Libušín 2017 - Tábor

Moderátor: Monika

Avatar uživatele
MLuks
Příspěvky: 1041
Registrován: 06 Ún 2009, 07:03
SHŠ: Gléva Jana Smiřického
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2017 - Tábor

Příspěvek od MLuks »

Dobře, že se to vyřešilo.
Jinak mi přijde divné, aby prapor Starého města Pražského nosil někdo, kdo k Civitas Pragensis nepatří.
Možná mi to tedy prosím rozepiš, ať jsem v obraze.
Česneku třikrát více než velí zdravý rozum !!!
https://www.facebook.com/Smiricti
Avatar uživatele
Lazar
Příspěvky: 985
Registrován: 24 Lis 2008, 11:51
Místo/Bydliště: Praha

Re: Libušín 2017 - Tábor

Příspěvek od Lazar »

Situace loňského praporu byla ta že jsme se o něj zajímali až na místě. Kde jsme se dozvěděli že byl zapomenut.

Byl tam druhý Pražský prapor, který měl hrát roli ve scénáři, a vlát nad posilami. Ve chvíli kdy jsem zjistil že Praha ovšem svůj nemá tak jsem ten druhý Pražský nabídnul pro Civitas, Mathias nicméně konstatoval že zapomínání praporů nemá omluvu a že si to tedy vyžerou do dna. To jsem musel respektovat, a proto vlál jen nad jinou jednotkou.

Stále jsme však Pražský svaz. Je tedy legitimní se dožadovat Pražského praporu aby nás vedl.
- každá dlouhodobá politika potřebuje jednou za čas projít takovou malou defenestrací.
Avatar uživatele
Monika
Příspěvky: 1470
Registrován: 10 Dub 2010, 13:20
SHŠ: Civitas Pragensis
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2017 - Tábor

Příspěvek od Monika »

MLuks napsal:
23 Ún 2017, 18:05
Dobře, že se to vyřešilo.
Jinak mi přijde divné, aby prapor Starého města Pražského nosil někdo, kdo k Civitas Pragensis nepatří.
Možná mi to tedy prosím rozepiš, ať jsem v obraze.
Dobře. Prapor o kterém se jedná, je prapor Starého města Pražského (Tedy nikoliv prapor Svazu.) z historického hledicka, by tedy logicky byl nad hotovostí Starého města pražského, když se vydala na tažení. Pokud by se hotovost Starého města Pražského rozhodla, že do bitvy nenastoupí, vojsko Starého města Pražského by nebylo přítomno na bojišti a tím pádem ani prapor Starého města Pražského. A my se přeci snažíme, o nějaké uchopení dobových reálií a jejich prezentaci že? Je to dostatečně pochopitelně vysvětleno?
Ďábel má devět holek a osm z nich provdal: Svatokupectví za kněze, pokrytectví za mnichy, vydírání za rytíře, svatokrádež za rolníky, přetvářku za soudce, lichvu za měšťany, okázalost dal vdaným ženám a poslední smilstvo: tu však nechtěl provdat, nýbrž ji nabízí všem jako holku pro všechny.
Avatar uživatele
MLuks
Příspěvky: 1041
Registrován: 06 Ún 2009, 07:03
SHŠ: Gléva Jana Smiřického
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2017 - Tábor

Příspěvek od MLuks »

Kdybys to tak rozepsala rovnou, možná by se to o něco usnadnilo. Já se ale opět odvolám na registraci a potřeby příběhu. Možná na místě nebude projekt Civitas Pragensis, ale tento šik bude naředěn jednotlivci (alespoň to předpokládám), kteří nejen ty Pražany budou představovat.
reg.png
reg.png (6.59 KiB) Zobrazeno 8893 x
Česneku třikrát více než velí zdravý rozum !!!
https://www.facebook.com/Smiricti
Avatar uživatele
kybl
Příspěvky: 1164
Registrován: 16 Pro 2008, 18:41
SHŠ: Inferno, Civitas Pragensis
Místo/Bydliště: Praha

