Libušín 2017 - Tábor

Moderátor: Monika

Avatar uživatele
Jája
Příspěvky: 124
Registrován: 30 Dub 2011, 18:08
SHŠ: Gléva Jana Smiřického
Místo/Bydliště: Říčany

Re: Libušín 2017 - Tábor

Příspěvek od Jája »

František: Super, aspoň už mám nějakou představu. :thumbup: Na společné ohniště se moc těším. (Letos nevařím, takže se s nikým o oheň nepohádám :badgrin: )

Včera jsem psala Lazarovi ohledně konání páteční/sobotní hostiny. Můžu zkusit zajistit, že nám přijde zahrát Lucrézie. Máte o to zájem?
Avatar uživatele
Lazar
Příspěvky: 985
Registrován: 24 Lis 2008, 11:51
Místo/Bydliště: Praha

Re: Libušín 2017 - Tábor

Příspěvek od Lazar »

Lidi, lidi.

Já tam jen ten prapor chtěl vidět protože vás mám kluci a holky rád, to je všechno :D

Centrální oheň se mi líbí, a myslím že místo na hosty budeme mít v klidu.

Co se Lukrecie týče, nebo obecně hudby, chtěl bych relativně pařební (žánrově korektní, na Stánky (i u Johna Debila) kašlu) hudbu. Jsme na vojenském tažení a ne na sněmu.
- každá dlouhodobá politika potřebuje jednou za čas projít takovou malou defenestrací.
Avatar uživatele
MLuks
Příspěvky: 1041
Registrován: 06 Ún 2009, 07:03
SHŠ: Gléva Jana Smiřického
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2017 - Tábor

Příspěvek od MLuks »

Hudba by byla fajn. Nemám rád, když slyším jak lidi mlaskaj :lol:

Na který den tedy dáme hostinu? Představoval bych si jedno centrálně řešené jídlo + příkrm a přílohy každý projekt za sebe, aby to nebylo logisticky příliš náročné a nepřetěžovali jsme toho chudáka, který bude vařit.
Česneku třikrát více než velí zdravý rozum !!!
https://www.facebook.com/Smiricti
Avatar uživatele
Draco
Příspěvky: 239
Registrován: 07 Bře 2011, 15:20
SHŠ: Ogary Pogoni, Inferno

Re: Libušín 2017 - Tábor

Příspěvek od Draco »

František Poch napsal:
24 Ún 2017, 08:37
Doporučuji založit vlákno -Hádáme se kvůli vlajce,jsme banda egoistů,nikam nejedeme,zasíráme diskuze. :doubt:
Jinak tábor budu řešit tedy jen v sestavě my,Ogaři a Gléva.S CP se tedy nepočítá a ať jsou jejich důvody jakékoliv.Mají právo se neúčastnit,stejně tak my máme právo se neúčastnit jakékoliv jejich akce,např já nejedu na herní Sion a taky to nikde nerozmazávám.
Jinak vlajek máme snad dost.Naše bude do Sudoměře hotová,Gléva má snad také a Ogaři jakbysmet.
Zaměřme se tedy prosím na tábor.-Jája-souhlasím s tím aby se Prácheň nastěhovala po CP,místa je tam habaděj.Tímto my zůstáváme samozřejmě v našem koutku.Gléva to má také jasné a Ogaři mají svůj prostor také již tradiční.Hosty z Polska bych tedy ubytoval po Folkmanovcích jak navrhuješ.
Dále by to asi chtělo opravit konečně ploty kolem tábora..Předpokládám že na brigádě na to nebude čas,ale pokud někdo pojede na Libušín dříve tak jako já,uvítal bych pomoc.

A nakonec-Líbí se mi nápad centrálního ohniště a takového setkávacího prostoru nejlépe ve středu tábora.Vždy mi připadalo že sice táboříme v jednom prostoru ale tak nějak si každý soukromničí,samozřejmě tím nemyslím nějakou nucenou integraci,ale bylo by hezké mít takovou neutrální zonu.Třeba jen pro velitele ale prostě to tam mít :banan:

Předpokládám že prácheňským mohu dát zelenou s tím že se smrsknou do stanů a osobně jim zakážu několik věcí..Např ten šlap s tou šílenou rybí kostí.. :shock:
Ja se budu na Libuchu stridave pohybovat uz od pondeli. Pokud nebudu resit organizaci, tak Ti milerad pomohu.
trener
Příspěvky: 373
Registrován: 03 Črv 2008, 11:28

Re: Libušín 2017 - Tábor

Příspěvek od trener »

Aniž bych se chtěl nějak vnucovat, léta vozíme husitskou korouhev...
Chomi
Příspěvky: 690
Registrován: 06 Ún 2009, 15:21

Re: Libušín 2017 - Tábor

Příspěvek od Chomi »

Pěkná štěkanice!
No, mně vlastně v posledku těší sounáležitost všech složek s Pražským svazem a tedy touha táhnout do boje pod pražským praporem.
Ačkoli pravdu mají i ti, kdo říkají, že reálně by asi ten prapor mělo mít pražské vojsko. Ale když tam skoro nebude...
Takže za mě prapor klidně, byť to historicky úplně nesedí.
Avatar uživatele
Lazar
Příspěvky: 985
Registrován: 24 Lis 2008, 11:51
Místo/Bydliště: Praha

Re: Libušín 2017 - Tábor

Příspěvek od Lazar »

trener napsal:
24 Ún 2017, 16:27
Aniž bych se chtěl nějak vnucovat, léta vozíme husitskou korouhev...
Však ji vemte, najdeme jí hezké míst na výsluní, protože čím víc praporů, tím víc adidas.
- každá dlouhodobá politika potřebuje jednou za čas projít takovou malou defenestrací.
Avatar uživatele
Lazar
Příspěvky: 985
Registrován: 24 Lis 2008, 11:51
Místo/Bydliště: Praha

