Stránka 1 z 2

Rehtu - pasíř

Odeslal: 05 Bře 2009, 14:50
od rehtu
tady jsem zkoušel udělat nějaký přezky řekl bych tak polovina až 3/4 15.stol jak to vidíte vy?

Re: Odstrašující skupiny

Odeslal: 05 Bře 2009, 14:53
od Indy
Vypadají dobře. Děláš to pro sebe nebo na kšeft?

Re: Odstrašující skupiny

Odeslal: 05 Bře 2009, 15:19
od rehtu
no na kšeft to nedělám,protože to je dost práce,vysekat z 3mm mosazi,pilníkovat,leštit no minimálně 2hodiny práce,no zatím jsem je nabizel na tréninku za symbolickou cenu ale žádná odezva,líbí se jim ty co maj,tak jsem je udělal jen pro svou rodinu,jinak to není ono na to rýhování nemám ještě ty správný nástroje ale udělám si je a pak to bude lepší.Ale řeknu,že jednotlivý kousky se dají udělat po domluvě.

Re: Odstrašující skupiny

Odeslal: 05 Bře 2009, 15:54
od Indy
Jde o to, že na trhu moc druhů přesek není. Tedy těch věrných dobově. Ne že by Mojhe měl špatné. Jen je omezený výběr. A já holt dělám z kůže ten zbytek a občas mají zákazníci prapodivné požadavky typu:"Chci mít něco jiného, ne to co maj fšeci!"
Tudíž se ptám.

Re: Odstrašující skupiny

Odeslal: 05 Bře 2009, 16:14
od Siegfried
Rehtu: Pěkné - palec nahoru.

Re: Odstrašující skupiny

Odeslal: 05 Bře 2009, 16:49
od Random
Taky podporuji - mosazných s plíškem je málo, takže dopracovat technologii, zracionálnit výrobu a šup s tím na trh!

Teda hlavně pro nás, ať máme něco jiného, než co mají Indyho "fšeci" :badgrin:

Re: Odstrašující skupiny

Odeslal: 05 Bře 2009, 17:18
od Siegfried
Možná bych se soustředil na ty plíšky a dělal bych je na mojsheho přesky, páč konkurovat jeho laciným odlitkům v čechách moc nelze...

----------------------- čtv bře 05, 2009 4:18 pm ---------------------

Jo radime, možná to splitni a dej do nějkýho fora o přeskách pokud nebudou kluci proti, sem to nepatří a škoda aby to zapadlo v takovémhle blábol foru :)

Re: Odstrašující skupiny

Odeslal: 05 Bře 2009, 19:27
od Kuno
Rehtu: Pěkné přezky. Mám zájem o cca 20ks. Šlo by to?

Re: Odstrašující skupiny

Odeslal: 05 Bře 2009, 22:12
od Indy
Nepředbíhej Laďo! :lol:

Re: Odstrašující skupiny

Odeslal: 05 Bře 2009, 22:24
od rehtu
Kuno 20? to je na dost dlouho práce možná 5 a i tak je to na víkend práce,jinak když člověk dával pozor na základní škole i tam jsem se něco naučil ukázky dalších prací sice ještě úplně nedodělanejch podle mých představ,ale jsou funkční.

Re: Odstrašující skupiny

Odeslal: 05 Bře 2009, 22:33
od hawkwind
Ten pásek se mi líbí, má to nějaké nákončí?


J.

Re: Odstrašující skupiny

Odeslal: 05 Bře 2009, 22:39
od rehtu
to nákončí tam je ,je to ten obdélník s tím jelenem nebo co to je,je sice ze zinku ale na konec se to dalo použít,přeska kterou jsem k tomu kupoval bohužel při nýtování praskla a tak jsem musel udělat novou,no jo no zinek.

Re: Odstrašující skupiny

Odeslal: 05 Bře 2009, 22:43
od hawkwind
Aha ono je to takhle špatně vidět. Nepřemýšlels, že bys ho sundal a udělal vlastní nákončí z lepšího plechu (když už jsi dělal tu přezku) Vypadá to, že bys nějaké to repousse zvládnul a měl bys to, že by se to bylo jakože do páru, od jednoho řemeslníka....

J.

Re: Odstrašující skupiny

Odeslal: 05 Bře 2009, 22:48
od rehtu
jo na tom se pracuje,tady to je tam zatím přišitý a pak se to odpáře.

Re: Odstrašující skupiny

Odeslal: 05 Bře 2009, 22:54
od hawkwind
To je dobře pasířů je jako šafránu.

J.