Stránka 1 z 1
platovy kabatec
Odeslal: 24 Ún 2011, 18:29
od supermixer
Zdar
chtel bych si udelat platovy kabatec (tezky pesak 1. pol 15. st). Pry se to tady uz nekde probiralo, ale ja to nenasel. Tak jestli by byl nekdo ochoten napsat nejaky odkaz,kde to najdu. Dik
Re: platovy kabatec
Odeslal: 25 Ún 2011, 00:04
od Jan Zadubsky
Ahoj mam kabatec na prelom 14/15 tady mas k nemu nejaky odkazy, pripadne napis svou predstavu a jeste neco najdem
http://zbroje.mac-armour.cz/galerie.html?folder=48
http://dobakarlova.brodec.org/viewtopic ... 9&start=70
Re: platovy kabatec
Odeslal: 25 Ún 2011, 00:19
od Jan Zadubsky
Re: platovy kabatec
Odeslal: 25 Ún 2011, 01:52
od supermixer
Nocetl jsem i tu diskuzi a vypada to, ze se tak uplne netrefuju do obdobi. chtel bych to nosit na 1.puli 15. st,ale obavam se,aby to nebyl anachronismus

Je nebo neni? Nasel jsem jeste tuhle briganu od kompanie sv. Jiri. Ta by odpovidala spis...asi
Re: platovy kabatec
Odeslal: 25 Ún 2011, 01:55
od supermixer
A ten tvuj strih plataku odpovida 1400 plus?
Re: platovy kabatec
Odeslal: 25 Ún 2011, 10:48
od Mojshe
supermixer napsal:Nocetl jsem i tu diskuzi a vypada to, ze se tak uplne netrefuju do obdobi. chtel bych to nosit na 1.puli 15. st,ale obavam se,aby to nebyl anachronismus

Je nebo neni? Nasel jsem jeste tuhle briganu od kompanie sv. Jiri. Ta by odpovidala spis...asi
tahle brigantýna odpovídá cca 1470-90
výroba Yannic Epinard, plíšky jsou pocínované, potažená je sametem z čínského hedvábí (vyráběno na zakázku) - fakt bomba.
Re: platovy kabatec
Odeslal: 05 Bře 2011, 10:14
od supermixer
Jasne,tenhle typ brigosky je pozdnejsi,me spis fakt zajima ten platak. Ale stale nenachazim verzi datovano nekam do husitu
