Stránka 3 z 5

Re: Táboření 30.9.-2.10. 2011

Odeslal: 22 Zář 2011, 10:47
od Sunny Jane Schimek
Drazí spolutáborníci,
teď už se pomalu přesouváme z můžete se hlásit na jídlo na musíte se hlásit na jídlo :)

Vedení by mělo jít příkladem, viď Zdenále, co budeš papat, co? ;)
Taky mi chybí většina Fracce a všichni Poustevníci - jestli teda dorazí?
To ani nepočítám takové nespolehliivé jedince jako Rácu a Bídyho... :wave:

Tak směle pište, uvidíme se za týden (a nějaké drobné)!
*Jana*

Re: Táboření 30.9.-2.10. 2011

Odeslal: 22 Zář 2011, 14:09
od Galion
Se omluvuju za pozdnější hlášení, sem čekal, jak se rozmyslí ještě jeden dobrovolník. Se rozmyslel blbě, takže aus Brün to budou celé 3ks strávníků.

Re: Táboření 30.9.-2.10. 2011

Odeslal: 22 Zář 2011, 18:46
od Abďa
my dáme vědět v neděli....máme totiž 3 ks na marodce :crazy: takže dáme hlavy dohromady a vymyslíme plán naší účasti :salute: :salute:

Re: Táboření 30.9.-2.10. 2011

Odeslal: 23 Zář 2011, 16:59
od Sunny Jane Schimek
Chápu, rýmička je hrozná věc... :(

Jídelníček a množstevníček doladíme o víkendu, ale nakupovat budem až v pátek, takže se vám uděluje čestná výjimka nahlásit se, až se uzdravíte :)

Jen by ně zajímalo, kdo bude mít na starosti organizaci tábořiště, jestli nebude Cip? Koho můžu bombardovat dotěrnými otázkami a požadavky? :bounce:

*J*

Re: Táboření 30.9.-2.10. 2011

Odeslal: 23 Zář 2011, 22:37
od Cipís
Co jsem se bavil se Zdenalem naposledy to je asi koncem srpna tak měl nějaky hruby načrt v hlavě.
Ja Přijedu určitě na celou sobotu, přes noc to asi nevidim, nebod´, od středy ležim v posteli a potim se .
V neděli dame vědět jak jsme natom. :salute:
Cipis

Re: Táboření 30.9.-2.10. 2011

Odeslal: 26 Zář 2011, 12:31
od Gull
Ave Landsknechten!

Hlásim se na stravu - celý víkend, akorát v neděli musím pálit opět kolem oběda. Mám doma povinnosti se zvířectvem a netroufám si jej vzít sebou, pobyt blízko kuchyně by tomu nemusel prospět ;)

Re: Táboření 30.9.-2.10. 2011

Odeslal: 29 Zář 2011, 11:12
od Galion
Servus. Mám dotaz ohledně uspořádání ležení - máme v plánu vzít jeden malej pavilon a áčko. Otázka zní - chceme todle nebo dvě áčka?
A druhá otázka zní - máme vzít plachtu na přístřešek, nebo tam nějaká bude, nebo není třeba? (nad ohniště, přípravnu... prostě kdyby třeba sprchlo, nebo tak něco).

Re: Táboření 30.9.-2.10. 2011

Odeslal: 29 Zář 2011, 12:49
od Galion
A ještě jedna otázka - kudy se tam dá lépe a radostněji dojet?

Re: Táboření 30.9.-2.10. 2011

Odeslal: 29 Zář 2011, 14:42
od Zdenál
Galion napsal:Servus. Mám dotaz ohledně uspořádání ležení - máme v plánu vzít jeden malej pavilon a áčko. Otázka zní - chceme todle nebo dvě áčka?
Osobně preferuji pavilon a áčko, kvůli rozmanitosti.
máme vzít plachtu na přístřešek, nebo tam nějaká bude, nebo není třeba?
Jednoznačně vemte sebou, většinou žádná není.
kudy se tam dá lépe a radostněji dojet
Z Brna nejlépe po okruhu směr Plzeň a těsně před nájezdem na plzeňskou dálnici sjet na obec Rudná a ke konci obce zabočit na Ptice. V Pticích buď bude značeno jako loni, nebo volat. Nejlépe na Jacka.

Re: Táboření 30.9.-2.10. 2011

Odeslal: 29 Zář 2011, 14:57
od Galion
Ook. Dík. Jde mi hlavně o ten závěr, do Ptic trefíme podle mapy.

Re: Táboření 30.9.-2.10. 2011

Odeslal: 29 Zář 2011, 14:59
od Galion
A ještě varování. Vypadá to, že sebou bereme ještě jedno prtě. :roll: Píku sice neunese, ale střílet, střílet taky nebude...

Re: Táboření 30.9.-2.10. 2011

Odeslal: 30 Zář 2011, 00:56
od honza-simek
Ahoj lidi,
pro ty kteri netrefi na taboreni mame specialni soukromou mapu :-). Ze budem takhle slavny, ze nas musi Seznam vyfotit na mapy, to bych neveril :-).
Kvartiermaister :-).

Re: Táboření 30.9.-2.10. 2011

Odeslal: 30 Zář 2011, 10:24
od Abďa
tak to je fakt mazec :badgrin:

Re: Táboření 30.9.-2.10. 2011

Odeslal: 30 Zář 2011, 10:28
od Abďa
jinak to vypadá jako pátek nebo neděle - vpravo dole náš stan je buď zrovna postavený nebo vyklizený a postele vystlané...a cipův espace nakládán nebo vykládán.

Re: Táboření 30.9.-2.10. 2011

Odeslal: 30 Zář 2011, 14:21
od Broďan
To bude spíš v pátek, protože se mi nechce věřit, že by Rácův poustevnický svatostánek nezanechal vůbec žádné stopy.

No, tak si to tam pěkně užijte. Rodinné povinnosti mi nedovolují přijet ani na den, tak snad příště. ;)
Allein Gott die Ehre!