Závěr sezóny Chata u Páji 2.10. 2021

Luky, šípy, kuše atp. -moderovaná diskuse.

Moderátoři: hawkwind, lasky, Pája1111

Avatar uživatele
Pája1111
Bůh inhumačních technik
Bůh inhumačních technik
Příspěvky: 1308
Registrován: 05 Pro 2006, 10:08
SHŠ: Divoké svině
Místo/Bydliště: Brno

Závěr sezóny Chata u Páji 2.10. 2021

Příspěvek od Pája1111 »

Ahoj všem. Na turnaji jsem zmínil možnost zakončit sezónu takovým mini střílením a mega pařbou u nás na chatě. Chata se nachází v Újezdu u Černé Hory, cca 20 min od Brna.
Termín 2.10.-3.10. s možností přijet už v pátek.
V sobotu bychom si přes den mohli zastřílet a potom grilovat a zapařit a pokecat.... :D Prostředí je tam nádherné, je i prostor pro flight.
V neděli vystřízlivět a vypadnout :badgrin:

Spaní v chatách je limitované (cca 10-12 osob), takže pokud máte zájem, dejte vědět sem co nejdříve. Pro ty, na které by se nedostalo místo v chatách a přesto by chtěli dojet je ještě možnost spát ve vlastním stanu.
Když nás bude dost, zařídím bečku a chlaďák. Pokud budete chtít, můžeme nakoupit maso atd. na společné grilování (tam bych od vás vybral nějaké love)
Případné nápady a dotazy hoďte sem...
Podrobnosti doplním, pokud projevíte zájem :D

Tak šup, pište :salute:

Zatím přihlášení...
1. Kaša a Jana
2. Čiko
3. Jirka
4. Drak
5. Rivan
6. Frea
7. Roman
„Jest čestné koupiti si dívku, unésti ji násilím je znakem statečnosti a odvahy, ale svésti děvče úsměvy a sladkými slůvky je podlé a hanebné“
Avatar uživatele
Kaša
Příspěvky: 1694
Registrován: 08 Srp 2008, 01:19

Re: Závěr sezóny Chata u Páji 2.10. 2021

Příspěvek od Kaša »

Rádi se s Janou zúčastníme, a asi už od pátku! :occasion5:
Taky podle účasti buď vezmem dítě/děti a nebo ne .....
Avatar uživatele
lasky
Příspěvky: 1251
Registrován: 24 Črv 2009, 21:57
SHŠ: CSWBS
Místo/Bydliště: Kolačín, dedinka pod horou.

Re: Závěr sezóny Chata u Páji 2.10. 2021

Příspěvek od lasky »

dakujem , ale uz mam vtedy program.
Luk je dielo božie, rovnako ako aj žena.
Avatar uživatele
dav1dMldc
Příspěvky: 898
Registrován: 16 Kvě 2010, 19:44

Re: Závěr sezóny Chata u Páji 2.10. 2021

Příspěvek od dav1dMldc »

Ja som Pájovi už spomínal, že budem asi mimo v tento termín :doubt: . Uvidím, keď sa podarí prídem.
Nejprve si zjistěte fakta, potom je můžete překroutit dle libosti.
Mark Twain
Avatar uživatele
Pája1111
Bůh inhumačních technik
Bůh inhumačních technik
Příspěvky: 1308
Registrován: 05 Pro 2006, 10:08
SHŠ: Divoké svině
Místo/Bydliště: Brno

Re: Závěr sezóny Chata u Páji 2.10. 2021

Příspěvek od Pája1111 »

Rozeslal jsem ještě mail... :D
„Jest čestné koupiti si dívku, unésti ji násilím je znakem statečnosti a odvahy, ale svésti děvče úsměvy a sladkými slůvky je podlé a hanebné“
jirka
Příspěvky: 5
Registrován: 05 Pro 2015, 12:34

Re: Závěr sezóny Chata u Páji 2.10. 2021

Příspěvek od jirka »

Ahoj , dojel bych asi v sobotu, díky.
Avatar uživatele
Rivan
Příspěvky: 35
Registrován: 06 Ún 2009, 13:13
Místo/Bydliště: Brno/Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Závěr sezóny Chata u Páji 2.10. 2021

Příspěvek od Rivan »

Toz ja se taky ukazum i kdyz strilet asi budu jen se starym Drakolukem, jelikoz Tis po tak dlpouhy dobe fakt nedam :D Ale teda asi spis dorazim sobotu rano a bez zeny, ta se mozna dopravi pozdeji na party
Always aim for the centre. The centre of the aspirine tablet is exactly the same size as the centre of beach ball.
Avatar uživatele
Pája1111
Bůh inhumačních technik
Bůh inhumačních technik
Příspěvky: 1308
Registrován: 05 Pro 2006, 10:08
SHŠ: Divoké svině
Místo/Bydliště: Brno

Re: Závěr sezóny Chata u Páji 2.10. 2021

Příspěvek od Pája1111 »

Zde souřadnice místa. 49°22'28.6"N 16°31'50.6"E
49.374601, 16.530707

Nejde mi sem vložit mapa... Je to Újezd u Černé Hory, přesněji kousek za ním v údolí. Brodu se nelekejte, je dobře průjezdný :D

Koupil jsem bečku piva, v sobotu bude k obědu guláš, v neděli ke snídani polévka. Ostatní jídlo i chlast každý podle svého. Počítám s grilováním, takže si každý vemte flákotu na oheň. Jo a nezapomeňte spacáky, ne pro všechny budu mít přikrývky, takže kdyby nevyzbylo, bude spacák potřeba...

