Stránka 35 z 111

Re: Galerie luků - uživatelé

Odeslal: 06 Bře 2011, 22:13
od Bosper
a tady je ještě jeden pohled

Re: Galerie luků - uživatelé

Odeslal: 07 Bře 2011, 13:31
od Pája1111
Co to je za backing na tom luku??? A nemáš foto v nátahu, celkem by mě zajímal tiler. Také je dobré psát i ostatní údaje k luku, jako třebas délka nátahu, rozměry středu, tl. špiček, váha luku....

Re: Galerie luků - uživatelé

Odeslal: 07 Bře 2011, 14:29
od cornus
Co je to černé a aký to má účel?
Tetiva je z čoho?
Tipujem na základe toho profilu, že tento luk 150 metrov nedostrelí.

Re: Galerie luků - uživatelé

Odeslal: 07 Bře 2011, 19:49
od dav1dMldc
tiež som si všimol, že s tým dostrelom trochu preháňa, aj na tom predtým... tipujem tak 100m s 10gr/lb.
sú tam nepekné pánty v strede ramena a ťažké heavy špice. skús urobiť radšej kruhový tiller a LB. ten set dostrelu tiež nenapomáha. to čierne sa mi ale páči :)

Re: Galerie luků - uživatelé

Odeslal: 07 Bře 2011, 20:17
od Bosper
to černé je obyčejný kaloun z galanterie, je to tam kvůli ochraně před prasknutím, nalepeno lepidlem Bizon
tětivu mám z obyčejného provázku z OBI 9kč/bm
a za tím dostřelem si stojím, sice jsem to jen krokoval, ale udělal jsem poctivých 155kroků....natáhl jsem do něj šíp 26,5"
stejné krokování jsem dělal i u předchozího luku

Re: Galerie luků - uživatelé

Odeslal: 08 Bře 2011, 08:08
od Pája1111
Bosper: Postni sem foto v plném nátahu.

Re: Galerie luků - uživatelé

Odeslal: 08 Bře 2011, 17:40
od dav1dMldc
a ja si stojím za tým, že to nedá...

Re: Galerie luků - uživatelé

Odeslal: 08 Bře 2011, 21:05
od Bosper
dav1dMldc napsal:a ja si stojím za tým, že to nedá...
to bychom se mohli dohadovat do nekonečna, nevím, jak tě přesvědčit, tak tě přesvědčovat nebudu :roll:

Re: Galerie luků - uživatelé

Odeslal: 08 Bře 2011, 21:07
od Bosper
Pája1111 napsal:Bosper: Postni sem foto v plném nátahu.
postnu, ale bohužel až za 14 dní, tenhle víkend jsem uvězněn v paneláku....kujva :? :thumbdown:

Re: Galerie luků - uživatelé

Odeslal: 10 Bře 2011, 12:20
od Gawain

Re: Galerie luků - uživatelé

Odeslal: 10 Bře 2011, 12:38
od Pája1111
Pěkné! Dej,prosím, k fotkám nějaké popisky s údaji o lucích. Dík.

Re: Galerie luků - uživatelé

Odeslal: 10 Bře 2011, 12:43
od Gawain
Sú tam, ale postol som to 2x omylom, tak to musíš pozrieť celé

Re: Galerie luků - uživatelé

Odeslal: 10 Bře 2011, 15:22
od cornus
Dobrá práca.
50lbs @ 28´´ dĺžka 70´´ váha 391 g

to je naozaj veľmi nízka váha. Čim si to vážil? :D

Re: Galerie luků - uživatelé

Odeslal: 10 Bře 2011, 15:25
od Gawain
Digitálnou váhou :D

Re: Galerie luků - uživatelé

Odeslal: 10 Bře 2011, 15:32
od Gawain
Dnes sem dám ešte jeden, čo som práve dorobil. :)