Stránka 1 z 1

Velké letní střílení 2015

Odeslal: 15 Črv 2015, 21:51
od Sumira
Ahoj,
Velké letní střílení ve Starém Městě proběhne 18.-19.7.2015.
Příjezd možný už v pátek.
Budu se těšit na stejně hojnou účast jako minule na jarním turnaji.
Jako letní bonus bude možnost koupání ve štěrkopískovém jezírku, které je vedle místa konání turnaje.

Prosím střelce o přihlášení na email hlmir@seznam.cz (viz Vzor přihlášky dole)
Uzávěrka proběhne 5.7.2015
Startovné je 300,- Kč, (bude vybíráno po přihlášení)
Pro účast v turnaji je potřeba mít platnou pojistku "proti blbosti" (více informací případně na emailu).
V sobotu večer proběhne volební valná hromada CSWBS.


________________________________________
Vzor přihlášky:

1. Jméno
2. Luk
- kategorie (MR, MW, WCl, NH, LL) - každý střelec může mít v turnaji registrovány pouze dva luky
např. MR 130lb/32 + WCl 110lb/32
- nátahová síla luků (lb nebo kg)
3. Ubytování ( vlastní ve stanu, či autě, případně v některém penzionu ve Starém Městě)
4. Strava: Vlastní x Jídlo od pořadatele
5. Termín příjezdu: ( pátek, sobota ) případně termín odjezdu, pokud chcete odjet dříve
6. Historický kostým: ano-ne ( doplňte období )
7. Doprovod: (počet lidí, psů)
________________________________________

Startovní listina:
Warbow
1. Jan Fiala
2. Pavel Šešulka
3. Hana Šešulková
4. Miroslav Hlavačka
5. Jan Kašpar
6. Petr Buček
7. Marek Benedik
8. Martin Bláha
9. Lucie Rybová
10. Zdeněk Kabelka
11. Oldřich Fröhlich
12. Roman Kretík
13. Hana Paclíková
14. Jiří Strejček
15. David Matejov
16. Ivo Jarka
17. Pavlína Jarková
18. Michal Jarka
19. Martin Haberle
20. Miloš Kodýdek
21. Kristína Boháčová
22.


Lovecké luky
1. Bohumil Višenka
2. Vít Jarka
3. Honza Procházka
4. Dominik Hanke
5. Christos Bazakas
6. Jaroslav Křivánek
7.
plakat 2015.jpg
plakat 2015.jpg (90.24 KiB) Zobrazeno 9220 x

Re: Velké letní střílení 2015

Odeslal: 19 Črc 2015, 18:13
od lasky
dakujem organizatorovi za organizovanie... fotky zatial prezili a hadam nebudem jest ananas... do konca tyzdna hadam budu vsetky.. videa a fotky dam sem..

Re: Velké letní střílení 2015

Odeslal: 19 Črc 2015, 20:29
od lasky
priznajte sa o com bola debata?

Re: Velké letní střílení 2015

Odeslal: 19 Črc 2015, 20:45
od lasky
mizerna fotka... takto z nej aspon nieco bude...

Re: Velké letní střílení 2015

Odeslal: 19 Črc 2015, 23:12
od lasky

Re: Velké letní střílení 2015

Odeslal: 20 Črc 2015, 06:13
od Pája1111
lasky napsal:priznajte sa o com bola debata?

Ty jo, nějak mi jede podpaždí... Mně taky, úplně to ohýbá vzduch.... :D

Re: Velké letní střílení 2015

Odeslal: 20 Črc 2015, 06:24
od Honza F.
Bylo horko, koupání, horko, střílení, horko, klobásky, horko, gigantická vepřová kolena, horko, bramboračka, horko, malinovka a pivko, horko, jeden malý deštíček, horko, šílený ekolog, horko, ovádi a horko. Jo a bylo horko.
Bezva akce a velký dík Sumirovi za zorganizování.

Re: Velké letní střílení 2015

Odeslal: 20 Črc 2015, 08:28
od markus
Pája1111 napsal:
lasky napsal:priznajte sa o com bola debata?

Ty jo, nějak mi jede podpaždí... Mně taky, úplně to ohýbá vzduch.... :D
Donny mi vysvetľuje novú techniku, s ktorou už ten tisák dá naplno. No a keď som pochopil, čo chce urobiť, tak som sa začal potiť ešte viac ...

Re: Velké letní střílení 2015

Odeslal: 27 Črc 2015, 23:15
od Boďa
Komu se nechce listovat v celé reportáži :roll:
https://youtu.be/OxmL0UZJFRE

Re: Velké letní střílení 2015

Odeslal: 23 Srp 2023, 09:55
od Kaša
Znovu vkládám výsledky