Stránka 1 z 1

RAMON - Český měšťan cca 1470

Odeslal: 28 Srp 2008, 10:27
od Ramon
Ahoj,
chtěl bych vás poprosit zda nevíte kde by se dal sehnat střich nebo fotka zdařilé rekonstrukce kabátu na rok cca 1470, nejlépe pro čechy... Jde mi o kabát na zimní období... Jiank na sobě nosim kalhotový nohavice navázaný k vestě a přesto kabátec (či doublet...?). Díky moc

Ramon

Re: RAMON

Odeslal: 28 Srp 2008, 10:48
od deCarabas

Re: RAMON

Odeslal: 28 Srp 2008, 21:37
od Romikov
No a sousta kabátů je k vidění v osprejích.