Stránka 3 z 3
Re: Medlánky 2012
Odeslal: 24 Zář 2012, 21:24
od kovi
Taktiež ďakujem za vydarenú akciu a teším sa na jarné strieľanie.
foto :
https://picasaweb.google.com/1157374948 ... dlanky2012
fotografka bola velice aktívna. Nechcelo sa mi to ani triediť takže sú tam takmer všetky foto.
Re: Medlánky 2012
Odeslal: 24 Zář 2012, 21:33
od Kaša
Sakra Pájo, tvoje dominance byla brutální,... hlavně v cloutu -106 a 84 bodů (ufff).
Jinak zkus dát i tabulku celkových vítězů, špatně se mi to z toho luští.
Lasky, já už jsem jedny welsh class šípy pro kámoše udělal, a pro sebe budu dělat luk i šípy,
ale hodně kluků má problémy se sehnáním vhodných brk.
V anglii berou welsh class hodně vážně, kromě všeho je to taky hodně soutěživá disciplína.
Re: Medlánky 2012
Odeslal: 24 Zář 2012, 21:47
od chano
Taky se připojuji k poděkování všem pořadatelům akce i o přesunutí termínu, budu si muset udělat luk a začít trénovat ať na budoucí rok můžu už konečně sváma závodit.
Re: Medlánky 2012
Odeslal: 25 Zář 2012, 13:14
od Gawain
Na rok idem aj do welsh class.

Re: Medlánky 2012
Odeslal: 25 Zář 2012, 14:09
od Pája1111
Já to též mám v plánu, ale už více jak půl roku čekám na peří

Re: Medlánky 2012
Odeslal: 25 Zář 2012, 14:56
od Pája1111
Klukani, rád bych předělal tu tabulku s výsledky... Napište mi s jakým lukem jste stříleli. ( Libry, délka nátahu, výrobce )
Pošlete mi to do SZ, ať to tu nesviníme. Díky...
Re: Medlánky 2012
Odeslal: 25 Zář 2012, 18:37
od Pája1111
Potřebuji od těchto lidí vědět materiál luku z kterého stříleli self kategorii: Lasky, Honza F,David, Marek
Re: Medlánky 2012
Odeslal: 26 Zář 2012, 08:52
od Sumira
Tady ještě jedno delší video:
http://www.youtube.com/watch?v=Hk-Vd58wCNU
p.s. Napište mi prosím do SZ, co používáte na střih videa. (mimo Movie makeru od Windows)
Re: Medlánky 2012
Odeslal: 26 Zář 2012, 09:14
od lasky
ou ou....
Re: Medlánky 2012
Odeslal: 03 Říj 2012, 09:44
od Pája1111
Jen malá vsuvka, hlavně pro Davida. Dnes mi u nás ve firmě kalibratér ověřoval moji závěsnou váhu, o které byly vzneseny pochybnosti, jestli dobře váží.
Chyba při 20kg závaží nebyla na stupnici patrná, při 40kg byla chyba 0,4kg, při 50 kg 0,5kg, všechno do plusu.
Měření jsme několikrát opakovali, zkoušeli jsme i zatáhnout za závaží a povolit, vždy vážila stejně.
Takže váha je v naprosté pohodě.
Tu malou digidální jsem si ověřoval sám, rozdíl oproti přesné laboratorní váze byl 0,1g do plusu. Různá závaží, spousta opakování.... Takže je také v pořádku

Re: Medlánky 2012
Odeslal: 03 Říj 2012, 13:37
od dav1dMldc
Ja nie...
Mam 4 váhy, všetky vážia rovnako a vzhľadom na tu tvoju o 10-15lbs (na 100lbs) menej. Ale beriem, keď ste to kalibrovali. Ešte aj ja premeriam... Asi v čechách máte iné kilo

Re: Medlánky 2012
Odeslal: 04 Říj 2012, 20:30
od chano
k té malé digi váze na šípy, teď jsem si pořizoval setinovou do100g a nad 100 váží jako desetinová do 500g. hodně záleží jestli váha je položená rovně a jak je položený šíp, zkoušel jsem několikrát šíp a podle toho jak jsem ho dal na váhu vážila s tím že když jsem jej dal do těžiště se správným položením tak vážila stejně rozdílek cca 3desetiny.
Re: Medlánky 2012
Odeslal: 23 Srp 2023, 09:22
od Kaša
Znovu vkládám výsledky