Stránka 39 z 111
Re: Galerie luků - uživatelé
Odeslal: 30 Srp 2011, 16:55
od hawkwind
Nefretí, zatím ne.
J.
Re: Galerie luků - uživatelé
Odeslal: 30 Srp 2011, 20:16
od dav1dMldc
no nato, že to je 155tka je set dosť dobrý
ja mám tiež niečo nové:
všetky fotky a popisy:
https://picasaweb.google.com/1019766370 ... 5457060482
Re: Galerie luků - uživatelé
Odeslal: 30 Srp 2011, 20:31
od Pája1111
Krásná práce, všechny tilery nádhera!! Proč neděláš špičky z rohoviny?? A ještě u těch šípů se mi zdá, že děláš zbytečně silné ty vložky do končíků... Jinak super!

Re: Galerie luků - uživatelé
Odeslal: 31 Srp 2011, 07:03
od Kaša
Jardo, ten tiler je super.
To je snad nejsilnější jasan o kterém vím,...nebo ten co jsi předával ve francii byl silnější?
A budeš ho dředávat Markovi na medlánkách? Hodně by mě zajímal dostřel,..myslím že už i quaterpound by z něj mohl letět dost dobře.
Dave, to jsou hezké luky,..doufám že budeš na medlánkách a pokecám s dalším lukařem.
Re: Galerie luků - uživatelé
Odeslal: 31 Srp 2011, 16:20
od hawkwind
Tenhle je o něco silnější, ale ten ve Francii byl z lepšího dřeva.No jak říkám, nečekám, že to někdo brzy napodobí.

Mark bere sebou svůj závodní luk a Standard šíp, tak prej se máte na co těšit. Jinak - standard bude střílet v soutěži.
Včera jsem dodělával luk pro kamaráda a vzal extra hustou tyč dřeva - s menšíma rozměrama než tohle to mělo 130# na 20" - musel jsem hodně ubírat, ted´to má v podstatě rozměry Ipe. Ale už je to poslední z toho materiálu, už nemám.
J.
Re: Galerie luků - uživatelé
Odeslal: 31 Srp 2011, 19:20
od dav1dMldc
vďaka,
pájo je to jednoduché, rohy vôbec nemám, no dúfam, že mi kamarát nejaké zoženie

. v šípoch je wengé a preto trochu hrubšie. tie tenké platničky sa mi moc nepáčia.
kaša, je mi ľúto, nebudem. Nemám vôbec čas, prerábame dom...Ale teší ma, že ma konečne berieš ako lukára

Re: Galerie luků - uživatelé
Odeslal: 02 Zář 2011, 10:10
od Pája1111
Re: Galerie luků - uživatelé
Odeslal: 02 Zář 2011, 11:04
od cornus
Drevo aj prevedenie krásne.
Škoda tých sukov, asi to tam prdne. Inak super.
Re: Galerie luků - uživatelé
Odeslal: 02 Zář 2011, 11:33
od Kaša
Cornusi nezakřikni to!
Pájo, měl jsi si ho nechat na medlánky a první výstřeli udělat až při flightu,...
protože jetli to půjde do kytek, tak aspoň to předtím střelí pořádnou dálku.
Ale doufám že to vydrží.
..ale na ten rozměr to není až tak silné,co? ...asi je to tou menší hloubkou.
kolik to prosím tě váží?
Re: Galerie luků - uživatelé
Odeslal: 02 Zář 2011, 12:33
od hawkwind
Moc pěkný - tohle dřevo jsem měl vždycky rád. Mám tu ted´takovej snakey kus, už hodně suchej. Bude z něj luk pro Dášenku...
J.
Re: Galerie luků - uživatelé
Odeslal: 03 Zář 2011, 12:15
od Pája1111
Tak váha ukazuje 860 gramů... Docela dost bych řekl, rekordman to nejspíš nebude

Re: Galerie luků - uživatelé
Odeslal: 03 Zář 2011, 12:40
od hawkwind
Alanův italský tis 90# váží na chlup 860 gramů.
J.
Re: Galerie luků - uživatelé
Odeslal: 03 Zář 2011, 19:59
od dav1dMldc
pája moc pekný luk, a to drevo! som zvedavý na výsledky.
môj ipák má tiež 868g a 95-100lbs
Re: Galerie luků - uživatelé
Odeslal: 04 Zář 2011, 22:47
od Pája1111
Tak jak jsem slíbil...... Dostřel BLBS šípem s brutálním protivětrem něco málo přes 170m.

Re: Galerie luků - uživatelé
Odeslal: 05 Zář 2011, 07:19
od Kaša
Tak to je slušné. Mohlo by to dát kolem 190m,ne?
..záleží kolik protivítr zpomaloval ostatní luky?