Stránka 2 z 4
Re: Podzimní turnaj v Medlánkách 2015
Odeslal: 14 Zář 2015, 08:22
od Pája1111
Ceny v duchu Mary Rose.....

Re: Podzimní turnaj v Medlánkách 2015
Odeslal: 14 Zář 2015, 11:28
od Kaša
Pájo ... paráda. Už teď lituju že jsem netrénoval.
Snad se zadaří strefit něco klasicky - tedy "pohaluzi".

Re: Podzimní turnaj v Medlánkách 2015
Odeslal: 15 Zář 2015, 00:20
od dav1dMldc
Pája1111 napsal:Ceny v duchu Mary Rose.....
A kde sú tie tisové luky!?

Re: Podzimní turnaj v Medlánkách 2015
Odeslal: 15 Zář 2015, 08:32
od Pája1111
dav1dMldc napsal:Pája1111 napsal:Ceny v duchu Mary Rose.....
A kde sú tie tisové luky!?

Také jsem si říkal, že jsi ještě žádné tisáčky, které dáš jako ceny do soutěže, nenafotil. Tak šup,šup Davide.

Re: Podzimní turnaj v Medlánkách 2015
Odeslal: 16 Zář 2015, 07:47
od Pája1111
Zvažuji, že nebudeme tentokrát stavět velký stan..... Posezení máme bloknuté v hospodě, kde vyjímečně není žádná velká akce. Postavili bychom jen menší stan na uskladnění luků a dalších drobností v případě deště.
Proto vás požádám, abyste si s sebou vzali něco proti dešti (pláštěnky, deštníky, rum), kdyby začalo cákat.
Jestli velký stan ano, nebo ne, napíšu s definitivní platností zítra.
K obědu jsme tentokrát domluvili pečené kuřecí spodní stehýnka (porce 4ks) s bramborem. Guláš už se všem asi zajídal
Bohužel svou účast zrušil Marek Benedik, kvůli zranění ramene, takže apeluji na "siláky", aby si donesli dostatečně silné nářadí na střelbu rekordů
Poprosím také účastníky, kteří dorazí až v sobotu, aby mysleli na to, že se musí před závodem zkontrolovat šípy. Střílet začneme oficial flight v půl jedenácté, takže by bylo dobré, kdyby jste dorazili tak nejpozději na devátou hodinu.
Také nezapomeňte foťáky a kdo má i kostým, vemte si ho. Fotky s kostýmy jsou prostě nej!!! Počasí zatím vypadá slibně.......
V pátek od rána chystáme trať, takže k zastižení budu na telefonu, na net se občas mrknu také, ale s případnými dotazy raději telefonujte.
Re: Podzimní turnaj v Medlánkách 2015
Odeslal: 17 Zář 2015, 11:58
od pajos
Zdravím všechny zde, chtěl bych se zeptat, zda by na akci nevadili dva čumilové, kteří už s historickými kratochvílemi nemají moc společného. Rádi bychom se s kamarádem na chvilku stavili, lukostřelbu máme rádi, tak jen tak na čumendu, jak Vám to pěkně lítá a třeba se něco dovědět.
PS: umíme se chovat i slušně

Re: Podzimní turnaj v Medlánkách 2015
Odeslal: 17 Zář 2015, 12:07
od Pája1111
Klidně se stavte.....
Re: Podzimní turnaj v Medlánkách 2015
Odeslal: 17 Zář 2015, 13:56
od dav1dMldc
Pájo, zatiaľ si žiaden neobjednal
Mám jednu prosbu do éteru: Zabudol som doma chrániče, takže ak má niekto rezervnú tabku a chránič predlaktia, by som poprosil požičať.

Re: Podzimní turnaj v Medlánkách 2015
Odeslal: 17 Zář 2015, 14:15
od Pája1111
Něco ti vezmu a když vyhraješ dostaneš vlastní
Re: Podzimní turnaj v Medlánkách 2015
Odeslal: 17 Zář 2015, 14:46
od dav1dMldc
Dík Pájo, ale už som ich zázrakom našiel

! Takže netreba. Zobral som druhú sadu...
Re: Podzimní turnaj v Medlánkách 2015
Odeslal: 17 Zář 2015, 15:58
od Pája1111
Takže velký stan nebude!!!! Nezapomeňte nějakou ochranu proti dešti...
Trať je posečená od včerejška. Na všechny se moc těšíme.
Re: Podzimní turnaj v Medlánkách 2015
Odeslal: 17 Zář 2015, 18:10
od blue
Zdarec,
nevim jak velky/maly budou ty spodky stehynek, tak bychom prosili porci navic. Jsme krasne rozezrany
Ceny vypadaji fakt skvele!
Re: Podzimní turnaj v Medlánkách 2015
Odeslal: 17 Zář 2015, 18:12
od Pája1111
blue napsal:Zdarec,
nevim jak velky/maly budou ty spodky stehynek, tak bychom prosili porci navic. Jsme krasne rozezrany
Ceny vypadaji fakt skvele!
Markus nedojede, tak bude porce navíc

Re: Podzimní turnaj v Medlánkách 2015
Odeslal: 17 Zář 2015, 20:29
od Kaša
Čiko taky nedorazí (práce)

.... ten ale nebyl přihlášený.
Re: Podzimní turnaj v Medlánkách 2015
Odeslal: 20 Zář 2015, 15:09
od lasky