Stránka 3 z 3

Re: Jarní střílení v Medlánkách 2015

Odeslal: 27 Dub 2015, 20:33
od dav1dMldc
Vďaka za turnaj organizátorom!
Počasie bolo fajn až na ten protivietor, o čom svedčia i výsledky. Pripájam tabuľku. Ospravedlňujem sa za kvalitu, no je vcelku veľká. Keby chcel niekto podrobnejšie alebo pod. nech napíše SZ.
http://img.janforman.com/vysledkyow3y.jpg

Zlomených lukov škoda, hlavne keď boli tisové. Na budúci turnaj sa to hádam opakovať nebude :)
Markus, prečo myslíš, že som mal tú šiltovku celý deň na hlave? Už som sa poučil :D
Donny dobré videá, aspoň vidieť ako kto strieľa a kde robí chyby. Akurát nakaleného si ma točiť nemusel... :doubt:

Re: Jarní střílení v Medlánkách 2015

Odeslal: 28 Dub 2015, 12:28
od markus
... no, bol si pekne rozštiepaný na srač..

Re: Jarní střílení v Medlánkách 2015

Odeslal: 28 Dub 2015, 17:46
od dav1dMldc
...ďakujem za uznanie...

Re: Jarní střílení v Medlánkách 2015

Odeslal: 30 Dub 2015, 09:43
od markus
David,

keď už si ok, zmeň prosím Ťa v tabuľke, že som strieľal EWBS flight so 140 lb hrabom.

Strelil som tuším v MR dva naše rekordy, s LIVERY a s QUARTER POUDOM.

Re: Jarní střílení v Medlánkách 2015

Odeslal: 02 Kvě 2015, 20:42
od dav1dMldc

Re: Jarní střílení v Medlánkách 2015

Odeslal: 03 Kvě 2015, 01:04
od Kaša
Teď už se to dá přečíst.
Změním tabulku s rekordy a šoupnu ji na net.

Kaša

Re: Jarní střílení v Medlánkách 2015

Odeslal: 11 Kvě 2015, 06:23
od Pája1111
Jen dotázek.... Máte někdo fotky z turnaje?? Teda krom Laskyho, který sežral kartu :lol:

Re: Jarní střílení v Medlánkách 2015

Odeslal: 11 Kvě 2015, 18:56
od dav1dMldc
Asi nikto, budeme musieť počkať až ju Lasky vys***e :D

Re: Jarní střílení v Medlánkách 2015

Odeslal: 11 Kvě 2015, 21:31
od Pája1111
Škoda.... Aspoň nějaké foto by se hodilo. Není co dát na fb ani na ewbs :thumbdown:

Re: Jarní střílení v Medlánkách 2015

Odeslal: 21 Kvě 2015, 15:08
od Donny
Tak tady to máte kuci, vykuchané ze záznamů - uf. Snad se bude líbit. 8)

http://doenny.rajce.idnes.cz/Medlanky_2 ... w_cemetery

Đ :wave:

PS: Kaso, po opetovnem shlédnutí jsem rád, že jsi to přežil bez úhony! :oops:

Re: Jarní střílení v Medlánkách 2015

Odeslal: 21 Kvě 2015, 16:00
od Pája1111
Donny, díky za foto. Dnes to dám na EWBS a na FB....

Re: Jarní střílení v Medlánkách 2015

Odeslal: 23 Srp 2023, 10:07
od Kaša
Znovu vkládám výsledky