Těm co přijedou už v pátek, zkontrolujeme šípy ještě večer, ať se nezdržujeme v sobotu.
Jarní střílení v Medlánkách 2015
Moderátoři: hawkwind, lasky, Pája1111
- Pája1111
- Bůh inhumačních technik

- Příspěvky: 1308
- Registrován: 05 Pro 2006, 10:08
- SHŠ: Divoké svině
- Místo/Bydliště: Brno
Re: Jarní střílení v Medlánkách 2015
Ale chlapci....
V pátek večer o tom pokecáme.... A Donny, hoň se z Práglu, ať na tebe nečekáme. Ona se taky musí udělat presentace a kontrola šípů. Nikdo nebude čekat, až se dotřepeš
Těm co přijedou už v pátek, zkontrolujeme šípy ještě večer, ať se nezdržujeme v sobotu.
Těm co přijedou už v pátek, zkontrolujeme šípy ještě večer, ať se nezdržujeme v sobotu.
„Jest čestné koupiti si dívku, unésti ji násilím je znakem statečnosti a odvahy, ale svésti děvče úsměvy a sladkými slůvky je podlé a hanebné“
- Pája1111
- Bůh inhumačních technik

- Příspěvky: 1308
- Registrován: 05 Pro 2006, 10:08
- SHŠ: Divoké svině
- Místo/Bydliště: Brno
Re: Jarní střílení v Medlánkách 2015
A ještě jedna důležitost. Vezměte si nádoby na pivo, bude bečka.
„Jest čestné koupiti si dívku, unésti ji násilím je znakem statečnosti a odvahy, ale svésti děvče úsměvy a sladkými slůvky je podlé a hanebné“
Re: Jarní střílení v Medlánkách 2015
Zdravíme všechny.
Pájo, rádi přijedeme, ale můžeme nejdříve v sobotu ráno. V kolik musíme dorazit, ať nezdržujeme?
Ivo a Michal z Krnova
Pájo, rádi přijedeme, ale můžeme nejdříve v sobotu ráno. V kolik musíme dorazit, ať nezdržujeme?
Ivo a Michal z Krnova
- Pája1111
- Bůh inhumačních technik

- Příspěvky: 1308
- Registrován: 05 Pro 2006, 10:08
- SHŠ: Divoké svině
- Místo/Bydliště: Brno
Re: Jarní střílení v Medlánkách 2015
Ideálně tak v 9,ale o půl desáté se taky svět nezboříIvo Jarka napsal:Zdravíme všechny.
Pájo, rádi přijedeme, ale můžeme nejdříve v sobotu ráno. V kolik musíme dorazit, ať nezdržujeme?
Ivo a Michal z Krnova
„Jest čestné koupiti si dívku, unésti ji násilím je znakem statečnosti a odvahy, ale svésti děvče úsměvy a sladkými slůvky je podlé a hanebné“
Re: Jarní střílení v Medlánkách 2015
Chlapi, nájde sa nejaká dobrá duša, ktorá by ma hodila z a na hlavne nádražie Brna? Na mape je to hrozne ďaleko, peši to nedám a MHD sa nevyznám... Bol by som velice vďačný, prípadne pozývam na pivo... 
Nejprve si zjistěte fakta, potom je můžete překroutit dle libosti.
Mark Twain
Mark Twain
- Pája1111
- Bůh inhumačních technik

- Příspěvky: 1308
- Registrován: 05 Pro 2006, 10:08
- SHŠ: Divoké svině
- Místo/Bydliště: Brno
Re: Jarní střílení v Medlánkách 2015
Davide, záleží na tom kdy. Dej časy.
„Jest čestné koupiti si dívku, unésti ji násilím je znakem statečnosti a odvahy, ale svésti děvče úsměvy a sladkými slůvky je podlé a hanebné“
Re: Jarní střílení v Medlánkách 2015
Zdar,
teď jsem neměl vůbec čas ale zkusím před turnajem přečíst pravidla a proberem to.
teď jsem neměl vůbec čas ale zkusím před turnajem přečíst pravidla a proberem to.
Re: Jarní střílení v Medlánkách 2015
Pravdepodobne budem v Brne o 16:20 na hlavnom nádraží. Ak to nestihnem, tak o 17:20. To by sa ešte prípadne ozval. Pájo, myslím, že tvoje číslo mám, ale ak by som sa dlho neozýval, mi prosím prezvoň na číslo v SZ. Pokiaľ sú všetci zaneprázdnený, dohrabem sa nejako MHD... dúfam
Vďaka.
Vďaka.
Nejprve si zjistěte fakta, potom je můžete překroutit dle libosti.
Mark Twain
Mark Twain
- Pája1111
- Bůh inhumačních technik

- Příspěvky: 1308
- Registrován: 05 Pro 2006, 10:08
- SHŠ: Divoké svině
- Místo/Bydliště: Brno
Re: Jarní střílení v Medlánkách 2015
Davide, v tuto dobu jet přes město na nádraží je blbost. Sedni na tramvaj č.1 směr Řečkovice a jeď až na konečnou. Tam tě vyzvedneme autem.
„Jest čestné koupiti si dívku, unésti ji násilím je znakem statečnosti a odvahy, ale svésti děvče úsměvy a sladkými slůvky je podlé a hanebné“
Re: Jarní střílení v Medlánkách 2015
Ok, len mi prosím prezvoň, lebo som zistil, že nemám tvoje číslo, dík 
Nejprve si zjistěte fakta, potom je můžete překroutit dle libosti.
Mark Twain
Mark Twain
- Pája1111
- Bůh inhumačních technik

- Příspěvky: 1308
- Registrován: 05 Pro 2006, 10:08
- SHŠ: Divoké svině
- Místo/Bydliště: Brno
Re: Jarní střílení v Medlánkách 2015
Ahoj všem. Děkuji za účast na turnaji i pomoc při balení. Počasí vyšlo luxusní o čemž svědčí naše přismahnuté ksichty
Byl to sice festival zloměných luků a boje s protivětrem, ale myslím, že jsme všichni podali dobré výkony a užili si to.
Sobotní pařba byla také velmi vydařená
Již nyní se těším na další turnaj, který bude ve Starém Městě v létě. Takže lukostřelbě zdar a trénujte!
P.S. Zůstala menší sekera v hospodě ze sobotního dopařování.....
Sobotní pařba byla také velmi vydařená
Již nyní se těším na další turnaj, který bude ve Starém Městě v létě. Takže lukostřelbě zdar a trénujte!
P.S. Zůstala menší sekera v hospodě ze sobotního dopařování.....
„Jest čestné koupiti si dívku, unésti ji násilím je znakem statečnosti a odvahy, ale svésti děvče úsměvy a sladkými slůvky je podlé a hanebné“
Re: Jarní střílení v Medlánkách 2015
Gratuluji všem, co se umístili a omlouvám se za svoji neúčast. Zcela neplánovaně jsem ochořel a celý týden si užíval rýmičky a kašlíčku a dalších výdobytků. Jako naschvál jsem to musel chytit týden před turnajem a jako poslední z celé firmy. 
Vzdělání při člověku nectném je toliko jako šperk v rypáku svině. J. A. Komenský
Re: Jarní střílení v Medlánkách 2015
Vďaka všetkým, hlavne organizátorom.
P.S.: V nedeľu ma z toho slnka bolela hlava ako koňa, takže teraz ľutujem, že som s Vami neostal pařit. Vyšlo by to na rovnako.
P.S.: V nedeľu ma z toho slnka bolela hlava ako koňa, takže teraz ľutujem, že som s Vami neostal pařit. Vyšlo by to na rovnako.
Re: Jarní střílení v Medlánkách 2015
Skvela akce! Tesime se na cervenec 
Celý umění střílet lukem je uložený mezi ušima, chlapče.
Kdo je online
Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti