Potřebuju poradit

úplně mimo téma
Zamčeno
tomy

Potřebuju poradit

Příspěvek od tomy » 03 Kvě 2016, 22:51

Čau, je tu někdo, kdo má zkušenosti s tímto webem?? http://www.autoradio-ford.cz
Snažím se najít někoho kdo by mi mohl říct zdali je spolehlivý nebo ne, díky předem

Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Potřebuju poradit

Příspěvek od Radim Vaňousek » 03 Kvě 2016, 23:35

Servus!
Vážně chceš v prvních minutách po registraci začínat na těch nejhorších diskusích, nebo se tu snažíš důmyslně podsouvat reklamu? Já že během posledního měsíce tenhle odkaz sdíleli i na jiných serverech. Nesmyslně třeba na Pentax fóru.

Nějakou chvíli ti to tu nechám a jestli nenajedeš na lepší notu (nezapojíš se věcně do tématických diskusí), udělám tomu odkazu reklamu negativní + BAN. Robotí šťouralové Googlu jsou děsnej rozhlas... 8)

No, abych nejednal pouze předpojatě a s nutnou dikcí:

Pokud jsi z Prahy, tak doporučím osobní návštěvu provozovatele zmiňovaného obchodu. Jakožto distributor takto specifického artiklu, ho bude mít nejspíš na skladě. Pokud ne, určitě najdeš rychlejších odpovědí v internetových Ford clubech.

Supík
SHŠ: Midgard a Malchus
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Supík » 03 Kvě 2016, 23:43

1. ten web je sračka stejně, jako asi cílový eshop 2din.cz
2. je to spamer s emailem 2ford.radio@seznam.cz
3. máš s ním fakt mega trpělivost.
4. já jí nemám, takže rovnou výmaz účtu
5. přidám odkaz na konkurenci třeba http://www.specialniautoradia.cz/www-sp ... /34-2-Ford a to i do prvního postu.

a nemaž jim to ať to tu smrdí věčně jako důkaz jak moc pitomý mají marketing.

Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim Vaňousek » 03 Kvě 2016, 23:49

Celý ty roky mi bylo vytýkáno, že jsem internetovej tyran, agitátor, buřič, labil atp. A teď když se snažím procvičovat svoje diplomatický schopnosti, tak mi naházíš hračky do kanálu. Život není fér. :cry: :badgrin:

Jen mu nasypej! Google si ho najde. :thumbup:

Supík
SHŠ: Midgard a Malchus
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Supík » 03 Kvě 2016, 23:56

Tak v tomto případě diplomacie netřeba. Ale jinak ses fakt hodně snažil. Dobrá práce :D

Zamčeno

Vrátit se na “Smetiště”