1 host