Stránka 2 z 2

Re: Ztráty a nálezy

Odeslal: 03 Kvě 2011, 20:56
od Tomík
Po několika letech nám na chvíli nefungujou stránky, a vy hned musíte vyšťárat ty starý pekla :oops:

U nás opravdu žádný teutonský štít není.

Naše relativně aktuální fotky jsou na FB:
http://www.facebook.com/#!/pages/Inferno/217109826996
a nějaké zde, především v rámci Civitas Pragensis:
https://picasaweb.google.com/113757312065559063014

Stránky budou zprovozněny vbrzku, ty starý pozůstatky už na netu bohužel asi zůstanou, neboť nemám kontakty na ty, kteří je vytvářeli. Nechť slouží jako varování budoucím generacím.

Re: Ztráty a nálezy

Odeslal: 03 Kvě 2011, 21:48
od Markéta
Nojo, zdá se, že internet je jako peklo, co schvátí, už nenavráti... Seznam je mocný :alien:

Jsem to smázla, když ses tak pěkně osypal :D

Re: Ztráty a nálezy

Odeslal: 03 Kvě 2011, 22:17
od Tomík
Děkuju, to si ani nemusela :)

Re: Ztráty a nálezy

Odeslal: 03 Kvě 2011, 22:26
od Lazar
Jen to posunout do debaty o "Našich začátcích" ;-)