Re: Vývoj pánských kabátů v 15. století / vliv italské renes
Odeslal: 04 Dub 2011, 15:04
Moritz: Ono se to co jsi napsal vůbec nevylučuje s tím co jsem napsal já. Má to vypadat dobře provedené, pokud se ti to nevede, tak se pouč u krejčové aspoň na první produkty. Jde samozřejmě pánské krejčovství vynalézat celé znova, ale nemyslím si, že by to bylo předmětem našeho koníčka 
Kikina: S těmi nohavicemi si asi nerozumíme. U lépe vypadajících oděvů jsou právě obvykle vyobrazeny spojené, bohužel nemáme jejich střih, ani jsem zatím nečet seriozní studii. Tedy víme, jen že byly spojené, ale moc nevíme jak to fungovalo. Samotná tahle debata by vydala na vlastní diskuzi. Jak to udělat aby se v tom dalo hejbat a nebyly to přešité elasťáky
Z vyobrazení víme, že jim z toho obvykle nelezl zadek. Takže co bylo pod kabátem je do debaty a na bádání, já bych si tam určitě k takovéhlemu kabátu nedával dělené, to nebude dobře určitě... Ale jak mají být provedené ty v celku? Víme jen, že asi nemají pozdnější poklopec. Pokud máš ovšem relevantnější podklady tak napiš.
Kikina: S těmi nohavicemi si asi nerozumíme. U lépe vypadajících oděvů jsou právě obvykle vyobrazeny spojené, bohužel nemáme jejich střih, ani jsem zatím nečet seriozní studii. Tedy víme, jen že byly spojené, ale moc nevíme jak to fungovalo. Samotná tahle debata by vydala na vlastní diskuzi. Jak to udělat aby se v tom dalo hejbat a nebyly to přešité elasťáky
Z vyobrazení víme, že jim z toho obvykle nelezl zadek. Takže co bylo pod kabátem je do debaty a na bádání, já bych si tam určitě k takovéhlemu kabátu nedával dělené, to nebude dobře určitě... Ale jak mají být provedené ty v celku? Víme jen, že asi nemají pozdnější poklopec. Pokud máš ovšem relevantnější podklady tak napiš.