Stránka 1 z 1
Dobývání Švihova 2011
Odeslal: 07 Črc 2011, 00:29
od Ignac
Odeslal: 07 Črc 2011, 09:55
od Ellanor
Fotky ode me (Eva z Poustevnika z Brna):
https://picasaweb.google.com/eva.m.kab/ ... raduSvihov
Fotky nejsou nic moc (jako vzdy), ale brzy budu mit novy dokumentarni fotacek, uz se nemuzu dockat

)..
Kam muzu napsat par malinkych nevyzadanych poznamek k akci ?

)..
Re: Dobývání Švihova 2011
Odeslal: 07 Črc 2011, 10:28
od Abďa
Re: Dobývání Švihova 2011
Odeslal: 07 Črc 2011, 20:15
od Svenbjörn
Super akcia, som rad že som sa mohol zučastnit i ked ma mrzi ze som nemohol zostat aj v utorok. Este by sa mohli sem hodit fotky z kúpania nech sa všetci zasmejú

Re: Dobývání Švihova 2011
Odeslal: 10 Črc 2011, 08:48
od Kafkin
Parádní akce. Dík všem, kdo na tom mají zásluhu. A tady je "něco málo" našich fotek:
http://kafkin.rajce.idnes.cz/Dobyvani_Svihova_2011/
Re: Dobývání Švihova 2011
Odeslal: 10 Črc 2011, 18:17
od Bunda
Tak jsem se díval na tu reportáž, schválně si poslechněte, jak hlasatelka označila bojující v čase 17:19
Nezdá se vám, že proti nám něco má?
Není tonakonec jakási LHultras?

Re: Dobývání Švihova 2011
Odeslal: 10 Črc 2011, 23:51
od Czernozub
Ty jo, v té reportáži vypadala ta bitka fakt luxusně, všechna čest chlapy, hráli jste to moc pěkně

Velká pochvala zvláště za zastřeleného sběha, střelec má evidentně jistou ruku

Re: Dobývání Švihova 2011
Odeslal: 12 Črc 2011, 12:52
od Ellanor
Bohuzel ten odkaz na reportaz uz nejak nefunguje :(
Dovolim si tedy par malych poznamek, z pohledu divaka, castecne zasveceneho.
- pridala bych priste prednasky nejen o zbranich a delech, ale taky o obleceni, proc barvy, proc prostrihy, proc suspiky :o)..
- rikala jsem to uz na miste a jsem rada, ze na to herci reagovali, vysvetlim ted jeste jednou. To ze z maji decka hysteraky ze strileni je normalni. Ty deti, ktere to zvladaji, vetsinou cele predstaveni resi, jestli si uz zacpat usi, uz je muzu pustit atd.. Zvlast pokud maji vyhled zakryty dobyvaci vezi, je lepsi na to upozornovat i slovne, napriklad "delo nabito, podpalte to" :o)..
- aby byl Vilem z Bechyne uveritelnejsi, mel by mit v kazde scene jiny kostym, nejlepe aby to gradovalo az k uzasne robe plne peri a trpytek :o))..
Re: Dobývání Švihova 2011
Odeslal: 12 Črc 2011, 14:49
od Abďa
divný, mě to jede furt, navíc co vím tak za kafkách zase přidávali mašiny a zatím se tam nic za poslední tři, čtyři roky z archivu neumazávalo, hlavně teď ne kvůli digitálnímu archivu který by tím šel do kopru
Re: Dobývání Švihova 2011
Odeslal: 27 Črc 2011, 16:25
od Gull
2 Czernozub: "...Velká pochvala zvláště za zastřeleného sběha, střelec má evidentně jistou ruku

"
Díky, ale bylo to dopředu domluvené a řádně secvičené

Re: Dobývání Švihova 2011
Odeslal: 27 Črc 2011, 17:16
od Czernozub
To nevadí, stejně to bylo pěkný
