Stránka 1 z 1

Dobývání Pořešína 2015

Odeslal: 14 Zář 2015, 21:46
od Koudy
Byli jsme jako svaz pozváni na akci pořádanou v sobotu 3. října na zřícenině hradu Pořešín. Jde o dobývání hradu husitskými vojsky, obranu si berou na starost lidé se střelou v erbu (Bavor ze Strakonic a další), útočníky povede Jan z Vrcova. Bude tam možnost stanovat a v jednání je cesťák.
Pro ilustraci fotky pět let zpátky - http://zdeslaus.rajce.idnes.cz/Dobyvani ... rijen_2010

Dejte vědět jestli je to pro vás zajímavé a kolik by se vás zhruba vybravilo.

Re: Dobývání Pořešína 2015

Odeslal: 14 Zář 2015, 22:01
od Monika
Od CP to asi bude slabší, Chomi dělá Medovinobraní a spousta ostatníchl lidí jede na 7.letkovou bitku, nebo tento víkend pracuje.

Re: Dobývání Pořešína 2015

Odeslal: 14 Zář 2015, 23:13
od kybl
Mel bych s infernem vystupovat na medovinobrani, ale budu radsi strilet anglany a skotaky :salute:

Re: Dobývání Pořešína 2015

Odeslal: 15 Zář 2015, 09:39
od trener
Já dostal plakát na Eliščině turnaji přímo od pana z Vrcova a zvažujeme to. Po konzultaci s pořadateli mi bylo řečeno, že peníze na cesťák nejsou, takže to budu muset nechat na rozhodnutí dětem a rodičům, je to pro nás cca 600 km tam a zpět. Ale zase je to v hluchém období, dvě husitské bitvy a hrad, kde jsme ještě nebyli, takže uvidíme. Jinak by nás bylo asi deset (6 samostřílů, 2 palné a 2 na blízko), samozřejmě pouze na sobotu.

Re: Dobývání Pořešína 2015

Odeslal: 15 Zář 2015, 14:55
od Syčák
Bylo by možné dát sem nějaký program nebo časový harmonogram a požadavky na účastníky?

Re: Dobývání Pořešína 2015

Odeslal: 15 Zář 2015, 16:52
od trener
Pár informací z plakátu a telefonátu s pořadateli: Sobota 3.10.
Kolem 9,00 nácvik
10,30 vyhlášení nepřátelství
11,00 bitva o předhradí
13,00 ukázky palných zbraní
15,00 bitva o hrad
k tomu středověké kapely, šermířská vystoupení, ohňová show, střelba z obléhacího praku.
O požadavcích na účastníky nic nevím, nicméně původní koncept byl setkání s kamarády šermíři a rozloučení se se sezónou.

Re: Dobývání Pořešína 2015

Odeslal: 15 Zář 2015, 19:56
od Syčák
Děkuju za informace. Ještě to budeme doma muset probrat.

Re: Dobývání Pořešína 2015

Odeslal: 22 Zář 2015, 10:01
od trener
Tak nedorazíme, je to pro děti příliš.

Re: Dobývání Pořešína 2015

Odeslal: 25 Zář 2015, 19:17
od Pytlík
Zdravím, my bychom jeli, nejsme úplně Svaz, kam máme poslat počty?

Re: Dobývání Pořešína 2015

Odeslal: 28 Zář 2015, 08:59
od Koudy
Pytlík napsal:Zdravím, my bychom jeli, nejsme úplně Svaz, kam máme poslat počty?
Vrcov je nakonec dovolené, takže jsem dostal kontakt na organizátory. Posílám jako SZ

Re: Dobývání Pořešína 2015

Odeslal: 30 Zář 2015, 11:52
od Syčák
Na Pořešín nám to bohužel nevyjde.