I takhle mi šípy projížděly terčovnicí a zastavily je až prkna... Musím říct docela pěknej pocit, příště asi vezmu tu 80
Ty jejich pletací jehlice mě už asi nikdy neuchvátí. Ještě že jsem začal dřevěnýma lukama a ne koupí nějakýho samicka
Moderátoři: hawkwind, lasky, Pája1111


























Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti