Martin Cvejn - Keramika

Avatar uživatele
Jarwiks
Příspěvky: 36
Registrován: 13 Pro 2008, 19:45
Místo/Bydliště: Brno/Uherské Hradiště-Jarošov/Modrá
Kontaktovat uživatele:

Martin Cvejn - Keramika

Příspěvek od Jarwiks »

Martin Cvejn -http://mckeramika.vyrobce.cz/

Výrobce keramiky vypalované dřevem. (pec je jednokomorová jak má na stránkáchuvedené a je podle nálezu z Starého Města.. jestli se nepletu a ted bych neměl, jde o rekonstrukci jedné z pecí z VM)

Termíny dodání - v pořádku, co řekl to udělal i u větší objednávky. Ceny dle mého lidové.
Můžu doporučit. Je samozřejmě vhodno poslat obrázky s perovkama keramiky co přesně chcete pokud nechcete sériovku.

Martin Cvejn
Villa Nova Uhřínov
Uhřínov pod Deštnou 15
Rychnov nad Kněžnou
516 01

Telefon
+420 720 462 996

Mail
Dabluv(podtržítko)soustruznik(zavinac)seznam(tecka)cz
"Nesnažte se opít trpaslíka notorika a do mrtva se zpijte jen tehdy, když je na blízku někdo, kdo vás může pohřbít."
Josef
Příspěvky: 40
Registrován: 07 Ún 2008, 23:35

Re: Martin Cvejn - Keramika

Příspěvek od Josef »

V září jsem se p.Cvejna snažil kontaktovat,ale nějak to nešlo.Měl údajně nějaké výrobní problémy.Později jsem to nezkoušel,ale třeba už je vše v pohodě ;)
Avatar uživatele
Siegfried
Chaos
Chaos
Příspěvky: 2676
Registrován: 05 Pro 2006, 11:12

Re: Martin Cvejn - Keramika

Příspěvek od Siegfried »

Vše už je v pohodě:) Má novou pec a už i glazuje :)

Protož, prosím, povstaň Pane Bože vojsk, silný mstiteli, jenž mstíš hřiechy otcóv nad syny až do třetieho i čtvrtého pokolenie! Pozdvihni sě, jenž súdíš zemi, odplať otplatu pyšným a na tohoto přezřejmého potupitele tvého nepoškvrněného zákona a znamenitého haněče a tvých věrných lítého záhubci ruku tvé pomsty ztáhni!
Avatar uživatele
Jarwiks
Příspěvky: 36
Registrován: 13 Pro 2008, 19:45
Místo/Bydliště: Brno/Uherské Hradiště-Jarošov/Modrá
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin Cvejn - Keramika

Příspěvek od Jarwiks »

Sigi doufám ale, že neglazovanou taky pořád dělá.
"Nesnažte se opít trpaslíka notorika a do mrtva se zpijte jen tehdy, když je na blízku někdo, kdo vás může pohřbít."
Avatar uživatele
Siegfried
Chaos
Chaos
Příspěvky: 2676
Registrován: 05 Pro 2006, 11:12

Re: Martin Cvejn - Keramika

Příspěvek od Siegfried »

Mno vzhledem k tomu, že polévání se dělá v druhém kroku jako další výpal tak asi ano :)

Protož, prosím, povstaň Pane Bože vojsk, silný mstiteli, jenž mstíš hřiechy otcóv nad syny až do třetieho i čtvrtého pokolenie! Pozdvihni sě, jenž súdíš zemi, odplať otplatu pyšným a na tohoto přezřejmého potupitele tvého nepoškvrněného zákona a znamenitého haněče a tvých věrných lítého záhubci ruku tvé pomsty ztáhni!
Avatar uživatele
Maršálek
Příspěvky: 1064
Registrován: 24 Lis 2008, 12:07
Místo/Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin Cvejn - Keramika

Příspěvek od Maršálek »

nevíš jestli dělá glazované ty polní lahve? bavili jsme se o glazuře vnitřku, ale skousnu ji glazovanou celou, nebude-li zbytí :lol:
Avatar uživatele
Bilajz
Příspěvky: 340
Registrován: 04 Črv 2008, 13:51
SHŠ: Burgunďané, Doba Karlova
Místo/Bydliště: Brno

Re: Martin Cvejn - Keramika

Příspěvek od Bilajz »

teda nevite jestli vazne funguje? minuly tyden jsem mu psal mail a jeste neodpovedel... zajimaly by me hlavne dodaci lhuty
Avatar uživatele
Pappi
Hlad
Hlad
Příspěvky: 423
Registrován: 04 Pro 2006, 20:23
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin Cvejn - Keramika

