Re: Podzimní turnaj v Medlánkách 2015
Odeslal: 09 Říj 2015, 06:38
Čus Ivošu,
tak v termínu 24.-25. by ti určitě chyběly tito: já, Jana, Pája, Hanka, Sumira, Markus, Seifgard, Donny + Lasky.
Mě by vyhovovalo: určitě termín 31. - 1.11 a kvůli tobě
nejvíc 7. - 8.11.
Jana může 31.-1.11; zato ale nemůže 7.-8.11.
Máš zjištěného Čika?
P.S. Nechceš Pájo přesunout diskuzi ohledně Ivovy akce do samostatného vlákna (aby to bylo víc na očích)?
Mějte se
Kaša
tak v termínu 24.-25. by ti určitě chyběly tito: já, Jana, Pája, Hanka, Sumira, Markus, Seifgard, Donny + Lasky.
Mě by vyhovovalo: určitě termín 31. - 1.11 a kvůli tobě
Jana může 31.-1.11; zato ale nemůže 7.-8.11.
Máš zjištěného Čika?
P.S. Nechceš Pájo přesunout diskuzi ohledně Ivovy akce do samostatného vlákna (aby to bylo víc na očích)?
Mějte se
Kaša