Pokud máte dotaz, sem s ním...
„Jest čestné koupiti si dívku, unésti ji násilím je znakem statečnosti a odvahy, ale svésti děvče úsměvy a sladkými slůvky je podlé a hanebné“
Avatar uživatele
Rivan
Příspěvky: 35
Registrován: 06 Ún 2009, 13:13
Místo/Bydliště: Brno/Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Závěr sezóny Chata u Páji 2.10. 2021

Příspěvek od Rivan »

V tu sobotu chcete zacit kdy? je mi jasne ze megaparty bude spis k veceru, jde mi o to jak brzo chcete zacit strilet, pripadne jestli mam neco dovezt (ne ze bych toho mel moc, ale nejake mirelonove tercovnice na blbnuti by se treba neztratily, co ja vim :) )
Always aim for the centre. The centre of the aspirine tablet is exactly the same size as the centre of beach ball.
Avatar uživatele
Kaša
Příspěvky: 1694
Registrován: 08 Srp 2008, 01:19

Re: Závěr sezóny Chata u Páji 2.10. 2021

Příspěvek od Kaša »

No a bude střílet flight a clout .... jestli mám vzít laser a třeba lano na clout?
Hmmmmm?
Avatar uživatele
Pája1111
Bůh inhumačních technik
Bůh inhumačních technik
Příspěvky: 1308
Registrován: 05 Pro 2006, 10:08
SHŠ: Divoké svině
Místo/Bydliště: Brno

Re: Závěr sezóny Chata u Páji 2.10. 2021

Příspěvek od Pája1111 »

Kaši, laser vezmi a pokud máš lano na měření, tak taky... Vlajku vezmu já, terč a stojan též. Možná se budou hodit i blunty...
„Jest čestné koupiti si dívku, unésti ji násilím je znakem statečnosti a odvahy, ale svésti děvče úsměvy a sladkými slůvky je podlé a hanebné“
Avatar uživatele
Kaša
Příspěvky: 1694
Registrován: 08 Srp 2008, 01:19

Re: Závěr sezóny Chata u Páji 2.10. 2021

Příspěvek od Kaša »

Ok, já jsem si teďka objebal rameno i loket, tak uvidím jestli si zastřílím s mým lukem nebo Kryštofovým! :crazy: 8)

Laser má Mira tak mu ho vezmu, lano vezmu taky a jak jsem psal já budu od pátku, Jana dojede až v sobotu večer (pravděpodobně).
Avatar uživatele
seifgard
Příspěvky: 50
Registrován: 12 Bře 2010, 14:14
SHŠ: CSWBS
Místo/Bydliště: Praha

Re: Závěr sezóny Chata u Páji 2.10. 2021

Příspěvek od seifgard »

Zdar já se bohužel nezůčastním. Žena má pořád nohu v sádře, tak jí nechci nechat doma samotnou s miminem.
Avatar uživatele
Pája1111
Bůh inhumačních technik
Bůh inhumačních technik
Příspěvky: 1308
Registrován: 05 Pro 2006, 10:08
SHŠ: Divoké svině
Místo/Bydliště: Brno

Re: Závěr sezóny Chata u Páji 2.10. 2021

Příspěvek od Pája1111 »

Pro upřesnění... Když vjedete do Újezda u Černé Hory směrem od Brna, projedete obcí a za autobusovou zastávkou odbočíte z hlavní ostře doleva. Tam bacha, je to tam nepřehledné. Po té rovně až k požární nádrži. Tam zabočíte doprava a už jedete pořád po cestě dolů. Vjedete do lesa a sjedete až dolů k potoku. Ten přejedete a pojedete už jen kousek rovně po cestě. Je to 5 chata na levé straně, přímo proti bílé, zděné chatě.
„Jest čestné koupiti si dívku, unésti ji násilím je znakem statečnosti a odvahy, ale svésti děvče úsměvy a sladkými slůvky je podlé a hanebné“
Avatar uživatele
Pája1111
Bůh inhumačních technik
Bůh inhumačních technik
Příspěvky: 1308
Registrován: 05 Pro 2006, 10:08
SHŠ: Divoké svině
Místo/Bydliště: Brno

Re: Závěr sezóny Chata u Páji 2.10. 2021

Příspěvek od Pája1111 »

Děkuji všem, kdo přijeli. Bylo nás sice málo, ale o to intenzivnější to bylo. Pidi turnájek vyhrál Kaša, gratuluji...
Počasí super, místo taky, bečku jsme vypili, jídlo snědli... Teda všechno jsme vypili :D

Příště určitě uspořádám znovu.
„Jest čestné koupiti si dívku, unésti ji násilím je znakem statečnosti a odvahy, ale svésti děvče úsměvy a sladkými slůvky je podlé a hanebné“
Odpovědět

Vrátit se na “Historická střelba”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů