Stránka 1 z 2
Mercatores - Matějův internetový obchod
Odeslal: 20 Ún 2009, 20:49
od Clary.Aldringen
http://www.mercatores.cz
Matějův obchůdek tak trochu se vším. Podstatně se změnila administrace i design, neznamená to ovšem že by byl konečný. Nebude-li se většině líbit, změníme

Re: Mercatores - Matějův internetový obchod
Odeslal: 25 Ún 2009, 11:36
od Čapin
Nevíte někdo, jak rychle odpovídají Mercatores na dotazy? Před týdnem jsem jim posílal otázku ohledně bot z jejich nabídky, o které bych měl zájem (Kotníkové boty na pásky s cvoky na podrážce, BS-3). Dodnes jsem se odpovědi nedočkal

Re: Mercatores - Matějův internetový obchod
Odeslal: 25 Ún 2009, 12:12
od Clary.Aldringen
Zdravím, dotaz přišel, přeposílal jsem ho Matějovi. Ten je teď bohužel (teda pro něj asi bohudík) na horách, kde má omezený přístup k internetu. Takže zkusím odpovědět za něj: Dodací lhůta je uvedená v Obchodních podmínkách (
http://www.mercatores.cz/index.php?str=16#kotva1) - u těch bot by to nemělo trvat dýl jak měsíc. Cvoky do podrážky teoreticky přidat jdou, ale
1) Jestli se Matěj nějak domluví přímo s výrobcem, je to v suchu.
2) Jestli tam ty cvoky budeme muset přidat sami, tak nevím jak to bude se zárukou.
Doufám že jsem ti aspoň trochu pomohl a až Matěj přijede z hor, tak mu asi ukážu jak píchá chobotnice, když neodpovídá na dotazy pacholek jeden.
Re: Mercatores - Matějův internetový obchod
Odeslal: 25 Ún 2009, 12:13
od Siegfried
Ohledně těchto bot a cvoků, je potřeba si ujasnit na co je a není záruka, cvoky a kožená podrážka se ocházejí a ani na to, že cvok vypadne záruka není. Tak aby nedošlo ke zklamání ze strany odběratele. Jinak pro ilustraci Mates na svých botech vyměňuje podrázku včetně nových cvoků po celé ploše asi za 500,-

Re: Mercatores - Matějův internetový obchod
Odeslal: 25 Ún 2009, 12:15
od Clary.Aldringen
Matěj tam snad píše, že na vypadaný cvoky se záruka nevztahuje, ale měl jsem na mysli to, že pokud do tý podrážky zatluču nějaký cvoky navíc, a pak se třeba bota rozpadne kvůli jinému defektu, tak aby mi výrobce kvůli tomu neřekl že mám s reklamací smůlu.
Re: Mercatores - Matějův internetový obchod
Odeslal: 25 Ún 2009, 13:11
od Čapin
Díky za odpovědi. Myslím, že není třeba nikoho plísnit

Zmíněné boty (
http://www.mercatores.cz/civilni-odev/b ... razce.html) mají cvoky po obvodu podrážky, což ve mě vzbudilo obavu, aby neklouzaly. Proto jsem přemýšlel, zda by nebylo dobré požádat výrobce, aby přidal nějaké cvoky i do plochy chodidla a pod patu. Co si o tom myslíte?
Re: Mercatores - Matějův internetový obchod
Odeslal: 30 Bře 2009, 16:36
od Jasan
Proč stránky nefungují? Je to jen u mě nebo i u ostatních?
Re: Mercatores - Matějův internetový obchod
Odeslal: 30 Bře 2009, 17:21
od Radim Vaňousek
Clary zřejmě něco předělává.
Re: Mercatores - Matějův internetový obchod
Odeslal: 31 Bře 2009, 11:11
od Clary.Aldringen
Zdravím, jednak se mi stala v pátek drobná technická nehoda při ukládání, díky které se mi podařilo smazat index.php, navíc ještě nastaly administrativní problémy s doménou, takže počítám že toto vše by se mělo vyřešit během týdne, přičemž se můžete těšit na nový design.
Re: Mercatores - Matějův internetový obchod
Odeslal: 31 Bře 2009, 11:12
od Siegfried
Lidi si stěžovali, že nechodí ani email. Vám propadla domain negři?
Re: Mercatores - Matějův internetový obchod
Odeslal: 31 Bře 2009, 11:49
od Clary.Aldringen
Tak trochu, pošta jaksi nedoručila na CZ NIC souhlas s pravidly pro registraci domény, tak jsem to musel včera posílat doporučeně.
Re: Mercatores - Matějův internetový obchod
Odeslal: 31 Bře 2009, 11:52
od Siegfried
hehehe ty to neumíš odsouhalsit na www? skrze rozhraní registrátora ? U koho to máte registrované?
Re: Mercatores - Matějův internetový obchod
Odeslal: 31 Bře 2009, 12:01
od Clary.Aldringen
No to právě nejde, v dobách elektronického bankovnictví to musíš vytisknout na papír, podepsat a poslat faxem či poštou. Kdyby to šlo udělat z www, tak je po problému, protože doména je dávno zaplacená a jediný na čem to vázne je tenhle cár papíru.
Re: Mercatores - Matějův internetový obchod
Odeslal: 31 Bře 2009, 12:36
od Siegfried
U regzone sem to schvaloval vždy elektronicky...
Re: Mercatores - Matějův internetový obchod
Odeslal: 31 Bře 2009, 14:33
od Pája1111
A tak koukám, že nejsem jediný, kdo odesílá dotazy a nic

))) Matěji, jak je na tom má objednávka????