Stránka 5 z 5
Re: Střih "princess"
Odeslal: 15 Říj 2011, 14:12
od volrath
Vďaka The medieval tailor's assistant moc pomohlo.
Re: Střih "princess"
Odeslal: 21 Led 2013, 02:32
od limonada
Nechce se mi vířit už ustálené vody, ale tento obrázek vzhledem k princessu mě zaujal (a to na princess střih v historii nevěřím;)

Re: Střih "princess"
Odeslal: 24 Led 2013, 19:54
od Dášenka
Podle mne tam prostě ten šev vyjít mohl, když vemeš obdélníky a ty na těle natvaruješ, tak ten výsledek tomu modernímu podobný být může, myslím, že aktuální myšlenková rovina je taková, že pokud to tím střihem není šito cíleně, tak nikdo nic nepoví.
Tak, a už se těším, až konečně došiju ten "patchwork" ne tom živůtku červených šněrovacích šaty, to teprva bude legrace

Re: Střih "princess"
Odeslal: 30 Led 2013, 18:32
od Markéta
já bych to možná tipla na okraj překryvu kojících průstřihů...
Re: Střih "princess"
Odeslal: 31 Led 2013, 09:45
od Spakona
myslím že paní Markéta to odhadla zcela správně - no jo - holt zkušená dojčacia mamička

Re: Střih "princess"
Odeslal: 18 Črv 2013, 13:50
od limonada
našla jsem stránku se souhrnnými obrázky střihů,kde jde šev přes prsa a s dvěma variantami rozkresleného střihu (obsahuje i rukáv do hlubokého průramku)
velice zajímavé!!! sice v ruštině, ale s překladačem to docela jde
http://silvenka.livejournal.com/42568.h ... ead=563016
Re: Střih "princess"
Odeslal: 19 Črv 2013, 14:13
od Dášenka
Hezká sbírečka

(za pozornost stojí i to boční šněrování, až se zase bude toto diskutovat)
Re: Střih "princess"
Odeslal: 20 Črv 2013, 14:01
od Maršálek
Souhlasím, že se kolem různých "zaručeně pravých a zaručeně špatných" střihů zbytečně jančí - střih je cesta k výsledku, ne cíl. Připomíná mi to nepřímé prohlášení, že posláním oděvu je být tvořen z klínů

Re: Střih "princess"
Odeslal: 20 Črv 2013, 15:57
od Spakona
řekla bych že klínem se tvoří zcela jiné hodnoty...