Re: Libušín 2017 - Tábor

Příspěvek od kybl »

Narovinu, příběh a registrace je problém organizátora. :)
Gott mit uns
Avatar uživatele
MLuks
Příspěvky: 1041
Registrován: 06 Ún 2009, 07:03
SHŠ: Gléva Jana Smiřického
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2017 - Tábor

Příspěvek od MLuks »

Kýbl To tu snad nikdo nepopírá. Proto také byl vloni použit Lazarův staropražský prapor.
Česneku třikrát více než velí zdravý rozum !!!
https://www.facebook.com/Smiricti
Avatar uživatele
Lazar
Příspěvky: 985
Registrován: 24 Lis 2008, 11:51
Místo/Bydliště: Praha

Re: Libušín 2017 - Tábor

Příspěvek od Lazar »

Dámy a pánové.
Klid.

Pro příběh nepotřebujeme žádný prapor.

Pokud vás uráží že pod Pražským Praporem chceme tábořit a bojovat, i když tam budete jen dva, tak se omlouvám. Zařídíme se.
- každá dlouhodobá politika potřebuje jednou za čas projít takovou malou defenestrací.
Avatar uživatele
MLuks
Příspěvky: 1041
Registrován: 06 Ún 2009, 07:03
SHŠ: Gléva Jana Smiřického
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2017 - Tábor

Příspěvek od MLuks »

OK

Zpět ke konstruktivní debatě :)

15. či 22. dubna (pravděpodobněji 15.) přijede část GJS na přípravné práce do tábora. Kdo má zájem, může se připojit.
Česneku třikrát více než velí zdravý rozum !!!
https://www.facebook.com/Smiricti
Avatar uživatele
Pafouk
Příspěvky: 249
Registrován: 18 Kvě 2009, 03:16
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2017 - Tábor

Příspěvek od Pafouk »

Zpátky na stromy, po ujasnění situace nebudu na akci účasten jako zástupce CP, ale jako soukromá osoba Pafouk ve dvojkovém táboře.
Tedy prapor nepřivezu. Omlouvám se za mystifikaci, došlo k nepochopení situace z mé strany. Uvidíme se na místě.
Budu stanovat v II táboře.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá,
na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Avatar uživatele
Strakoš
Příspěvky: 115
Registrován: 06 Lis 2008, 10:51
SHŠ: SHŠ Fortuna

Re: Libušín 2017 - Tábor

Příspěvek od Strakoš »

Ikdyž po zenitu:
PRAPOR je spojován s jednotkou. Letos žádná jednotka nejede, jen pár sousedú. Takže není potřeba prapor.
Avatar uživatele
Monika
Příspěvky: 1470
Registrován: 10 Dub 2010, 13:20
SHŠ: Civitas Pragensis
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2017 - Tábor

Příspěvek od Monika »

Chlapci vám to tu ujasnili, takže není co dál řešit. (Pokud by opět bylo něco pro někoho nejasného, rádi objasníme.)
Ďábel má devět holek a osm z nich provdal: Svatokupectví za kněze, pokrytectví za mnichy, vydírání za rytíře, svatokrádež za rolníky, přetvářku za soudce, lichvu za měšťany, okázalost dal vdaným ženám a poslední smilstvo: tu však nechtěl provdat, nýbrž ji nabízí všem jako holku pro všechny.
Avatar uživatele
MLuks
Příspěvky: 1041
Registrován: 06 Ún 2009, 07:03
SHŠ: Gléva Jana Smiřického
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2017 - Tábor

Příspěvek od MLuks »

Vážně to zase vytahujete? Problematiku množin a podmnožin (to, že pro sestavení pražského šiku není potřeba ani jeden člověk z CP, ale že do něj klidně můžeme naverbovat náhodné SHŠ) a o relativitě si tedy můžeme popovídat na Libušíně.
Předpokládám ale, že neschopnost přijmout jinou myšlenku než "Pražský šik = CP" nepramení z neznalosti, ale spíše z nabubřelosti, která očividně čiší z Moničina posledního příspěvku.

