Svaz u Grunwaldu 13.-16.7. 2017
Odeslal: 03 Kvě 2017, 09:57
Ahoj.
Zveme všechny husity na výpravu ke Grunwaldu http://www.grunwald1410.pl/
Potřebujeme převážně střelce z palných a lehkooděnce, kteří mají chuť zapalovat vesnice a v řadách Gdaňské pěchoty kosit Poláky (a nakonec prohrát).
Propozice:
Příjezd ve středu či čtvrtek, v pátek nácvik a po něm secvičná městské pěchoty, v sobotu rekonstrukce bitvy, v neděli odjezd. Samozřejmě lze na místě tábořit už od úterý a odjet až v pondělí ráno (pro zájemce potvrdím). Poplatek je obvykle kolem 40 zlotých a dostanete za něj členský přívěšek Gdaňské pěchoty, trochu jídla a hlavně teplé sprchy a toalety vyhrazené pouze pro tento projekt.
Požadavky na výbavu: Gdaňská pěchota preferuje lněné stany, ručně tkané látky a přírodní barvení, přičemž barevné spektrum mají velice omezené a to hlavně do tónů šedé, světle modré, světle hnědé apod. , ale tolerují občas i nějaký švihácký doplněk. https://www.facebook.com/pg/gdanskarota ... 1474771492 Doporučuji projet si fotky v jejich albech.
V táboře nesmí být vidět nic nedobového, ale uvnitř stanů jsou občas k vidění i fiskarsky - náš otevřený přístřešek vybavený pytli a truhlami je uchvátil a pochvalovali si ho.
V našem albu můžete vidět v čem jela Gléva: https://www.facebook.com/pg/Smiricti/ph ... 4561955893
Registrace do 10.5. :
Následující info mi pošlete do zpráv včetně fotografií výbavy. Fotky nemusí být strojené - stačí výřezy z akcí.
1) Name,
2) Family name,
3) Role in the battle
4) The number and type of tents
5) Date of arrival
6) Participation in tournaments
7) Phone number,
8 ) E-mail,
9) PESEL / Passport number
10) Group,
11) Town,
12) Emergency contact number
13) Additional information
14) Photo in the costume and photo of your inventory, armor and tent.
Zveme všechny husity na výpravu ke Grunwaldu http://www.grunwald1410.pl/
Potřebujeme převážně střelce z palných a lehkooděnce, kteří mají chuť zapalovat vesnice a v řadách Gdaňské pěchoty kosit Poláky (a nakonec prohrát).
Propozice:
Příjezd ve středu či čtvrtek, v pátek nácvik a po něm secvičná městské pěchoty, v sobotu rekonstrukce bitvy, v neděli odjezd. Samozřejmě lze na místě tábořit už od úterý a odjet až v pondělí ráno (pro zájemce potvrdím). Poplatek je obvykle kolem 40 zlotých a dostanete za něj členský přívěšek Gdaňské pěchoty, trochu jídla a hlavně teplé sprchy a toalety vyhrazené pouze pro tento projekt.
Požadavky na výbavu: Gdaňská pěchota preferuje lněné stany, ručně tkané látky a přírodní barvení, přičemž barevné spektrum mají velice omezené a to hlavně do tónů šedé, světle modré, světle hnědé apod. , ale tolerují občas i nějaký švihácký doplněk. https://www.facebook.com/pg/gdanskarota ... 1474771492 Doporučuji projet si fotky v jejich albech.
V táboře nesmí být vidět nic nedobového, ale uvnitř stanů jsou občas k vidění i fiskarsky - náš otevřený přístřešek vybavený pytli a truhlami je uchvátil a pochvalovali si ho.
V našem albu můžete vidět v čem jela Gléva: https://www.facebook.com/pg/Smiricti/ph ... 4561955893
Registrace do 10.5. :
Následující info mi pošlete do zpráv včetně fotografií výbavy. Fotky nemusí být strojené - stačí výřezy z akcí.
1) Name,
2) Family name,
3) Role in the battle
4) The number and type of tents
5) Date of arrival
6) Participation in tournaments
7) Phone number,
8 ) E-mail,
9) PESEL / Passport number
10) Group,
11) Town,
12) Emergency contact number
13) Additional information
14) Photo in the costume and photo of your inventory, armor and tent.