Stránka 40 z 115

Re: Lukařský chat - nežvanit v galerii, ale tady!

Odeslal: 04 Dub 2014, 06:45
od cornus
Paráda! :alien:

Re: Lukařský chat - nežvanit v galerii, ale tady!

Odeslal: 19 Kvě 2014, 19:00
od lasky

Re: Lukařský chat - nežvanit v galerii, ale tady!

Odeslal: 25 Črv 2014, 11:05
od wolf
V Boleslavi bude asi k mání spoustu laburna a tisu:

http://praha.idnes.cz/boleslav-pokaci-j ... zpravy_jan

Re: Lukařský chat - nežvanit v galerii, ale tady!

Odeslal: 30 Črv 2014, 17:24
od Pája1111
Sice to nemá s lukařinou nic společného, ale kdo máte zájem vědět, proč jsem se 14 dní neozýval, tak mrkněte na fotky...

http://divokasvine.rajce.idnes.cz/Skoro ... lowa_2014/

Re: Lukařský chat - nežvanit v galerii, ale tady!

Odeslal: 15 Črc 2014, 10:28
od Honza F.
Jedna z mnoha zajímavých věcí z MR muzea. Vyvážená strava pro lukostřelce! :D
Obrázek

Re: Lukařský chat - nežvanit v galerii, ale tady!

Odeslal: 16 Črc 2014, 19:24
od Rivan
Tuhle dietu bych zkusil ... :-D

Re: Lukařský chat - nežvanit v galerii, ale tady!

Odeslal: 21 Srp 2014, 07:42
od uzdil88
Ahoj, možná si někdo vzpomene, jak jsem tu asi před půl rokem psal, že se mi podařilo si vystřelit si ucho z luku (40lb). Naštěstí to tenkrát skončilo dobře, bylo jen lehce natrhnuté.

No včera jsem by střílet ze té mé 80ky a co se nestalo, opět se mi tam nějak ta naušnice připletla a..........už jsem ji nenašel. V první chvíly jsem to ani nevnímal. Jen jsem si řekl: "Aha asi jsem si lehce škrtnul tětivou o ucho." pak jsem si tam sáhnul: "Aha, naušnice pryč." Tak my tatík pozbíral šípy, já si mezitím držel na uchu triko jelikož to pěkně chcalo a šli jsme pomalu k autu a do nemocnice. Výsledek: natržené ucho zezadu cca 3cm (zašito), vytržená naušnice (taky zašito). Poučení pro příště? Necpat tam tu hlavu pořád!.......A sehnat si menší naušnice :roll:

A jaké máte vy ftipné historky ze střílení?

Re: Lukařský chat - nežvanit v galerii, ale tady!

Odeslal: 21 Srp 2014, 08:46
od Pája1111
No pěkně chlapče :D

Nechceš přijet na turnaj do Medlánek a všem nám to názorně ukázat??? :badgrin:

Re: Lukařský chat - nežvanit v galerii, ale tady!

Odeslal: 21 Srp 2014, 10:34
od Honza F.
Tedy mě už se asi 2x nebo 3x stalo, že mě tětiva při výstřelu "pohladila" po tváři, ale tohle je tedy hodně drsné. Držím palce, aby se to rychle a dobře zahojilo.

Re: Lukařský chat - nežvanit v galerii, ale tady!

Odeslal: 28 Zář 2014, 18:32
od Rumlik
Dnes jsem porazil jeden akátek a chtěl bych se zeptat co si myslíte o kvalitě dřeva. Rostl v kamenité pískovcové půdě. Děkuji

Re: Lukařský chat - nežvanit v galerii, ale tady!

Odeslal: 29 Zář 2014, 13:22
od seifgard
Slavnosti ohně - festival experimentální archeologie a living history
https://www.facebook.com/events/5869669 ... pe=regular
Třeba by nám poradili se zápalnou směsí na šípy :bom: máte to z Brna kousek.

Re: Lukařský chat - nežvanit v galerii, ale tady!

Odeslal: 29 Zář 2014, 21:16
od lasky
nechcem frflat na tie slavnosti ale myslim ze nie.. mame recepty a vsetko vlani v starom meste fungovalo ako ma.. melkek a ciko spravili svoje a skusa aj honzaf, skor by sme ich to ucili my..

Re: Lukařský chat - nežvanit v galerii, ale tady!

Odeslal: 30 Zář 2014, 08:24
od Pája1111
Ten akát je taková střední kvalita, klidně z něj můžeš dělat. Zhoď dolů celou běl. Nezapomeň, že z akátu jdou "jen" ploché luky. (Viděl jsem i nějaké vyjímky D profil, ale většinou to děsně fretí)
Pak se pochlub výsledkem....

Re: Lukařský chat - nežvanit v galerii, ale tady!

Odeslal: 30 Zář 2014, 14:14
od Rumlik
Dobre moc dekuju nasel jsem si jeden clanek na amerikan flatbow s vykresem. Tak toto je muj plan. Zacal jsem si treningove opracovavat jednu sestinku, ktera neni nic moc tao kdyz to pokazim tak se nic nestane. Hlavne jsem ted poprve sundaval bilou cast dreva zbytek mam jeste v kure.

Re: Lukařský chat - nežvanit v galerii, ale tady!

Odeslal: 30 Zář 2014, 17:25
od dav1dMldc
Mne sa ten agát moc nepáči, ale na isté posúdenie bych ho musel mať v ruke alebo aspoň lepšiu fotku lepšieho rezu (aby to bolo čisté, nie také chlpaté). Na slabé luky a naučenie avšak môže byť. Beľ daj dole hneď, uschne sa ti to rýchlejšie a jadro nemá toľko vody v sebe, takže to ani nebude praskať. Mám to overené.