Tímto to tu prosím definitivně ukončeme a věnujme se plánování kempu. Díky
Česneku třikrát více než velí zdravý rozum !!!
https://www.facebook.com/Smiricti
Avatar uživatele
kybl
Příspěvky: 1164
Registrován: 16 Pro 2008, 18:41
SHŠ: Inferno, Civitas Pragensis
Místo/Bydliště: Praha

Re: Libušín 2017 - Tábor

Příspěvek od kybl »

Česneku meleš tu blbosti. Náš Prapor nemá nic společného s Pražským svazem - byl vytvořen lidmi z naší jednotky.
A je to náš prapor a nevidím důvod proč by se jím měl prezentovat někdo jiný. Klidně si jdete pod totožným praporem v majetku Ogarů to je nám u prdele
Gott mit uns
Avatar uživatele
Jája
Příspěvky: 124
Registrován: 30 Dub 2011, 18:08
SHŠ: Gléva Jana Smiřického
Místo/Bydliště: Říčany

Re: Libušín 2017 - Tábor

Příspěvek od Jája »

Děkuji Kýblovi za další konstruktivní příspěvek a tímto vás žádám, abyste si to šli řešit soukromě třeba na facebook vytvořením společné konverzace.

Máme tu řešit rozložení tábora na Libušíně 2017. Toto vlákno se spolku Civitas Pragensis po včerejším vyjádření již netýká. Pokud se opravdu potřebujete pohádat ohledně praporu nebo svojí důležitosti, založte si vlákno jiné.
Moc vám všem předem děkuji za pochopení a přeji pěkný den!
Naposledy upravil(a) Jája dne 24 Ún 2017, 08:38, celkem upraveno 1 x.
Avatar uživatele
František Poch
Příspěvky: 138
Registrován: 19 Bře 2012, 17:54
SHŠ: Sv.Gothard (Slánská hotovost)
Místo/Bydliště: Kladno

Re: Libušín 2017 - Tábor

Příspěvek od František Poch »

Doporučuji založit vlákno -Hádáme se kvůli vlajce,jsme banda egoistů,nikam nejedeme,zasíráme diskuze. :doubt:
Jinak tábor budu řešit tedy jen v sestavě my,Ogaři a Gléva.S CP se tedy nepočítá a ať jsou jejich důvody jakékoliv.Mají právo se neúčastnit,stejně tak my máme právo se neúčastnit jakékoliv jejich akce,např já nejedu na herní Sion a taky to nikde nerozmazávám.
Jinak vlajek máme snad dost.Naše bude do Sudoměře hotová,Gléva má snad také a Ogaři jakbysmet.
Zaměřme se tedy prosím na tábor.-Jája-souhlasím s tím aby se Prácheň nastěhovala po CP,místa je tam habaděj.Tímto my zůstáváme samozřejmě v našem koutku.Gléva to má také jasné a Ogaři mají svůj prostor také již tradiční.Hosty z Polska bych tedy ubytoval po Folkmanovcích jak navrhuješ.
Dále by to asi chtělo opravit konečně ploty kolem tábora..Předpokládám že na brigádě na to nebude čas,ale pokud někdo pojede na Libušín dříve tak jako já,uvítal bych pomoc.

A nakonec-Líbí se mi nápad centrálního ohniště a takového setkávacího prostoru nejlépe ve středu tábora.Vždy mi připadalo že sice táboříme v jednom prostoru ale tak nějak si každý soukromničí,samozřejmě tím nemyslím nějakou nucenou integraci,ale bylo by hezké mít takovou neutrální zonu.Třeba jen pro velitele ale prostě to tam mít :banan:

Předpokládám že prácheňským mohu dát zelenou s tím že se smrsknou do stanů a osobně jim zakážu několik věcí..Např ten šlap s tou šílenou rybí kostí.. :shock:
Svatý Gotharde!Oroduj za nás!
Odpovědět

Vrátit se na “Pražský svaz”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů