Stránka 2 z 3

Re: Jarní střílení v Medlánkách 2015

Odeslal: 21 Dub 2015, 14:27
od Pája1111
Ale chlapci.... :D V pátek večer o tom pokecáme.... A Donny, hoň se z Práglu, ať na tebe nečekáme. Ona se taky musí udělat presentace a kontrola šípů. Nikdo nebude čekat, až se dotřepeš :D

Těm co přijedou už v pátek, zkontrolujeme šípy ještě večer, ať se nezdržujeme v sobotu.

Re: Jarní střílení v Medlánkách 2015

Odeslal: 21 Dub 2015, 15:36
od Pája1111
A ještě jedna důležitost. Vezměte si nádoby na pivo, bude bečka.

Re: Jarní střílení v Medlánkách 2015

Odeslal: 21 Dub 2015, 21:51
od Ivo Jarka
Zdravíme všechny.
Pájo, rádi přijedeme, ale můžeme nejdříve v sobotu ráno. V kolik musíme dorazit, ať nezdržujeme?
Ivo a Michal z Krnova

Re: Jarní střílení v Medlánkách 2015

Odeslal: 22 Dub 2015, 17:12
od Pája1111
Ivo Jarka napsal:Zdravíme všechny.
Pájo, rádi přijedeme, ale můžeme nejdříve v sobotu ráno. V kolik musíme dorazit, ať nezdržujeme?
Ivo a Michal z Krnova
Ideálně tak v 9,ale o půl desáté se taky svět nezboří ;)

Re: Jarní střílení v Medlánkách 2015

Odeslal: 22 Dub 2015, 23:33
od dav1dMldc
Chlapi, nájde sa nejaká dobrá duša, ktorá by ma hodila z a na hlavne nádražie Brna? Na mape je to hrozne ďaleko, peši to nedám a MHD sa nevyznám... Bol by som velice vďačný, prípadne pozývam na pivo... :)

Re: Jarní střílení v Medlánkách 2015

Odeslal: 23 Dub 2015, 00:00
od Pája1111
Davide, záleží na tom kdy. Dej časy.

Re: Jarní střílení v Medlánkách 2015

Odeslal: 23 Dub 2015, 15:06
od Kaša
Zdar,
teď jsem neměl vůbec čas ale zkusím před turnajem přečíst pravidla a proberem to.

Re: Jarní střílení v Medlánkách 2015

Odeslal: 24 Dub 2015, 00:21
od dav1dMldc
Pravdepodobne budem v Brne o 16:20 na hlavnom nádraží. Ak to nestihnem, tak o 17:20. To by sa ešte prípadne ozval. Pájo, myslím, že tvoje číslo mám, ale ak by som sa dlho neozýval, mi prosím prezvoň na číslo v SZ. Pokiaľ sú všetci zaneprázdnený, dohrabem sa nejako MHD... dúfam :D
Vďaka.

Re: Jarní střílení v Medlánkách 2015

Odeslal: 24 Dub 2015, 06:51
od Pája1111
Davide, v tuto dobu jet přes město na nádraží je blbost. Sedni na tramvaj č.1 směr Řečkovice a jeď až na konečnou. Tam tě vyzvedneme autem.

Re: Jarní střílení v Medlánkách 2015

Odeslal: 24 Dub 2015, 14:07
od dav1dMldc
Ok, len mi prosím prezvoň, lebo som zistil, že nemám tvoje číslo, dík :)

Re: Jarní střílení v Medlánkách 2015

Odeslal: 26 Dub 2015, 22:06
od Donny
Not cenzured record from tournament, enjoy;)

https://drive.google.com/open?id=0B4-Z0 ... authuser=0

Re: Jarní střílení v Medlánkách 2015

Odeslal: 27 Dub 2015, 07:17
od Pája1111
Ahoj všem. Děkuji za účast na turnaji i pomoc při balení. Počasí vyšlo luxusní o čemž svědčí naše přismahnuté ksichty :lol: Byl to sice festival zloměných luků a boje s protivětrem, ale myslím, že jsme všichni podali dobré výkony a užili si to.
Sobotní pařba byla také velmi vydařená :occasion5:

Již nyní se těším na další turnaj, který bude ve Starém Městě v létě. Takže lukostřelbě zdar a trénujte!

P.S. Zůstala menší sekera v hospodě ze sobotního dopařování.....

Re: Jarní střílení v Medlánkách 2015

Odeslal: 27 Dub 2015, 10:04
od Honza F.
Gratuluji všem, co se umístili a omlouvám se za svoji neúčast. Zcela neplánovaně jsem ochořel a celý týden si užíval rýmičky a kašlíčku a dalších výdobytků. Jako naschvál jsem to musel chytit týden před turnajem a jako poslední z celé firmy. :(

Re: Jarní střílení v Medlánkách 2015

Odeslal: 27 Dub 2015, 10:47
od markus
Vďaka všetkým, hlavne organizátorom.

P.S.: V nedeľu ma z toho slnka bolela hlava ako koňa, takže teraz ľutujem, že som s Vami neostal pařit. Vyšlo by to na rovnako.

Re: Jarní střílení v Medlánkách 2015

Odeslal: 27 Dub 2015, 18:27
od blue
Skvela akce! Tesime se na cervenec :occasion5: