Stránka 2 z 4

Re: Libušín 2012 - 21. 4. - oficiální vlákno

Odeslal: 11 Dub 2012, 10:55
od melkel
Kde v Praze jsi?

Re: Libušín 2012 - 21. 4. - oficiální vlákno

Odeslal: 11 Dub 2012, 11:17
od Ruda
Vysočany

Re: Libušín 2012 - 21. 4. - oficiální vlákno

Odeslal: 11 Dub 2012, 12:40
od Almon
melkel napsal:Mohu vytisknout A4, nebo A3.
Jestli to je k necemu, muzeme ted o vikendu par plakatu rozhodit po Slanem a ve Smecne. Staci kdyz je das v praci Ivete (Havlikove).

A.

Re: Libušín 2012 - 21. 4. - oficiální vlákno

Odeslal: 22 Dub 2012, 17:55
od Romikov
Tímto díky všem pořádajícím za skvělý zážitek ... po letech to konečně stálo za to.
hodnotím jak ve škole - zázemí za 1*, bitva za 1/2 , zábava za 1, turnaj za 2/3 ,

jen příště zamezit tomu aby diváci stali v palebné zóně šípů... tam to místo mělo bejt pro ně nepřístupný .... malé dítě dostalo šípem do obličeje, naštěstí bez následků.

Re: Libušín 2012 - 21. 4. - oficiální vlákno

Odeslal: 23 Dub 2012, 07:26
od Dášenka
Děkuji organizátorům, že uspořádali takhle pěknou akci;
děkuji všem bohům, že nakonec vyšlo počasí;
děkuji divákům, že přišli v hojném počtu;
děkuji všem, co mne vozili sem a tam, především pak Maršálkovi;
děkuji těm, kdo se účastnili lazaretu.

Omlouvám se všem, ke kterým se voda a pomoc nedostaly včas a v takové míře, v jaké by chtěli, někdy to není úplně snadné;
omlouvám se těm, kterým jsem slíbila, že se u nich stavím a pak jsem to nestihla;
omlouvám se všem, které jsem nepozdravila, protože jsem si jich nevšimla.

Těším se na příští rok, a doufám, že bude alespoň takový, jako byl letos.

Díky vám všem!

Re: Libušín 2012 - 21. 4. - oficiální vlákno

Odeslal: 23 Dub 2012, 15:16
od Romikov
Máme nějaké statistiky počtů diváků a účinkujících?

Re: Libušín 2012 - 21. 4. - oficiální vlákno

Odeslal: 23 Dub 2012, 20:01
od Mahy
Děkuji za pěknou akci. Orgům poklona. :thumbup:

Re: Libušín 2012 - 21. 4. - oficiální vlákno

Odeslal: 23 Dub 2012, 20:45
od melkel
Diváků přes 5000, účinkujících kolem 2000, v bitvě přes 900.

Re: Libušín 2012 - 21. 4. - oficiální vlákno

Odeslal: 23 Dub 2012, 21:50
od Romikov
melkel napsal:Diváků přes 5000, účinkujících kolem 2000, v bitvě přes 900.
dikas ;)

Re: Libušín 2012 - 21. 4. - oficiální vlákno

Odeslal: 23 Dub 2012, 22:57
od Grum
Letos se mi to moc líbilo, hlavně tržiště mi přišlo o moc lepší než předloni, kdy jsem byl naposledy. Ale i tábor na louce, ochutnávka kuchyně a spousta detailů okolo.
I bitva mi přišla rozumnější, svižnější. Zkusil jsem si lazaret a vřele doporučuji, je to to pravé pro zájemce o kulturistiku nebo milovníky přírody toužící zachraňovat postřelené slony. Škoda že nás cca 5 na odtahování bylo jako plivnutí do moře, po půlce už to bylo trauma jak z filmu, koho zkusit zachránit a koho z hromady tam nechat.

Re: Libušín 2012 - 21. 4. - oficiální vlákno

Odeslal: 24 Dub 2012, 07:22
od Šimon z Curychu
zatim nejlepsi libusin.
jeste vykopat posledni zbytky hnusoplechu, elfu a iglucek a bude to parada :-)

Re: Libušín 2012 - 21. 4. - oficiální vlákno

Odeslal: 24 Dub 2012, 08:46
od MLuks
Mám dotaz ohledně střelců - k našemu šiku se přifařili humusáci v buzňáčích, koženkách a korunkách. Náš střelecký hejtman musel složitě vymýšlet jak je vystrnadit, aby si někdo nemyslel, že patří k svazovému šiku.

Prošly tyhle zrůdy nějakým mustrem?
http://trissino.rajce.idnes.cz/Libusin_ ... G_0883.jpg (elfí stařec v popředí)
http://volta.rajce.idnes.cz/Bitva_Libus ... G_3341.jpg (hustoXena)

Ostatní z téhle bandy vypadali o něco málo lépe, takže už tolik nedráždili, ale proč se v bitvě nachází TOTO, když se jinde dohání dobovost skoro až do absurdna (materiál ořechů u kuší - viz loňský Libušín apod.)

Re: Libušín 2012 - 21. 4. - oficiální vlákno

Odeslal: 24 Dub 2012, 09:04
od KOCOUR
Skvělá akce, dřeva dost, malebnej tábor, hospoda bez zbytečnejch front.
Děkuji organizátorům, letos se to fakt povedlo!

Bitva: Dole u "kostelíka" (vim že to nebyl kostel ale..) trochu moc namačkáno a lehce zmatek ale jinak super. Bojující taky v pohodě, nepotkal sem téměř žádný highlandery, až na chlapce v bílém plášti s černým křížem který zřejmě vypil před bitvou lektvar nesmrtelnosti.
Palný zbraně super, akorát prosím pána co střílel z lesa u "kostelíka" aby příště zvážil míření a vzdálenost po tom co mě zastřeli sem měl prach v očích i v hubě, a nebylo to moc přijemný.

Kulisy byly nádherný, komentář bitvy byl zatim asi nejlepší co sem na bušíně zažil .

Organisačně zatím nejlepší bušín, za 5 let co tam jezdim.

Re: Libušín 2012 - 21. 4. - oficiální vlákno

Odeslal: 24 Dub 2012, 09:44
od Pohrobek
jj umírání v bitvě bylo super..... leckdy dost presvědčivá. Já za to chválím RSka kterým jsem loni dost nadával, letos byli super soupeř. I já jsem si v samém závěru krásně umřel..... Kdy se zajímali přeživší, a když vzádu za kostelíkem odzbrojoval asi 6 soupeřů, nevšiml si jednoho, který se za nimi schovával.... NO byl jsem od nich asi 6m, když tu onen vykročil do strany a zaklekl. Viděl jsem jen ručnici a dotyčného jak rozfoukává knot. Bohužel nebyl čas na nic..... Po pár fouknutí bylo slyšet jen "BUF"..... a jelikož nebylo pochyb, že mířil na mě, v rámci fair play jsem se poroučel k zemi. Takře taková super nečekaná tečka na závěr. :thumbup:

Re: Libušín 2012 - 21. 4. - oficiální vlákno

Odeslal: 24 Dub 2012, 10:26
od Lazar
Šimon z Curychu napsal:zatim nejlepsi libusin.
jeste vykopat posledni zbytky hnusoplechu, elfu a iglucek a bude to parada :-)
Iglůčka nevykopem, stejně tak jako hnusoplech který není vyloženě nebezpečný. Od začátku říkáme že jde o setkání různých pohledů na věc. Pozitivní motivace je lepší než negativní a letos jsme s tím měli kladnou zkušenost. Mnoho lidí navštěvovalo Zoo a tábor 14.století, ptali se jak vylepšit - a tak to má být. Nikoliv pomocí soutěžení, ale pomocí vlastní iniciativy a pochopení.
Martin Moudrý napsal:Mám dotaz ohledně střelců - k našemu šiku se přifařili humusáci v buzňáčích, koženkách a korunkách. Náš střelecký hejtman musel složitě vymýšlet jak je vystrnadit, aby si někdo nemyslel, že patří k svazovému šiku.

Prošly tyhle zrůdy nějakým mustrem?
http://trissino.rajce.idnes.cz/Libusin_ ... G_0883.jpg (elfí stařec v popředí)
http://volta.rajce.idnes.cz/Bitva_Libus ... G_3341.jpg (hustoXena)

Ostatní z téhle bandy vypadali o něco málo lépe, takže už tolik nedráždili, ale proč se v bitvě nachází TOTO, když se jinde dohání dobovost skoro až do absurdna (materiál ořechů u kuší - viz loňský Libušín apod.)
Jsem si jich vědom, někdo ke mě těsně před bitvou přišel že nejsou zařazeni, nechal jsem alespoň ověřit bezpečnost jejich zbraní a zbytek nechal na Joshovi. Rozhodně jsme tento rok nehnali žádnou dobovost do absurdna, tak jak jsme před bitvou říkali. Nicméně pro příští rok zcela jistě bude návrat k "i střelec musí mít vybavení do boje", to jest nějakou ochranu hlavy jako naprosté minimum.