Re: Ochrana kroužkové zbroj z nepozink. drátu
Odeslal: 19 Pro 2015, 21:09
Právě jsem čistil rukávy od konkoru, který vstřebal většinu koroze.
Odmastit to jde nejlépe ředidlem, nebo technickým benzínem. Případně existují ekologické odmašťovače.
Pak už stačilo jenom 5 minut v bubnové pískovačce s tím nejjemnějším brusným prachem, co se dá sehnat.
Pokud člověk používá míchačku, neměl by z ní ty lopatky vyřezávat úplně. Tak 2-3cm pro zachycení bych nechal. Bez nich kroužkovka jenom klouže po obvodu a nechce se moc rozbalovat.
Odmastit to jde nejlépe ředidlem, nebo technickým benzínem. Případně existují ekologické odmašťovače.
Pak už stačilo jenom 5 minut v bubnové pískovačce s tím nejjemnějším brusným prachem, co se dá sehnat.
Pokud člověk používá míchačku, neměl by z ní ty lopatky vyřezávat úplně. Tak 2-3cm pro zachycení bych nechal. Bez nich kroužkovka jenom klouže po obvodu a nechce se moc rozbalovat.