Stránka 1 z 1

Hajnice 2010

Odeslal: 14 Črv 2010, 21:17
od Herman z lesa
Tak co vy na to aký to tam pro Vás bylo

Re: Hajnice 2010

Odeslal: 14 Črv 2010, 22:15
od Indy
Herman z lesa napsal:Tak co vy na to aký to tam pro Vás bylo
A ty jsi kterej? :D

Re: Hajnice 2010

Odeslal: 15 Črv 2010, 05:08
od White_Wolf
Indy napsal:A ty jsi kterej? :D
On je ten kterej chodil pri bitve vzdy posledni :D A ja vetsinou vedle nej. :D

Re: Hajnice 2010

Odeslal: 15 Črv 2010, 06:04
od Herman z lesa
já jsem ten co to všechno z gruntu překope abych vypadal tak jak to vypadat má.Okukoval jsem Vás dva ( Indy , Sigfried) znám vás podle vidění. Jezdil jsem s upickejma střelcema a ted jsem samostatná jednotka. Nosím znak Gotz von Berlichingen bílé loukotové kolo na černém podkladu :roll:

Re: Hajnice 2010

Odeslal: 15 Črv 2010, 08:45
od Siegfried
Hermann :) Tak držím palec. A pak se hoď na salon krásy, ať víme jak se daří.

Jinak se mi líbilo, je tam krásně... jako každej rok... akorát mi ten krakonoš letos vůbec nešmakoval...

Re: Hajnice 2010

Odeslal: 15 Črv 2010, 10:31
od Random
A to zas mě jo :badgrin: Poslal jsem kluka s korbílkem pro nealko pivo, jako zodpovědný řidič, a když ho přinesl a já ochutnal, konstatoval jsem, že tak dobré nealko jsem snad ještě nepil.

Pak se ukázalo, že se spletl a odněkud přinesl ležák (asi toho krakonoše). Smůla. Pepovi jsem to vysvětlil :blackeye: a korbel nechal dopít žíznivějším ...

Re: Hajnice 2010

Odeslal: 15 Črv 2010, 19:48
od Herman z lesa
mě se tam líbilo až na to dlouhý čekání v plechu cca 1h. to je moc se tak dlouho píct na sluníčku :(
jak něco budu mít tak to dám do salonu akorát to bude chvilku trvat :D

Re: Hajnice 2010

Odeslal: 15 Črv 2010, 20:16
od White_Wolf
Herman z lesa napsal:jak něco budu mít tak to dám do salonu akorát to bude chvilku trvat :D
No jesi si to budes nechavat delat na stejnym miste jako ja tak se nedivim ze to bude trvat dlouho :D