Stránka 3 z 3

Re: Podzimní Medlánky 2019 - 10.ročník

Odeslal: 26 Zář 2019, 21:23
od Kaša
Dave měl kolonku nevyplněnu, ale já si myslel že jsi to měl stodvácu, tak jsem ji tam připsal.
Kdyby někdo ještě zahlédl chyby v údajích, tak se ozvěte.

Jinak překvapivě slabé výsledky jak ve flightu, tak i u někoho u cloutu jsou dány částečně poměrně silným protivětrem v sobotu.

Re: Podzimní Medlánky 2019 - 10.ročník

Odeslal: 01 Říj 2019, 19:06
od dav1dMldc
Posledný čas som dosť zaneprázdnený, tak píšem až teraz...
Dobrá akcia, obzvlášť nedeľné rekreačné strieľanie ma hodne bavilo. Vďaka Pájovi za uskutočnenie a zúčastným, že prišli. Teším sa nabudúce. :occasion5:

Ku výsledkom: Niečo doplnil Kaša, teda luky a výrobcov. Je možné, že tam sú nejaké chyby, ale bodové hodnotenie by malo byť správne.
Vo flighte sú dosť slabé výsledky. Ako napísal Kaša, je to jednak kvôli miernemu protivetru, ale hlavne kvôli tomu, že veľa ľudí svoje luky poriadne nedotiahne... Protivietor prekvapil aj mňa, čo je dosť vidieť na cloute :? .

Re: Podzimní Medlánky 2019 - 10.ročník

Odeslal: 06 Říj 2019, 18:53
od dav1dMldc
Ešte jedna fotka z nedeľňajšieho strieľania.... Môj osikový MR šíp :drunken:

Re: Podzimní Medlánky 2019 - 10.ročník

Odeslal: 06 Říj 2019, 19:05
od earendil
Pěkné, to byla trefa do opravdu velmi příhodného místa pro penetraci :) šíp v podstatě neměl vůbec kam jinam jít

Re: Podzimní Medlánky 2019 - 10.ročník

Odeslal: 06 Říj 2019, 20:35
od Kaša
Tímto šípem vyhrál Dave soutěž v penetraci! 8)

Re: Podzimní Medlánky 2019 - 10.ročník

Odeslal: 08 Říj 2019, 23:46
od dav1dMldc
Ano, ale je to mierny "podvod". Trafil som dieru, ktorú som tým šípom spravil v predošlom kole strieľania (a tá hneď vedľa vpravo je tiež odo mňa) :bom:. Ale i tak to vyzerá drsne :D

Re: Podzimní Medlánky 2019 - 10.ročník

Odeslal: 09 Říj 2019, 17:45
od Pája1111
Tak v tom případě jsi vyhrál soutěž v drsnosti :lol:

Re: Podzimní Medlánky 2019 - 10.ročník

Odeslal: 10 Říj 2019, 08:20
od Kaša
earendil napsal:
09 Říj 2019, 19:20
dav1dMldc napsal:
08 Říj 2019, 23:46
Trafil som dieru, ktorú som tým šípom spravil v predošlom kole strieľania
Chytrá taktika. Tak to určitě dělali u Azinku :D
Ty to píšeš jako fór, ale přesně toto je způsob jak se dostat skrz ty nejlepší zbroje jako byla ta v testu s Joem ...
... na chlapa v takové zbroji létá hodně šípů, a jak postupně šípy vytvářejí důlky a "nazobávají" zbroj,
tak ten další šíp co to místo zasáhne tak nakonec prorazí i tuto zbroj.

Ale principíálně šlechtice v takové zbroji zabít nechceš, protože takto vysoce postaveného a hlavně bohatého člověka chceš zajmout a mít za něj výkupné.
Toto byl hlavně důvod proč šel "rytíř" do boje - zase kvůli prachům! :badgrin:

Re: Podzimní Medlánky 2019 - 10.ročník

Odeslal: 23 Srp 2023, 10:50
od Kaša
Znovu vkládám výsledky