Stránka 39 z 111

Re: Galerie luků - uživatelé

Odeslal: 30 Srp 2011, 16:55
od hawkwind
Nefretí, zatím ne.

J.

Re: Galerie luků - uživatelé

Odeslal: 30 Srp 2011, 20:16
od dav1dMldc
no nato, že to je 155tka je set dosť dobrý
ja mám tiež niečo nové:

Obrázek

všetky fotky a popisy: https://picasaweb.google.com/1019766370 ... 5457060482

Re: Galerie luků - uživatelé

Odeslal: 30 Srp 2011, 20:31
od Pája1111
Krásná práce, všechny tilery nádhera!! Proč neděláš špičky z rohoviny?? A ještě u těch šípů se mi zdá, že děláš zbytečně silné ty vložky do končíků... Jinak super! :salute:

Re: Galerie luků - uživatelé

Odeslal: 31 Srp 2011, 07:03
od Kaša
Jardo, ten tiler je super. :p
To je snad nejsilnější jasan o kterém vím,...nebo ten co jsi předával ve francii byl silnější?
A budeš ho dředávat Markovi na medlánkách? Hodně by mě zajímal dostřel,..myslím že už i quaterpound by z něj mohl letět dost dobře.

Dave, to jsou hezké luky,..doufám že budeš na medlánkách a pokecám s dalším lukařem.

Re: Galerie luků - uživatelé

Odeslal: 31 Srp 2011, 16:20
od hawkwind
Tenhle je o něco silnější, ale ten ve Francii byl z lepšího dřeva.No jak říkám, nečekám, že to někdo brzy napodobí. :)
Mark bere sebou svůj závodní luk a Standard šíp, tak prej se máte na co těšit. Jinak - standard bude střílet v soutěži.
Včera jsem dodělával luk pro kamaráda a vzal extra hustou tyč dřeva - s menšíma rozměrama než tohle to mělo 130# na 20" - musel jsem hodně ubírat, ted´to má v podstatě rozměry Ipe. Ale už je to poslední z toho materiálu, už nemám.

J.

Re: Galerie luků - uživatelé

Odeslal: 31 Srp 2011, 19:20
od dav1dMldc
vďaka,
pájo je to jednoduché, rohy vôbec nemám, no dúfam, že mi kamarát nejaké zoženie :D . v šípoch je wengé a preto trochu hrubšie. tie tenké platničky sa mi moc nepáčia.
kaša, je mi ľúto, nebudem. Nemám vôbec čas, prerábame dom...Ale teší ma, že ma konečne berieš ako lukára :)

Re: Galerie luků - uživatelé

Odeslal: 02 Zář 2011, 10:10
od Pája1111
Tak aby to nevypadalo, že nic nedělám.... Morušový plochý LB. Délka 198cm, střed 38x26mm 90#@32".Špičky 11mm.Set 0.
Bylo to z poměrně tenkého kousku, ještě teď jsou tam dvě místa, kde už nezbylo dřevo na břichu :cry:
Nechal jsem jednu vrstvu běli ( kvůli nedostatku dřeva). Na spodním fotu je vidět v detailu místo, kde je vyhnilý suk. Jestli ten luk prdne, tak určitě tam.... Foto v nátahu dodám v neděli po střílení....
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Re: Galerie luků - uživatelé

Odeslal: 02 Zář 2011, 11:04
od cornus
Drevo aj prevedenie krásne.
Škoda tých sukov, asi to tam prdne. Inak super.

Re: Galerie luků - uživatelé

Odeslal: 02 Zář 2011, 11:33
od Kaša
Cornusi nezakřikni to!
Pájo, měl jsi si ho nechat na medlánky a první výstřeli udělat až při flightu,...
protože jetli to půjde do kytek, tak aspoň to předtím střelí pořádnou dálku.
Ale doufám že to vydrží. :clap:
..ale na ten rozměr to není až tak silné,co? ...asi je to tou menší hloubkou.
kolik to prosím tě váží?

Re: Galerie luků - uživatelé

Odeslal: 02 Zář 2011, 12:33
od hawkwind
Moc pěkný - tohle dřevo jsem měl vždycky rád. Mám tu ted´takovej snakey kus, už hodně suchej. Bude z něj luk pro Dášenku...

J.

Re: Galerie luků - uživatelé

Odeslal: 03 Zář 2011, 12:15
od Pája1111
Tak váha ukazuje 860 gramů... Docela dost bych řekl, rekordman to nejspíš nebude :thumbdown:

Re: Galerie luků - uživatelé

Odeslal: 03 Zář 2011, 12:40
od hawkwind
Alanův italský tis 90# váží na chlup 860 gramů.

J.

Re: Galerie luků - uživatelé

Odeslal: 03 Zář 2011, 19:59
od dav1dMldc
pája moc pekný luk, a to drevo! som zvedavý na výsledky.
môj ipák má tiež 868g a 95-100lbs

Re: Galerie luků - uživatelé

Odeslal: 04 Zář 2011, 22:47
od Pája1111
Tak jak jsem slíbil...... Dostřel BLBS šípem s brutálním protivětrem něco málo přes 170m.

Obrázek

Re: Galerie luků - uživatelé

Odeslal: 05 Zář 2011, 07:19
od Kaša
Tak to je slušné. Mohlo by to dát kolem 190m,ne?
..záleží kolik protivítr zpomaloval ostatní luky?