Příspěvek od Pappi »

Bilajz napsal:teda nevite jestli vazne funguje? minuly tyden jsem mu psal mail a jeste neodpovedel... zajimaly by me hlavne dodaci lhuty
Dodací lhůta u mé zakázky byla měsíc, ale měl jsem toho více kusů, ale zda právě teď funguje to bohužel nevím. Zkus mu zavolat. 720 462 996.
Je třeba odpouštěti nepřátelům, ale ne dří­v, dokud nebudou pověšeni.
Avatar uživatele
Kozlí­k
Šikula :)
Šikula :)
Příspěvky: 140
Registrován: 14 Pro 2006, 16:45
SHŠ: Civitas Pragensis/Guardia BB
Místo/Bydliště: Český Brod

Re: Martin Cvejn - Keramika

Příspěvek od Kozlí­k »

Psal jsem mu mejl před čtyřmi dny, že bych rád glazovanou feldflašku a zatím taky nic. Asi ještě pár dnů počkám a pak mu zkusím zavolat.
Moje nenávist zestárla, stala se pohrdání­m...
Avatar uživatele
Pappi
Hlad
Hlad
Příspěvky: 423
Registrován: 04 Pro 2006, 20:23
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin Cvejn - Keramika

Příspěvek od Pappi »

Pak mohu poskytnout ještě adresu na keramiku a sice Simona Jakubcová 777 232 076 Malešov. Ceny přímo od výrobce jsou trochu jiné než od různých překupníků a dělá-dělají opravdu dobře. Objednal jsem si aqamanile a řekli mi cenu 500,- Kč a prezentovali to jako nejdražší výrobek. Zatímco jsem si onehdá koupil hrnec od překupníka (modří vědí) a platil jsem za něj 700,- Kč a též byl z jejich dílny. ;)
Je třeba odpouštěti nepřátelům, ale ne dří­v, dokud nebudou pověšeni.
Avatar uživatele
Olaff
Příspěvky: 303
Registrován: 10 Pro 2006, 23:53
Místo/Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin Cvejn - Keramika

Příspěvek od Olaff »

Pappi: Nemas niektore tie veci aj nafotene nahodou? U nas sa planuje objednavka u Cvejnu, ale ked je problem s mailom, tak hladame ine alternativy. Pracu ma vizualne, cenovo a podla ohlasov viac nez dobru, ale nahanat niekoho telefonicky zo SVK nie je az taka vyhra.

Takze keby si vedel zverejnit aj pracu ludi, ktorych spominas... :doubt:

Vdaka...
"Humor je boj s lidskou hloupostí. V tomto boji nemůžeme nikdy vyhrát, ale nikdy v něm nesmíme ustat. Ovšem pozor na zmýlenou - ten, koho považujeme za blbce, považuje za blbce nás. Jde o to nevyvraždit se." Jan Werich
Avatar uživatele
Pappi
Hlad
Hlad
Příspěvky: 423
Registrován: 04 Pro 2006, 20:23
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin Cvejn - Keramika

Příspěvek od Pappi »

No zkusím si půjčit digitál a nějak to pořešit, ale nevím snad to půjde.
Je třeba odpouštěti nepřátelům, ale ne dří­v, dokud nebudou pověšeni.
Josef
Příspěvky: 40
Registrován: 07 Ún 2008, 23:35

Re: Martin Cvejn - Keramika

Příspěvek od Josef »

Kermiku z Malešova mohu taky doporučit.Kupoval jsem od nich hrnec s pokličkou s vnitřní glazurou a trojnožku bez glaz.Bratru za 200-250kč za kus
Avatar uživatele
melandr
Příspěvky: 28
Registrován: 08 Říj 2008, 10:17

Re: Martin Cvejn - Keramika

Příspěvek od melandr »

Pappi napsal:Pak mohu poskytnout ještě adresu na keramiku a sice Simona Jakubcová 777 232 076 Malešov. Ceny přímo od výrobce jsou trochu jiné než od různých překupníků a dělá-dělají opravdu dobře. Objednal jsem si aqamanile a řekli mi cenu 500,- Kč a prezentovali to jako nejdražší výrobek. Zatímco jsem si onehdá koupil hrnec od překupníka (modří vědí) a platil jsem za něj 700,- Kč a též byl z jejich dílny. ;)
super dik za podeleni o info. Nemohl by to admin rozdelit aby se to neztratilo ? Dik M
Prošívane a vycpávané zbroje http://www.prosivanice.cz
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin Cvejn - Keramika

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Já to nakopíruji do příslušné sekce... až budu mít náladu
Odpovědět

Vrátit se na “Ostatní řemesla”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti