Stránka 2 z 5
Re: Secvičná Brtnice zámek
Odeslal: 27 Led 2011, 18:02
od fracce
Nazdarek, společnost je otevřena všem, a stači se jen dohodnout. Klidně dojedte.
Cipis
Re: Secvičná Brtnice zámek
Odeslal: 28 Led 2011, 14:32
od Gull
Shalom nach Iglau!
Podle fotek to vypadá supr, hlavně co se týče lokálních gravitačních anomálií

Pokud se mi nevyskytne nějakej zásadní zápek, docela rád se zúčastnim
Re: Secvičná Brtnice zámek
Odeslal: 30 Led 2011, 20:54
od fracce
Upřesnění pro ty co chtějí přijet na secvičnou a nesplňují výstrojní podmínky A.D. 1525.Chceme požadat aby mezi 13:00 až 17:30. v sobotu se převlékli do civilu a dělali civilisty .Mimo tento čas se můžete učastnit výcviku v plném rozsahu.
Děkujem za pochopení
Cip
Re: Secvičná Brtnice zámek
Odeslal: 07 Ún 2011, 19:42
od dave77
Ahoj omlouvám se tímto Cipovi že jsem zanedbával debatu ale nová robota fakt peklo, za mě Ano,ano,ano pokusím se pořešit píky současně v souvislosti se Starou Lubovňou chtěl bych otevřít debatu zda píky jen model Švihov bylo by na zvážení jestli neudělat i píky s kovovým hrotemco vy na to.
Re: Secvičná Brtnice zámek
Odeslal: 07 Ún 2011, 21:43
od Abďa
hmmm, já bych byl pro železo - jednak když s tím "píchneš" do diváka tak uvěří, že je to nebezpečná zbraň a ne jen dlouhé párátko. Druhak když s tím píchneš do Švýcara ...

ne a teď vážně. na pochodový ukázky by kovový hroty byly určitě lepší a hlavně si myslím že bysme z těch našich klacků začali mít i trochu respekt.
a.
Re: Secvičná Brtnice zámek
Odeslal: 07 Ún 2011, 23:12
od Broďan
Jsem taky pro, mít píky jak celodřevěné, tak i s železnými hroty. Jeden totiž doma mám, ještě z dob, kdy jsem býval švýcarem. Vysloveně tam za tím gaučem zahálí. Na dobře nacvičenou akci nebo na ukázky pochodování se železný hrot použít dá. Na živelné akce proti mladejm nevyřáděnejm klukům švýcarskejm jdu stejně za střelce, protože nechci mít v ksichtu díru navíc

.
Re: Secvičná Brtnice zámek
Odeslal: 08 Ún 2011, 10:26
od Clary.Aldringen
Hele když už jsme u těch pík - kdo si ještě neobjednal píku na stránkách má poslední možnost.
Re: Secvičná Brtnice zámek
Odeslal: 09 Ún 2011, 01:25
od BidakII
fracce napsal:Termín je 26. března.Spaní na zámku.Formou dobového ležení a výcviku vojska s učastí veřejnosti.
Prosím o vyjádření k termínu jestli ano nebo ne. A jestli veřejnou nebo ne.
Cipís Fracce
Tenhle termín už mám plný. Bohužel

Re: Secvičná Brtnice zámek
Odeslal: 03 Bře 2011, 10:29
od bruuk
Včera jsem jel přes Brtnici a nakouknul v místním IC na novou expozici historie města.
Je to takové minimuzeátko, ale velmi příjemné. Mají tam jakýsi rezavý kord na zdi a docela krutou hlaveň jakési hradební věci, která jistě stojí za okoukání.
Slečna tvrdila, že tam běžně v sobotu nebývá, ale na požádání by možná otevřela.
Budeme mít zájem?
Mám požádat?
Ještě se zeptám:
Na spaní jen deky a houně, nebo je povolen spacák?
Hans van der Bruck
Re: Secvičná Brtnice zámek
Odeslal: 03 Bře 2011, 16:10
od fracce
Nazdárek všem,
Co se tyká spaní. Budeme spat v mistnosti kam budeme mit přistup jen my, Diváci ne. V mýstnosti se netopí,ani nesvití elektřinou. Tak si vemte na spaní i spacaky, Baterky a jine věci na přežiti. Přimo v mistnosti nesmime použit jakoukoli formu ohně.
Cipis
Re: Secvičná Brtnice zámek
Odeslal: 03 Bře 2011, 16:17
od Galion
Dobře, plamenomet nechám doma.
Příjezd je v pátek. Odjezd kdy? A anžto jedu na tutok akci prvně, jak je to se stravným, ubytným, případně dalšími náklady na obecné kratochvíle? Tj. kolik se na co přispívá?
Re: Secvičná Brtnice zámek
Odeslal: 03 Bře 2011, 17:53
od fracce
Bruuku- navštěvu maleho Brtnickeho muzea mužeš zařidit na sobotu dopoledne.
Galione- co tyka jidla,se skadame minule to bylo kolem 300,-kč za cely vikend.
Přijezd pokud možno v patek sobota po dohodě. Akce bude, v neděli asi do 15 hod. na mistě upřesnujeme.
Ohřivadla jako vino a lihoviny ano,ale vše s mirou. Rum k nam ještě Kolumbus nepřivezl. takže vlastni zasoba.
Na městečku je větnamsky Spar otevřeno ma od 8-20 hod.
Spani jak jsem již psal.
Platime si jidlo dopravu a večerni piti.
dovezeni vědčiho množsti ohřivadla k vnitřnimu použiti na večer vitano.
Cipis

Re: Secvičná Brtnice zámek
Odeslal: 04 Bře 2011, 19:09
od Sunny Jane Schimek
Potvrzuji, jídlo většinou vychází kolem 300,- na člověkovíkend. Což mi připomíná...
Všichni, kdo chtějí během secvičné dostat něco teplého do žaludku, nechť se co nejdříve nahlásí zde!
Nejlépe napsat za celou skupinu počet strávníků, případně kolik jídel během svého pobytu stihnete (zajišťuje se páteční večere, v sobotu snídaně-oběd-večeře a v neděli snídaně-oběd). Kdo co nejí mi sem prosím vás nepište, protože mě to stejně nezajímá

Re: Secvičná Brtnice zámek
Odeslal: 04 Bře 2011, 19:23
od Clary.Aldringen
Já a Kristýna se hlásíme na jídlo už od pátku
Re: Secvičná Brtnice zámek
Odeslal: 09 Bře 2011, 15:02
od Majk
Ahoj. Tak jsme se konečně domluvili. Hlásím Davida, Pína, Ježíška a svojí maličkost.