Stránka 1 z 1

spací pytel

Odeslal: 09 Zář 2009, 13:20
od Cubalibre
Ahoj,
v knížce Řád německých rytířů 1190- 1561 od Ospreye mě zaujala větička říkající že řádový bratr nesměl vlastnit více než předepsané části výbavy skládající se ze dvou košil, spodních krátkých kalhot, dvou párů "bot" (ve skutečnosti spíše nohavic), kabátce, spacího pytle, deky, breviáře a nože. (str. 27dole)
Poradíte prosím někdo jak by mohl takový spací pytel vypadat?
díky moc :)

Re: spací pytel

Odeslal: 09 Zář 2009, 19:56
od Josef
Nevím co tím pytlem myslí Osprey.Osobně bych to spíš viděl na tzv.slamník,což je vlastně pytel nacpaný slámou nebo senem,na kterém se leží.Něco jako matrace.Ale kdo ví...

Re: spací pytel

Odeslal: 10 Zář 2009, 15:40
od Cubalibre
Díky moc toto mě vůbec nenapadlo :)

Re: spací pytel

Odeslal: 23 Zář 2009, 11:10
od Almon
My na akcích tyhle slamníky používáme. Je to neuvěřitelný komfort:-). Na místě se nacpe tím, co je zrovna k dispozici. Navíc při přepravě funguje slamník jako pytel kam se vejde spousta věcí. Doporučuju.