Stránka 2 z 4

Re: Podzimní turnaj v Medlánkách 2015

Odeslal: 14 Zář 2015, 08:22
od Pája1111
Ceny v duchu Mary Rose.....

Obrázek

Obrázek

Re: Podzimní turnaj v Medlánkách 2015

Odeslal: 14 Zář 2015, 11:28
od Kaša
Pájo ... paráda. Už teď lituju že jsem netrénoval.
Snad se zadaří strefit něco klasicky - tedy "pohaluzi". :blackeye:

Re: Podzimní turnaj v Medlánkách 2015

Odeslal: 15 Zář 2015, 00:20
od dav1dMldc
Pája1111 napsal:Ceny v duchu Mary Rose.....
A kde sú tie tisové luky!? :badgrin:

Re: Podzimní turnaj v Medlánkách 2015

Odeslal: 15 Zář 2015, 08:32
od Pája1111
dav1dMldc napsal:
Pája1111 napsal:Ceny v duchu Mary Rose.....
A kde sú tie tisové luky!? :badgrin:
Také jsem si říkal, že jsi ještě žádné tisáčky, které dáš jako ceny do soutěže, nenafotil. Tak šup,šup Davide. :badgrin:

Re: Podzimní turnaj v Medlánkách 2015

Odeslal: 16 Zář 2015, 07:47
od Pája1111
Zvažuji, že nebudeme tentokrát stavět velký stan..... Posezení máme bloknuté v hospodě, kde vyjímečně není žádná velká akce. Postavili bychom jen menší stan na uskladnění luků a dalších drobností v případě deště.
Proto vás požádám, abyste si s sebou vzali něco proti dešti (pláštěnky, deštníky, rum), kdyby začalo cákat.

Jestli velký stan ano, nebo ne, napíšu s definitivní platností zítra.

K obědu jsme tentokrát domluvili pečené kuřecí spodní stehýnka (porce 4ks) s bramborem. Guláš už se všem asi zajídal :crazy:
Bohužel svou účast zrušil Marek Benedik, kvůli zranění ramene, takže apeluji na "siláky", aby si donesli dostatečně silné nářadí na střelbu rekordů ;)

Poprosím také účastníky, kteří dorazí až v sobotu, aby mysleli na to, že se musí před závodem zkontrolovat šípy. Střílet začneme oficial flight v půl jedenácté, takže by bylo dobré, kdyby jste dorazili tak nejpozději na devátou hodinu.
Také nezapomeňte foťáky a kdo má i kostým, vemte si ho. Fotky s kostýmy jsou prostě nej!!! Počasí zatím vypadá slibně.......

V pátek od rána chystáme trať, takže k zastižení budu na telefonu, na net se občas mrknu také, ale s případnými dotazy raději telefonujte.

Re: Podzimní turnaj v Medlánkách 2015

Odeslal: 17 Zář 2015, 11:58
od pajos
Zdravím všechny zde, chtěl bych se zeptat, zda by na akci nevadili dva čumilové, kteří už s historickými kratochvílemi nemají moc společného. Rádi bychom se s kamarádem na chvilku stavili, lukostřelbu máme rádi, tak jen tak na čumendu, jak Vám to pěkně lítá a třeba se něco dovědět.
PS: umíme se chovat i slušně ;)

Re: Podzimní turnaj v Medlánkách 2015

Odeslal: 17 Zář 2015, 12:07
od Pája1111
Klidně se stavte.....

Re: Podzimní turnaj v Medlánkách 2015

Odeslal: 17 Zář 2015, 13:56
od dav1dMldc
Pájo, zatiaľ si žiaden neobjednal :badgrin:

Mám jednu prosbu do éteru: Zabudol som doma chrániče, takže ak má niekto rezervnú tabku a chránič predlaktia, by som poprosil požičať. :roll:

Re: Podzimní turnaj v Medlánkách 2015

Odeslal: 17 Zář 2015, 14:15
od Pája1111
Něco ti vezmu a když vyhraješ dostaneš vlastní

Re: Podzimní turnaj v Medlánkách 2015

Odeslal: 17 Zář 2015, 14:46
od dav1dMldc
Dík Pájo, ale už som ich zázrakom našiel :D ! Takže netreba. Zobral som druhú sadu...

Re: Podzimní turnaj v Medlánkách 2015

Odeslal: 17 Zář 2015, 15:58
od Pája1111
Takže velký stan nebude!!!! Nezapomeňte nějakou ochranu proti dešti...
Trať je posečená od včerejška. Na všechny se moc těšíme.

Re: Podzimní turnaj v Medlánkách 2015

Odeslal: 17 Zář 2015, 18:10
od blue
Zdarec,
nevim jak velky/maly budou ty spodky stehynek, tak bychom prosili porci navic. Jsme krasne rozezrany :banan:
Ceny vypadaji fakt skvele!

Re: Podzimní turnaj v Medlánkách 2015

Odeslal: 17 Zář 2015, 18:12
od Pája1111
blue napsal:Zdarec,
nevim jak velky/maly budou ty spodky stehynek, tak bychom prosili porci navic. Jsme krasne rozezrany :banan:
Ceny vypadaji fakt skvele!
Markus nedojede, tak bude porce navíc :occasion5:

Re: Podzimní turnaj v Medlánkách 2015

Odeslal: 17 Zář 2015, 20:29
od Kaša
Čiko taky nedorazí (práce) :? .... ten ale nebyl přihlášený.

Re: Podzimní turnaj v Medlánkách 2015

Odeslal: 20 Zář 2015, 15:09
od lasky
vdaka organizatorom za peknu sobotu.. jablka uz su v sudoch ,sem dam videa a fotky co som nafotil.. neteste sa prili som nepremazaval..


http://laskyy.rajce.idnes.cz/war_bow_tu ... 2015_jesen

https://youtu.be/6l9hZa7u0Ew flight

https://youtu.be/PpYBlsXZEAk

https://youtu.be/dUGYAWuaBuE

https://youtu.be/JECETpSfn0E

https://youtu.be/t_WARUkHIlc

https://youtu.be/WCGoXCAgr4I