Stránka 6 z 6

Re: Dotazy

Odeslal: 05 Bře 2013, 20:46
od Dorlas

Re: Dotazy

Odeslal: 05 Bře 2013, 20:52
od Morrigna
Dorlas: děkuji, fórum jako takové jsem našla, ale nenašla jsem odkaz na registraci. Nebo by tam měly fungovat přihlašovací údaje odsud? Mě nefungují.

Re: Dotazy

Odeslal: 06 Bře 2013, 16:28
od Supík
Je potřeba se tam zaregistrovat extra. Z nějakého důvodu tam někdo vypnul možnost registrace. Zjistím proč a dám vědět.

Re: Dotazy

Odeslal: 04 Dub 2013, 22:39
od Supík
Tak problém vyřešen. Registrace opět běží.

Re: Dotazy

Odeslal: 05 Dub 2013, 17:22
od Morrigna
Asi jsem se měla ozvat, omlouvám se - na třicítkové forům už jsem zaregistrovaná, bylo to zamčené schválně, kvůli spamerům. Jestli je to teď odemčené, vysvětluje to řádění azbuky na Salónu krásy.