RAMON - Český měšťan cca 1470
Odeslal: 28 Srp 2008, 10:27
Ahoj,
chtěl bych vás poprosit zda nevíte kde by se dal sehnat střich nebo fotka zdařilé rekonstrukce kabátu na rok cca 1470, nejlépe pro čechy... Jde mi o kabát na zimní období... Jiank na sobě nosim kalhotový nohavice navázaný k vestě a přesto kabátec (či doublet...?). Díky moc
Ramon
chtěl bych vás poprosit zda nevíte kde by se dal sehnat střich nebo fotka zdařilé rekonstrukce kabátu na rok cca 1470, nejlépe pro čechy... Jde mi o kabát na zimní období... Jiank na sobě nosim kalhotový nohavice navázaný k vestě a přesto kabátec (či doublet...?). Díky moc
Ramon