Stránka 3 z 4
Re: Podzimní turnaj v Medlánkách 2015
Odeslal: 20 Zář 2015, 21:38
od Sumira
Díky organizátorům za turnaj. Těším se na příště!
Lasky, díky za fotky a videa.
Re: Podzimní turnaj v Medlánkách 2015
Odeslal: 21 Zář 2015, 06:40
od Honza F.
Opět skvěle zorganizovaná akce - díky Pájovi a Romanovi. Dokonce i počasíčko vyšlo báječně.
Tabulka výsledků ofiko flightu:

Re: Podzimní turnaj v Medlánkách 2015
Odeslal: 21 Zář 2015, 07:10
od Kaša
Výborná akce, rád sem Vás všechny zase viděl.
Speciálně neděle byla velmi podařená - střílení na a skrz střílnu z Mary Rose bylo supr.
Lasky, díky za focení a natáčení ... z neděle bude mít myslím nafoceno Dave a Pája.
Kaša
Re: Podzimní turnaj v Medlánkách 2015
Odeslal: 21 Zář 2015, 08:34
od chewbacca
diky Pajo a Romane
opet uzasny vikend a turnaj

Re: Podzimní turnaj v Medlánkách 2015
Odeslal: 21 Zář 2015, 18:30
od blue
Skvela akce skvely party.
Diky chlapci

Re: Podzimní turnaj v Medlánkách 2015
Odeslal: 21 Zář 2015, 23:29
od dav1dMldc
Ja tiež ďakujem organizátorom za turnaj, Honzovi za pomoc s vyhodnocovaním a zapisovaním výsledkov a Laskymu za horlivé dokumentovanie

.
Fotky z nedele som fotil na Ivov foťák, skúsim mu pripomenúť nech to sem postne.
Re: Podzimní turnaj v Medlánkách 2015
Odeslal: 22 Zář 2015, 07:48
od Honza F.
Tabulka s výsledky turnaje. Neuvádím tam pořadí, protože můj Open office si neumí poradit s těmi vzorci a hází tam křížky. Ale i tak je myslím tabulka přehledná a postačí.

Re: Podzimní turnaj v Medlánkách 2015
Odeslal: 05 Říj 2015, 19:12
od Pája1111
Tak ještě sem dávám odkaz na fotky z turnaje... (Ivo, máš už zpracované fotky?)
http://divokasvine.rajce.idnes.cz/Medla ... 20.9.2015/
Re: Podzimní turnaj v Medlánkách 2015
Odeslal: 06 Říj 2015, 13:22
od gwynbleidd
Super fotky. Dúfam, že budúci rok sa už aj ja zúčastním.

Re: Podzimní turnaj v Medlánkách 2015
Odeslal: 06 Říj 2015, 20:45
od Ivo Jarka
Zdravím vás všechny.
Podzimní Medlánky byly opět ve znamení opuchlých bolavých prstů(nezaměňovat s prsy) - takže super. Organizátorům dík!
Posílám odkaz na fotky:
http://ivoxj.rajce.idnes.cz/Medlanky_podzim_2015
Jinak, u nás na severu se blíží podzim a tak zkušební akce-střílení asi nestihnu připravit. Tento týden jsem se teprve dostal do kontaktu s majitelem louky u Slezských Pavlovic kde by bylo to skvělé zázemí. Je to, zdá se, velmi vytížený jednatel ve vícero firmách. Na můj dotaz ale reagoval nadějně. Budu informovat. Mějte se všici fajn. Beginner Ivo

Re: Podzimní turnaj v Medlánkách 2015
Odeslal: 07 Říj 2015, 13:42
od Kaša
Zdar Ivo,
jestli je tam možnost přespání tak akci můžeme udělat tento rok i bez střílení, ne?
Prostě takový "team building".
Kaša
Re: Podzimní turnaj v Medlánkách 2015
Odeslal: 07 Říj 2015, 21:18
od Ivo Jarka
Ahoj Kašíku.
Chlastačce se říká team bulding?

Aha!
Tak jo. Všem na vědomost se dává. 23.10. až 25.10. je ve Slezských Pavlovicích domluvený cyklistický klub. Je to budova s nálevnou, místností ke spaní na molitanech, se zahradou a s venkovním krytém posezení. Cena pronájmu komplexu na víkend je cca 1000,-,. V nabídce jsou snídaně(35-40,-), obědy (65-70,-), večeře ještě projednám. Možnost konzumace vlastních dryáků atd

Takže by se náklady rozpočítaly až na místě. Přivezte si lukostřelecké nádobíčko. Nachystám možnost střílení. Nuda nebude, tak slibuji
Moje tel.č. na dotazy 776 286 480, adrersa:
p.jarkov@seznam.cz.
Ivo
Re: Podzimní turnaj v Medlánkách 2015
Odeslal: 07 Říj 2015, 21:24
od Pája1111
Ivo, to je zrovna termín, kdy máme jet do Francie

Re: Podzimní turnaj v Medlánkách 2015
Odeslal: 08 Říj 2015, 13:51
od lasky
ivo ten termin tiez nemozem.
Re: Podzimní turnaj v Medlánkách 2015
Odeslal: 08 Říj 2015, 22:19
od Ivo Jarka
Zdravím Všechny.
víkend 17.-18. jsme rodina na zavírání řeky Doubravky - jedeme vodu
víkend 24.-25. je Francie
víkend 31.-1.11. je Salašský ostrostřelec - předovky. Musím tam dodat nový malovaný terč, který jsem si loni vystřelil.
víkend 7.-8.11. je klub volný, můžeme to udělat, z hlediska střílení otázka počasí - to už je u nás na severu na postupu Zmar
Zatím nechávám akci na víkend 24.-25. platnou. Můžu ji po shodě přehodit na 7.-8.11. při velkém zájmu to můžeme udělat 31.-1.11. Terč pošlu a střílení z předovky odpískám.
Jinak není všem dnům konec, určitě se u nás jednou ve Slezsku sejdeme
Můj mail je :
p.jarkov@seznam.cz.