Stránka 4 z 5
Re: Grunwald 2010
Odeslal: 20 Črc 2010, 09:03
od Krea
Bylo to výborné. Stihli jsme toho hromadu, dost jsem toho ušila, jídlo vyšlo, peníze jsem utratila všechny a fotky budou (vč. několika z boje) ... teda už jsou na FB (kdo je tam se mnou kamarád

) a na Rajčeti budou výhledově. A jsem ráda, že - jak se zatím zdá - všichni přežili cestu domů a polské silnice.

- grunwald%20041.jpg (207 KiB) Zobrazeno 8973 x

- grunwald%20174.jpg (180.34 KiB) Zobrazeno 8973 x
Re: Grunwald 2010
Odeslal: 20 Črc 2010, 09:28
od Jan Zadubsky
Spakona napsal:přežili sme, písek teče z pračky po kilech a vůbec to bylo super
a přivezli sme domů něčí mimino - komu chybí přihlašte se po sz

A jak je stare? holcicka a nebo chlapecek??
Sigi nepostradas polni lopatku?? jednu jsme v tabore zbalili a pry je tvoje.....

Re: Grunwald 2010
Odeslal: 20 Črc 2010, 10:11
od richardrg
Re: Grunwald 2010
Odeslal: 20 Črc 2010, 10:13
od Dášenka
Re: Grunwald 2010
Odeslal: 20 Črc 2010, 10:55
od richardrg
fotky z návštěvy Malborku - jeden z největších hradů Německého řádu, sídlo Velkého mistra. Pro zájemce fotky reálií
http://picasaweb.google.cz/richardrosen ... t__vvY7VYw#
Re: Grunwald 2010
Odeslal: 20 Črc 2010, 19:30
od Monika
Tak jsem konečně viděla alespoň prostřednictvím televize, co se na bitvišti vlastně dělo- příště si sebou budu nosit krabici na stoupnutí

Re: Grunwald 2010
Odeslal: 21 Črc 2010, 06:29
od Spakona
Jan Zadubsky napsal:Spakona napsal:přežili sme, písek teče z pračky po kilech a vůbec to bylo super
a přivezli sme domů něčí mimino - komu chybí přihlašte se po sz

A jak je stare? holcicka a nebo chlapecek?
vypadá jako holčička, ale to víš, ono se to dnes na první pohled nepozná

je jako nové, voňavé

Re: Grunwald 2010
Odeslal: 21 Črc 2010, 12:43
od Jiří z Holohlav
Monika napsal:Tak jsem konečně viděla alespoň prostřednictvím televize, co se na bitvišti vlastně dělo- příště si sebou budu nosit krabici na stoupnutí

Počítám.počítám .....a jedna holka mi furt chybí.....
Re: Grunwald 2010
Odeslal: 21 Črc 2010, 14:26
od Krea
A teď vám, děvčata, prozradím trik s čutorou.
Jak se snadno dostat ne bitevní pole s foťákem?
...
Na bitvu jsem vyrazila 14:10 s foťákem v košíku a s čutorou vody a 14:20 jsem překvapila naši lehkou pěchotu v lesíku na bitevním poli. Stačilo jen poznamenat, že ne(š)u vodu, důrazně poklepat na čutoru a ukázat na štítek tábora na krku. Myslím, že ač jsem šla v oplečce, fungovala ta čutora, protože uhýbaly i starší dámy. Trik paradoxně fungoval i cestou zpátky, jelikož jsem byla v táboře ještě před jízdou a stačila jí vycvaknout.
Jéééžiš, už se zase těšim, až bude další příležitost vypadnout z kanclu - jako byla tahle. Proč to nedělají vícekrát do roka?
Re: Grunwald 2010
Odeslal: 21 Črc 2010, 14:28
od Krea
Jiří z Holohlav napsal:Monika napsal:Tak jsem konečně viděla alespoň prostřednictvím televize, co se na bitvišti vlastně dělo- příště si sebou budu nosit krabici na stoupnutí

Počítám.počítám .....a jedna holka mi furt chybí.....
Pořád je fajn, že to byla čepička a ne třeba spodky. To by se blbě vysvětlovalo.

Re: Grunwald 2010
Odeslal: 22 Črc 2010, 09:41
od Spakona
no vemu to mimino na nejbližší akci, což se obávám že bude až Jaroměř a kdo se o něj přihlásí, bude jeho - jinak si ho nechám

Re: Grunwald 2010
Odeslal: 23 Črc 2010, 09:50
od Spakona
a konečně i naše (tedy spíš Haniččiny) fotky z Grunwaldu
http://picasaweb.google.cz/SpakonaLydie/Grunwald#
Re: Grunwald 2010
Odeslal: 23 Črc 2010, 14:49
od Thrain
Spakona: Mno já si tam jedno mimčo koupil a je pravda, že jsem ho nedovezl, ale zatím spíš pátrám po členovcích od nás ze skupiny. A má jeden šev, nebo dva? Já měl mimčo se dvěma švy.

Re: Grunwald 2010
Odeslal: 23 Črc 2010, 14:51
od Spakona
tak to tvoje určitě nebude

Re: Grunwald 2010
Odeslal: 23 Črc 2010, 14:57
od Thrain
Spakona napsal:tak to tvoje určitě nebude

A já už se těšil na návrat ztraceného... ehm mimča.

Mno nic, tak se třeba ozvou ti členovci.
