Stránka 1 z 1

Bruchy cca 12.stol.

Odeslal: 22 Ún 2012, 09:46
od Vítek
Ahoj, chtěl bych se prosim zeptat, jakej nejlépe užít materiál na bruchy(cca. 12. stol-viz Curie Vitkov), konkrétně kde ho sehnat a co si žádat, aby my při žádosti o len nedali nějakou míšeninu a pod. Děkuji

Re: Bruchy cca 12.stol.

Odeslal: 23 Ún 2012, 01:22
od Siegfried
Prostě chtěj 100% len režný či bělený. Čím jemněji tkaný tím příjemnější na nošení.

Re: Bruchy cca 12.stol.

Odeslal: 23 Ún 2012, 08:30
od MLuks
Ještě bych připomněl, aby byl dost hustě tkaný (vyšší gramáž), jinak budeš každý den zašívat prodřeniny a vytrhané stehy...nebo při lezení po obléhacím žebříku vylasuješ své spolubojovníky pod tebou :banan:
(v horším případě i diváky)

Re: Bruchy cca 12.stol.

Odeslal: 23 Ún 2012, 09:34
od urs
Martin Moudrý napsal:Ještě bych připomněl, aby byl dost hustě tkaný (vyšší gramáž), jinak budeš každý den zašívat prodřeniny a vytrhané stehy...nebo při lezení po obléhacím žebříku vylasuješ své spolubojovníky pod tebou :banan:
(v horším případě i diváky)
Osobní zkušenosti?

Re: Bruchy cca 12.stol.

Odeslal: 23 Ún 2012, 10:11
od MLuks
urs napsal:Osobní zkušenosti?
Díky, přesně tohle mám na mysli, ale nečekal bych, že mně takhle nějakej úchylák vyfotí :)