Stránka 1 z 1

Výroba opasku pro V...

Odeslal: 12 Pro 2010, 18:00
od rehtu
Tak dnes je to v tomhle stavu,snad to zítra nebo pozítří dodělám :).

Re: Výroba opasku pro V...

Odeslal: 12 Pro 2010, 22:31
od narvek
Hezký...

Re: Výroba opasku pro V...

Odeslal: 17 Pro 2010, 14:28
od rehtu
No tak jsem to dodělal a dneska to odesílám.