Re: Libušín 2017 - Tábor

Příspěvek od Lazar »

Chomi napsal:
28 Ún 2017, 12:56
Pěkná štěkanice!
No, mně vlastně v posledku těší sounáležitost všech složek s Pražským svazem a tedy touha táhnout do boje pod pražským praporem.
Ačkoli pravdu mají i ti, kdo říkají, že reálně by asi ten prapor mělo mít pražské vojsko. Ale když tam skoro nebude...
Takže za mě prapor klidně, byť to historicky úplně nesedí.
Díky náčelníku za pochopení mého příspěvku k debatě ;)
- každá dlouhodobá politika potřebuje jednou za čas projít takovou malou defenestrací.
Avatar uživatele
František Poch
Příspěvky: 138
Registrován: 19 Bře 2012, 17:54
SHŠ: Sv.Gothard (Slánská hotovost)
Místo/Bydliště: Kladno

Re: Libušín 2017 - Tábor

Příspěvek od František Poch »

Hele co s těma prácheňskejma?Můžu jim dát zelenou?Už by se chtěli přihlásit
Svatý Gotharde!Oroduj za nás!
Avatar uživatele
František Poch
Příspěvky: 138
Registrován: 19 Bře 2012, 17:54
SHŠ: Sv.Gothard (Slánská hotovost)
Místo/Bydliště: Kladno

Re: Libušín 2017 - Tábor

Příspěvek od František Poch »

Vyřešeno telefonicky.Mají zelenou.
Svatý Gotharde!Oroduj za nás!
Avatar uživatele
MLuks
Příspěvky: 1041
Registrován: 06 Ún 2009, 07:03
SHŠ: Gléva Jana Smiřického
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2017 - Tábor

Příspěvek od MLuks »

Report ze včerejší brigádičky.

Pokosené nálety jsou dost krátké a je tedy nutná dvojitá hustota kůlů v plotech.

Na obrázku je k vidění stav po brigádě:
Na červených liniích je úplná absence plotu a jen se místy povalují klacky.
Žlutá linie představuje plot, který se opticky zdá poměrně kvalitní, ale k jeho kolapsu stačí první ožralec - zde je tedy na dalších brigádnících, jestli se pokusí přetlouct kůly nebo plot vymění úplně.
Zelené linie jsou ploty, které prošly částečnou rekonstrukcí a mohou tak zůstat až do bitvy, ale určitě by snesly ještě pár vrstev proutí. Víc jsme toho za odpoledne v pěti lidech nedali.

U zděné chajdy v rohu tábora je skládka všelijakého humusu (OSB, dřevotřísky, žebřík...)
Po celé ploše tábora byly poházené stromy - částečně zpracovány na plot a zbytek odtažen bokem.
Camp – ploty.JPG
Camp – ploty.JPG (62.25 KiB) Zobrazeno 11290 x
Česneku třikrát více než velí zdravý rozum !!!
https://www.facebook.com/Smiricti
Avatar uživatele
Martin z Blendowic
Příspěvky: 12
Registrován: 30 Zář 2013, 11:01
SHŠ: Gléva Jana Smiřického

Re: Libušín 2017 - Tábor

Příspěvek od Martin z Blendowic »

Zdarec, mírný offtopic: nevíte někdo co je s Mojshem? Neodpovídá na mail ani na SZ tady na brodci...nevíte jestli ho potkám na Libuchu?
"Nejsem Polák, jsem Šlonzák!" Reinmar z Bielawy, 15. stol.
Avatar uživatele
Jája
Příspěvky: 124
Registrován: 30 Dub 2011, 18:08
SHŠ: Gléva Jana Smiřického
Místo/Bydliště: Říčany

Re: Libušín 2017 - Tábor

Příspěvek od Jája »

Martin z Blendowic napsal:
07 Dub 2017, 17:38
Zdarec, mírný offtopic: nevíte někdo co je s Mojshem? Neodpovídá na mail ani na SZ tady na brodci...nevíte jestli ho potkám na Libuchu?
Jistá si nejsem, ale být by tam asi měl. Zkus mu ještě napsat přes FB...
Avatar uživatele
Martin z Blendowic
Příspěvky: 12
Registrován: 30 Zář 2013, 11:01
SHŠ: Gléva Jana Smiřického

Re: Libušín 2017 - Tábor

Příspěvek od Martin z Blendowic »

Jo, žije, už spolu komunikujeme :)
"Nejsem Polák, jsem Šlonzák!" Reinmar z Bielawy, 15. stol.
Avatar uživatele
Galion
Příspěvky: 259
Registrován: 05 Srp 2010, 15:46
SHŠ: HSŽ Poustevník
Místo/Bydliště: Vítkův Kámen

Re: Libušín 2017 - Tábor

Příspěvek od Galion »

Servus.
Po delší době a nejistých průbězích se mi podařilo vyjednat vycházky, tudíž moje osoba dorazí. Dorazíme dva. Najde se někde místo u svazu na jedno skromné áčko 3x4m?
A uvítá svaz pomoc dvou sudlic?
Vím, že je to na poslední chvíli (a omlouvám se tímto za komplikace, nejistotu, rozjitřenost, hrůzu nebo cokoliv jiného), ale ve skutečnosti jsem vůbec rád, že po dlouhé době někam vyrazím.
Ostudu nedělám. Moc. Ti staří si na mě možná vzpomenou. :-)
Longius aut proprius mors sua quemque manet et mors ultima rerum.
Odpovědět

Vrátit se na “Pražský svaz”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů