Stránka 2 z 2

Re: Jarní střelby CSWBS ve Starém Městě 4.5.

Odeslal: 30 Dub 2019, 22:26
od Kaša
Doplním ti doma i tu louku kde budem cca od 10h.
Ta trasa je ten okruh.
Žádné vstupné není ... až dojdeš tak se přiznej že jsi z brodce, to tě odlišíme od běžných "mudlů"!. ;)

Od Zlína bych to objížděl přes Jarošov.

Kaša

Re: Jarní střelby CSWBS ve Starém Městě 4.5.

Odeslal: 01 Kvě 2019, 15:04
od lasky

Re: Jarní střelby CSWBS ve Starém Městě 4.5.

Odeslal: 01 Kvě 2019, 18:32
od Faolins
Jste skvělý chlapy :thumbup:

Re: Jarní střelby CSWBS ve Starém Městě 4.5.

Odeslal: 02 Kvě 2019, 19:25
od Kaša
... a v sobotu na oběd bude guláš od maminky. ;)

Re: Jarní střelby CSWBS ve Starém Městě 4.5.

Odeslal: 03 Kvě 2019, 14:30
od lasky
Kaša napsal:
03 Kvě 2019, 00:45
lasky napsal:
02 Kvě 2019, 21:43
Ja nie.. budem mat kolaciky od mojej manzelky.
;)
.... Lasky, kvůli tobě ti z toho guláše i maso vyberu. :badgrin: 8)
dakujem, ale mne uz take jedla smrdia.. a nejem to.

Re: Jarní střelby CSWBS ve Starém Městě 4.5.

Odeslal: 04 Kvě 2019, 18:39
od Faolins
Děkuju že jsem se za váma mohl podívat měly jste krásné luky i dobové oblečení :clap:

Re: Jarní střelby CSWBS ve Starém Městě 4.5.

Odeslal: 04 Kvě 2019, 21:24
od lasky
Faolins kam si zmizol... Čakali sme debatu.. a ty ako ten novinár čo sa menil na supermana. Za 5..6 týždňov sme tam opäť.. alebo okolo 24 maja na Helfštýne

Moje fotky z mt , mňa fotil Čiko a Boďove, https://m.facebook.com/cswbs/albums/2018370541624765/


https://laskyy.rajce.idnes.cz/Jarne_Stare_Mesto_2019/

Re: Jarní střelby CSWBS ve Starém Městě 4.5.

Odeslal: 04 Kvě 2019, 21:45
od Faolins
Já se dost styděl .. A mamka má v háji záda, bylo toho na ni tak akorát ale chtěla na výlet no .. Nicméně fórum je obsáhlé a já se dočetl co sem potřeboval i díky vašim radám, takže teď už musím jen zapracovat na výrobě abych získal potřebné zkušenosti.. určitě jsme se neviděli naposled možná si s vámi i někdy zastrilim

Re: Jarní střelby CSWBS ve Starém Městě 4.5.

Odeslal: 04 Kvě 2019, 23:51
od Kaša
Faolins napsal:
04 Kvě 2019, 21:45
Já se dost styděl .. A mamka má v háji záda, bylo toho na ni tak akorát ale chtěla na výlet no .. Nicméně fórum je obsáhlé a já se dočetl co sem potřeboval i díky vašim radám, takže teď už musím jen zapracovat na výrobě abych získal potřebné zkušenosti.. určitě jsme se neviděli naposled možná si s vámi i někdy zastrilim
Rádi tě uvidíme znovu a neboj se příště ptát víc ... vypadáme že jsme zabraní do střelby ale při pauzách a guláši moc rádi pokecáme ... :thumbup:

Moc děkuji všem co dojeli a stříleli, trochu improvizovaná akce, ale doufám že se Vám líbila.
Dokonce jsme se dočkali slibovaného anglického počasí, takže vše v naprostém pořádku. :thumbup:

Mimojiné jsme otestovali nové terče a fungujou výborně.

Tak díky za účast a uvidíme se na dalším Staráku 14.-16.6., nebo už na Helfštýně 24.-26.5.
:wave:

Re: Jarní střelby CSWBS ve Starém Městě 4.5.

Odeslal: 05 Kvě 2019, 14:05
od lasky
Faolins napsal:
04 Kvě 2019, 21:45
Já se dost styděl .. A mamka má v háji záda, bylo toho na ni tak akorát ale chtěla na výlet no .. Nicméně fórum je obsáhlé a já se dočetl co sem potřeboval i díky vašim radám, takže teď už musím jen zapracovat na výrobě abych získal potřebné zkušenosti.. určitě jsme se neviděli naposled možná si s vámi i někdy zastrilim
nemas coho.. pridi.. dones flasu medoviny a pokecame.

Re: Jarní střelby CSWBS ve Starém Městě 4.5.

Odeslal: 05 Kvě 2019, 15:53
od lasky
blue napsal:
05 Kvě 2019, 15:12
Medovina ti nesmrdi? :badgrin:
trpim.. ale obetujem sa.

Re: Jarní střelby CSWBS ve Starém Městě 4.5.

Odeslal: 06 Kvě 2019, 21:24
od lasky
Moje fotky na fb su aj na rajceti , potom to premazem.

https://laskyy.rajce.idnes.cz/Jarne_Stare_Mesto_2019/

Re: Jarní střelby CSWBS ve Starém Městě 4.5.

Odeslal: 12 Kvě 2019, 12:18
od Sumira
Ahoj, posílám výsledky a těším se na příště.
Po celou dobu turnaje bylo prakticky bezvětří s jednou krátkou přeháňkou v průběhu střelby na 100yd.

Flight Jaro 2019.jpg
Flight Jaro 2019.jpg (94.14 KiB) Zobrazeno 9344 x
Výsledky Jaro 2019.jpg
Výsledky Jaro 2019.jpg (149.29 KiB) Zobrazeno 9344 x

Re: Jarní střelby CSWBS ve Starém Městě 4.5.

Odeslal: 19 Črv 2019, 20:38
od lasky
https://uloz.to/!inQGfv6Qn6Cv/2019-zip tu su fotky vo vyssej kvalite,

Re: Jarní střelby CSWBS ve Starém Městě 4.5.

Odeslal: 19 Črv 2019, 22:33
od Kaša
Díkes :thumbup: