Stránka 1 z 1
Hajnice 2010
Odeslal: 14 Črv 2010, 21:17
od Herman z lesa
Tak co vy na to aký to tam pro Vás bylo
Re: Hajnice 2010
Odeslal: 14 Črv 2010, 22:15
od Indy
Herman z lesa napsal:Tak co vy na to aký to tam pro Vás bylo
A ty jsi kterej?

Re: Hajnice 2010
Odeslal: 15 Črv 2010, 05:08
od White_Wolf
Indy napsal:A ty jsi kterej?

On je ten kterej chodil pri bitve vzdy posledni

A ja vetsinou vedle nej.

Re: Hajnice 2010
Odeslal: 15 Črv 2010, 06:04
od Herman z lesa
já jsem ten co to všechno z gruntu překope abych vypadal tak jak to vypadat má.Okukoval jsem Vás dva ( Indy , Sigfried) znám vás podle vidění. Jezdil jsem s upickejma střelcema a ted jsem samostatná jednotka. Nosím znak Gotz von Berlichingen bílé loukotové kolo na černém podkladu

Re: Hajnice 2010
Odeslal: 15 Črv 2010, 08:45
od Siegfried
Hermann

Tak držím palec. A pak se hoď na salon krásy, ať víme jak se daří.
Jinak se mi líbilo, je tam krásně... jako každej rok... akorát mi ten krakonoš letos vůbec nešmakoval...
Re: Hajnice 2010
Odeslal: 15 Črv 2010, 10:31
od Random
A to zas mě jo

Poslal jsem kluka s korbílkem pro nealko pivo, jako zodpovědný řidič, a když ho přinesl a já ochutnal, konstatoval jsem, že tak dobré nealko jsem snad ještě nepil.
Pak se ukázalo, že se spletl a odněkud přinesl ležák (asi toho krakonoše). Smůla. Pepovi jsem to vysvětlil

a korbel nechal dopít žíznivějším ...
Re: Hajnice 2010
Odeslal: 15 Črv 2010, 19:48
od Herman z lesa
mě se tam líbilo až na to dlouhý čekání v plechu cca 1h. to je moc se tak dlouho píct na sluníčku
jak něco budu mít tak to dám do salonu akorát to bude chvilku trvat

Re: Hajnice 2010
Odeslal: 15 Črv 2010, 20:16
od White_Wolf
Herman z lesa napsal:jak něco budu mít tak to dám do salonu akorát to bude chvilku trvat

No jesi si to budes nechavat delat na stejnym miste jako ja tak se nedivim ze to bude trvat dlouho
